Ziraat Bankası 500 Bin TL İhtiyaç Kredisi Başvuruları Deprem Etkisi Yarattı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası 500 Bin TL İhtiyaç Kredisi Başvuruları Deprem Etkisi Yarattı

KREDİ

15 Kasım 2020 Pazar 13:14:05

Son Güncelleme: 15/11/2020 13:13:56

Ziraat Bankası 500 Bin TL İhtiyaç Kredisi Başvuruları Deprem Etkisi Yarattı

Yüksek limitli acil nakit ihtiyacı olanların yardımına Ziraat Bankası koştu. Banka Kasım ayında güncellemiş olduğu ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde müşterilerine 500.000 liraya kadar hızlı kredi imkanı sunuyor. Üstelik 36 ay vade, düşük faiz imkanıyla başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. Kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası’nın bu kampanyası piyasalarda deprem etkisi yarattı.

Bankalardan yüksek tutarlarda kredi almak oldukça zor! İhtiyaç kredisi finansmanı kapsamında özellikle birçok banka vatandaşlarımıza kredi limiti koyuyor! Vatandaşlarımız yüksek oranlarda kredi çekmesi için ya gelirlerinin çok yüksek olması ya da kefil göstermesi gerekiyor. Bazen bu durumlar bile işe yaramıyor hatta bankalar kefiliniz ve gelirinizin iyi olmasına karşın kredi notunuzu ileri sürerek kredi taleplerini reddedebiliyorlar.

Ziraat Bankası ise vatandaşlarımızın için yüksek tutarlı finansman desteği vereceğini açıkladı. Vatandaşlarımız yüksek finansmanı, uzun vadede ve düşük ödemeler ile kolayca alabilir! Üstelik vatandaşlarımızdan kefil de istenmiyor! Kefil derdi olmadan vatandaşlarımız sadece taşınmazlarını ipotek ettirerek istedikleri miktarda kredi çekebilirler!

Ziraat Bankası vatandaşlarımızın gelirine ve taşınmazsın ipotek değerine göre 500 bin Türk lirasına hatta daha fazlasına kadar vatandaşlarımıza finansman desteği sunuyor!

Ziraat Bankası’nın yeni ipotekli bireysel finansmanı sayesinde vatandaşlarımız uzun vadelerde hiç zorluk ödemen kredilerini ödeyebilir ve finansman desteğini alabilirler!

Kredi Özellikleri

Kredi limiti ise taşınmazın ekspertiz değerine göre kullandırılıyor. Konut için ekspertiz değerinin %80’ine kadar, iş yerleri için ekspertiz değerinin %75’i kadar ve son olarak da imarlı arsa için ekspertiz değerinin %50’sine kadar vatandaşlarımıza kredi limiti sunuluyor.

Vatandaşlarımıza her ihtiyaç finansmanında olduğu gibi burada da 36 aya kadar vade imkânı veriliyor.

Vatandaşlarımızın kredisinde kefil aranmıyor ve sadece gayrimenkulü ipotek ediliyor.

İpotekli Bireysel Finansman Başvuru Belgeleri

Vatandaşlarımızdan ise şu belgeler talep edilmektedir;

  • Başvuru formu
  • Şahsa ait nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport
  • Teminat olarak alınacak taşınmaza dair tapu başta olmak üzere ilişkin belgeler

Gelir belgesi. Vatandaşlarımızın çalışma şekline göre ise istenen gerekli gelir belgeleri şu şekildedir;

  • Ücretli çalışanlardan bordro ya da gelir yazısı ile birlikte imza sirküleri talep edilir
  • Emekli vatandaşlarımızın emeklilik belgesi ve emekli maaşlarını gösteren hesap cüzdanı talep edilir
  • Şahıs şirket sahibi ya da ortakları içinse güncel vergi levhası ve yıllık kurumlar vergisi, ticaret sicil gazetesi/ gazeteleri fotokopileri talep edilir
  • Kira geliri sahipleri için de kiraya dair olan taşınmazın tapusu, kira kontratları ve güncel bir kira tahsilatı istenir
  • Faiz geliri ile geçinen vatandaşlarımızdan ise hesap cüzdanı talep edilir
  • Çiftçilerimizden ise çiftçilik belgesi ve zirai kazanıcı gösterir belge talep edilir

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Vatandaşlarımız eğer %1,44 faiz oranı ile ipotekli finansman kredisinden yararlanıp 100 bin Türk lirası finansman kullanmak isterlerse 36 ay vade seçeneğinde aylık ödemeleri 3 bin 753 Türk lirası oluyor. Toplam geri ödeme tutarı ise 135 bin 142 Türk lirası.

Vatandaşlarımız aynı kredi ve %1,44 faiz oranı ile 200 bin Türk lirası finansman kullanmak isterlerse 36 ay vade seçeneğinde aylık ödemeleri yükselerek 7 bin 507 Türk lirası olmakta. Toplam geri ödeme tutarı da 270 bin 285 Türk lirası oluyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı