Yüzde 0,49 Kredi Faiz Oranı İle Altı Ay Ertelemeli 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Fırsatını Kaçırmayın
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Yüzde 0,49 Kredi Faiz Oranı İle Altı Ay Ertelemeli 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Fırsatını Kaçırmayın

KREDİ

10 Aralık 2020 Perşembe 23:19:34

Yüzde 0,49 Kredi Faiz Oranı İle Altı Ay Ertelemeli 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi Fırsatını Kaçırmayın

Vatandaşlarımız için verilen ihtiyaç kredilerinin geri ödeme zamanı geldi mi? Vatandaşlarımız için korona virüs sürecinde sağlanan kredi yardımının son ödeme zamanı ne zaman? Hangi vatandaşlarımız kredi imkânlarından yararlandı?

Kredi imkânlarından yararlanamayan vatandaşlarımız için yeni fırsatlar sunulacak mı? Hangi bankalar vatandaşlarımıza korona virüs süreci için kredi imkânı sağlamıştı? Bütün bankaların kredi ödemeleri aynı tarihte mi başlayacak gibi sorular vatandaşlarımız için oldukça merak konusudur. Bu soruları ve detayları sizler için haber kaynağımızda paylaştık.

Vatandaşlarımız korona virüs süreciyle birlikte gelen ekonomik sıkıntılarla ve işsizlikle baş edemeyecek hale geldi. Bununla birlikte de vatandaşlarımızda ihtiyaçlarını karşılamak için yöntemler bulmaya çalışma çabası başladı. Vatandaşlarımıza devlet tarafından yardımlar zaten yapılıyor. Ama yardımların öncelikleri maddi durumu en yetersiz olan vatandaşlarımız ya da sosyal güvencesi olmayan vatandaşlarımız olduğu için kalan vatandaşların da ilk çaresi ihtiyaç anında banka kredilerine başvurmak oldu. Bunun için de bunu göz önünde bulunduran vatandaşlarımız için bankalar korona virüs sürecinde uzun vade de kredi yardımları düzenlediler.

ZİRAAT BANKASI ERTELEMELİ KREDİ İMKÂNINDA ERTELEME SÖZ KONUSU OLACAK MI?

Vatandaşlarımız için sağlanan 6 ay vadeye varan uzatma imkânlarına sahip olan kredi imkânlarının ödeme zamanı geldi. Korona virüs sürecinin başlangıcında tanınan kredi imkânlarından faydalanan vatandaşlarımız bir süreliğine ihtiyaçlarını karşıladılar. Vatandaşlarımız için yapılan bu yardım o zaman kısa süreliğine de olsa vatandaşlarımızın mağdur durumunu giderdi. Ancak korona virüs salgını devam ediyor ve etkilerini de hızla göstermeye devam ediyorken artık ödeme zamanı yaklaşıyor ve ekonomik durum vatandaşlarımız için hala aynı kalmıştır. Bunun için vatandaşlarımız zor durumdadır.

Vatandaşlarımız aldıkları ihtiyaç kredisinin ödeme günü yaklaştıkça acaba kredilerin ödeme tarihleri ertelenecek mi sorusunu da düşünmeden edemiyorlar. Vatandaşlarımızın talepleri ödemelerin sürelerinin uzatılması yönünde gerçekleşirken bankalardan henüz uzatmaya dair bir açıklama gelmemiştir. Ödeme günü yaklaştıkça vatandaşlarımız erteleme olmasından yana olan dileklerini dile getiriyorlar. Bununla birlikte de vatandaşlarımız ödeme gününün nasıl hesaplanacağını bilmiyor. Kredi çektiğiniz bankaya başvurarak taksitlendirme seçeneklerinizle beraber ödeme tarihiniz de öğrenebilirsiniz. İlla bankaya müracaat etmeniz gerekmez bunun yanında da müşteri temsilcinizi arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Kredi alan vatandaşlara bankadan uyarı geldi!

Düşük faizle kredi alan 6 ay sonra ödemeye başlanacak olan kredi fırsatının ödeme günü geldi. Bankalar müşterilerine uyarı vermeye başladı. Ödeme günü yaklaştıkça vatandaşlarımız da bu hareketli dönemi nasıl atlatabileceklerini düşünüyorlar. Bunun için bankalara erteleme taleplerinde bulunan vatandaşlar için herhangi bir açıklama yapılmadı. Pek çok vatandaşımız bu konuda mağdur. Zaten korona virüsün getirdiği ekonomik sıkıntılar ve işsizlikten dolayı alınan krediler bu süreç geçmeden hatta hızla olumsuz etkilerini yaymaya devam ediyorken ödeme yapmak bazı vatandaşlarımız için oldukça zor görünüyor.

Pandemi döneminin başlamasıyla birlikte alınan 0,49 faiz oranıyla sunulan kredi imkânları 6 ay ertelemeli olarak vatandaşa verildi. 6 aylık sürenin Ekim ayının başlangıcından itibaren dolmasıyla birlikte bankalar müşterilerine geri ödeme uyarıları vermeye başladı. Ödemelerin ertelenmesi konusunda istenen talepler konusunda da vatandaşlarımızın elleri boş kaldı. Bu süreçte vatandaşımıza başka ödeme kolaylıkları sağlanacak mı? Korona virüs sürecinin uzamasıyla birlikte mağdur olan vatandaşımız ne yapacak? Bu vatandaşlarımıza devletten destek gelecek mi?

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı