Ziraat Bankası 500 bin TL online konut kredisi başvurusu başladı! 180 ay vade, düşük faiz fırsatı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası 500 bin TL online konut kredisi başvurusu başladı! 180 ay vade, düşük faiz fırsatı

KREDİ

4 Kasım 2020 Çarşamba 11:58:40

Ziraat Bankası 500 bin TL online konut kredisi başvurusu başladı! 180 ay vade, düşük faiz fırsatı

Ziraat Bankası konut kredisi için yaptığı Kasım ayı güncellemesiyle birlikte yeni bir ev almayı düşünenlerin yüzünü güldürdü. 180 ay vade ve düşük faiz oranları sunan yeni kredi kampanyasında müşterilerin en beğendiği özellik ise online başvuru yapma imkanı! Sizde 500 bin liraya kadar olan konut kredisi başvuru işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası; yüksek limitli, uygun faiz oranlı konut kredisi kampanyasını duyurdu. Konut kredisi kampanyası kapsamında, 180 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,35 faiz oranıyla, kira öder gibi ev sahibi olabileceksiniz. Ziraat Bankası tarafından, ev alacak olan vatandaşlara 500 bin liraya kadar nakit desteği verilebilecek. Peki, Ziraat Bankası’nın oluşturduğu konut kredisi kampanyasından yararlanma şartları nelerdir, nasıl başvurulur, aylık taksit miktarı ne kadardır, başvuru için gerekli evraklar nelerdir? İşte Ziraat Bankası Konut Kredisi ile ilgili tüm detaylar…

KREDİ ÖZELLİKLERİ

 • Ziraat Bankası, Konut Kredisi kampanyası kapsamında,ekspertiz değeri 500 bin lira ve altında olan konutlar için ekspertiz değerinin yüzde 90’ına kadar, 500 bin liranın üzerinde olan konutlar için de değerinin yüzde 80’ine kadar kredi vereceğini açıkladı.
 • 180 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1.35 oranında faiz uygulanacak.
 • Krediye konu gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilip, gerekli görülürse ek teminat talep edilebilecek.
 • Ziraat Bankası, konut kredisi kullanan vatandaşlara hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası ürünlerini de sunacak.

Örnek Ödeme Planı

Ziraat Bankası tarafından sunulan konut kredisi kampanyası kapsamında 100 bin liralık kredi kullanacak olan vatandaşların 180 ay vade seçeneğini kullanması durumunda, krediye yüzde 1,35 faiz uygulanmaktadır. Bu kredi için aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 1.482,67 olarak belirlenmiştir. Yıllık maliyet oranı ise yüzde 17.79’dur.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ BAŞVURU

Ziraat Bankası tarafından verilen konut kredisin faydalanmak isteyen vatandaşlar, Ziraat Bankası web sitesi üzerinden, Ziraat Bankası Mobil Şube’den, İnternet Şubesinden, ATM’lerden veya çağrı merkezlerini arayarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Dileyen kişiler, kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek de kredi başvurusunu yapabilir.

ZİRAAT BANKASI KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ BELGELER

 • Konut Kredisi Başvuru Formu
 • Kişiye ait nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi
 • Kişinin satın almak istediği konutun tapu belgesi fotokopisi
 • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi
 • Serbest Meslek Mensubu olan kişilerden bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi istenmektedir.
 • Tüzel kişiliklerin ortağı olan kişilerden, ortağı olunan şirkete ait ana sözleşmenin yayımlandığı ticaret sicil gazetesi/gazeteleri fotokopisi istenmektedir.
 • Ziraat Bankası, gerektiği durumlarda ek belge isteme hakkına sahiptir.

Sizde düşük faiz oranları, 180 ay vade imkanlarından yararlanarak yeni bir konut sahibi olmak istiyorsanız yukarıda bahsi geçen başvuru platformlarını kullanarak anında Ziraat Bankası konut kredisine başvuru yapabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı