Ziraat Bankası 6 ay ertelemeli Kredi kampanyasına başladı! 36 ay vadeli kredi rekor kırıyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası 6 ay ertelemeli Kredi kampanyasına başladı! 36 ay vadeli kredi rekor kırıyor

KREDİ

7 Aralık 2020 Pazartesi 23:45:16

Ziraat Bankası 6 ay ertelemeli Kredi kampanyasına başladı! 36 ay vadeli kredi rekor kırıyor

Ziraat Bankası 6 ay ertelemeli Kredi kampanyasına başladı. Ziraat Bankası 6 ay ertelemeli kredi başvurusu nasıl yapılır? Sizlere yazımızda bu kredi hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Ziraat Bankası üzerinden 6 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası başlamıştır. İhtiyaç kredisi almak isteyen müşteriler, Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yaparak düşük faiz oranları ile birlikte bu kredileri 36 ay vadeye kadar kullanabilirler. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler başvuru yaptıktan sonra hemen sonuçlarını öğrenebilir. Ziraat Bankası devlet bankası olmasından dolayı müşterilerine daha uygun faiz ile kredi imkanı sunmaktadır. Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vadeye kadar 100.000 TL 6 ay ertelemeli kredi alabilir. Özellikle yeni yıl kredisi kampanyası olarak verilen bu kredilerle ilk taksit ödemenizi 6 ay sonra yani Haziran ayında başlatabilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi başvurusu nasıl yapılır

Ziraat Bankası üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişilerin belirli bir geliri olması gerekiyor. Çalışan devlet memuru olan veya emekli olan kişilerin ihtiyaç kredisi için başvuru yapabileceklerini söyleyebiliriz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler 36 ay vadeye kadar 3 ay ertelemeli olarak bu kredileri kullanabilirler. Ziraat Bankası kredi başvurusu yapacak kişilerin belirli şartlara uygun olması durumunda en yakın banka şubesinden kimlik ve gelir belgelerini vererek Kredi başvurularını yapabilmektedirler. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere hemen kredi sonucunu söyler ve onay alırsanız 100 bin TL’ye kadar krediyi anında kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası 100.000 TL kredi

100.000 TL kredi başvurusu yapacak olan kişiler 36 ay vade olarak kredi kullanırlar. İlk taksit ertelemenizi 6 ay ertelemeli yaparak bu kredileri kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası 100.000 TL kredi verecek olan müşterilere çalışıyor olması durumunda en az 6 aylık sigortalılarının olmasını isteyecektir. Ayrıca banka emekli olan müşterilere ise emekli maaşlarını Ziraat Bankası şubelerinden almalarını ister. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler bu şartlara uygun olmaları durumunda Ziraat Bankası üzerinden işlemlerini yapabilmektedirler. Ziraat Bankası’ndan daha önce kredi kullanan kişiler ise 100.000 TL üzerinde de ihtiyaç kredisini tek bir kimlikle alabilmektedir. Ziraat Bankası resmi internet sitesine girerek kredi başvurusu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı