Ziraat Bankası 370 TL aylık taksitle 10.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Ziraat Bankası 370 TL aylık taksitle 10.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor

KREDİ

2 Kasım 2020 Pazartesi 18:29:33

Son Güncelleme: 02/11/2020 18:30:00

Ziraat Bankası 370 TL aylık taksitle 10.000 TL ihtiyaç kredisi veriyor

Acil nakit ihtiyacı duyanlar için Ziraat Bankası, Kasım ayı ihtiyaç kredisini güncelledi. Yeni kampanya özelliklerine göre Ziraat Bankası müşterilerine yüzde 0.99 faiz oranıyla 180 ay vadeli konut kredisi, aylık 370 TL taksitle 10.000 TL ihtiyaç kredisi fırsatı sunuluyor. İşte emeklinin artısı ve çalışanın artısı kredi kampanyalarının detayları.

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Ziraat Bankası, maaşını Ziraat Bankasından alan çalışan ve emekli vatandaşlara özel kredi kampanyası oluşturdu. Emeklinin Artısı ve Çalışanın Artısı kampanyasıyla birlikte, 36 aya varan vade imkanları ve yüzde 1,38 faiz oranıyla, maaşınızı Ziraat Bankasından alma sözü vererek ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İşte Ziraat Bankası Çalışanın Artısı ve Emeklinin Artısı kampanyasının tüm detayları…

ZİRAAT BANKASI EMEKLİNİN ARTISI İHTİYAÇ KREDİSİ

Yaptığı kampanyalarla her zaman vatandaşların yanında olan Ziraat Bankası, emekli vatandaşlar için oluşturduğu “Emeklinin Artısı” kampanyası ile yoğun ilgi gördü. Emekli maaşını Ziraat Bankası bünyesinden alan veya bundan sonra Ziraat Bankası’ndan almayı taahhüt eden emekli müşterilerine sunduğu Emeklinin Artısı kampanyasıyla birlikte bol avantajlı kredi kullanımı sağlıyor.

İki kredi çeşidinden oluşan Emeklinin Artısı kampanyası sayesinde, emekli vatandaşlar ihtiyaçları doğrultusunda uygun faiz oranlı ihtiyaç ve konut kredisi kullanabiliyor. Emeklinin artısı kampanyası kapsamında sunulan konut kredisinin faiz oranı yüzde 0.99’dan başlıyor ve 180 aya varan vade imkanı tanınıyor. Bu kampanya kapsamında sunulan bir diğer kredi olan ihtiyaç kredisinin faiz oranı ise yüzde 1.38, maksimum vade süresi ise 36 ay olarak belirlenmiştir.

ZİRAAT BANKASI ÇALIŞANIN ARTISI İHTİYAÇ KREDİSİ

Ziraat Bankası, emekli vatandaşlar için oluşturduğu avantajlı kredi kampanyasının yanı sıra, çalışan vatandaşları da düşündü. Maaşını Ziraat Bankası’ndan alan veya alma sözü veren çalışan vatandaşlar için iki çeşit kredi kampanyası oluşturuldu. Çalışanın Artısı kampanyası ile yüzde 0.99’dan başlayan faiz oranları ve 180 aya varan vade imkanlarıyla konut kredisi sunuluyor. Konut kredisinin yanı sıra, yüzde 1,38 faiz ve 36 aya varan vade imkanı sunulan ihtiyaç kredisi de yoğun talep alıyor.

EMEKLİNİN ARTISI VE ÇALIŞANIN ARTISI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME PLANI

  • Ziraat Bankası, Emeklinin Artısı ve Çalışanın Artısı kampanyaları kapsamında, 10 bin liralık ihtiyaç kredisi kullanacak vatandaşlara, yüzde 1,38 faiz oranı ve 36 ay vade uygulamaktadır. Bu kredi için aylık olarak ödenmesi gereken taksit miktarı 370,98 liradır.

EMEKLİNİN ARTISI VE ÇALIŞANIN ARTISI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI KOŞULLARI

  • Ziraat Bankası’nın oluşturduğu Emeklinin Artısı ve Çalışanın Artısı İhtiyaç Kredisi kampanyasına başvurabilmek için emekli ve çalışan vatandaşların, maaşlarını Ziraat Bankası bünyesinden alması veya almayı taahhüt etmesi gerekmektedir.
  • Çalışanın Artısı ve Emeklinin Artısı kampanyası kapsamında sunulan ihtiyaç kredisinin faiz oranından yararlanmak isteyen müşterilerin, Bankkart, KMH ve Talimat Ürünlerine sahip olunması veya yeni başvuruda bulunulması; İnternet Bankacılığı, BES, AZG, DASK, Konut Sigortası, KASKO, Eşya Sigortası ve Klasik Sivil Yangın Sigortası ürünlerinden en az iki tanesine sahip olunması veya yeni başvuruda bulunulması gerekmektedir.

EMEKLİNİN ARTISI VE ÇALIŞANIN ARTISI İHTİYAÇ KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı ve Çalışanın Artısı kredilerine; Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden, Ziraat Mobil’den, İnternet Şubesinden, Ziraat Bankası ATM’lerinden, çağrı merkezinden veya size en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

GEREKLİ BELGELER

  • Kredi Başvuru Formu
  • Kişiye ait nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi
  • Başvuru yapan kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi gerekmektedir.

Gerektiği durumlarda şubeler ek belge talep edebilir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı