Yüksek Faiz Getirisi Arayanlara Müjde! Vakıfbank Yüksek Faiz Getirisi Başladı!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Yüksek Faiz Getirisi Arayanlara Müjde! Vakıfbank Yüksek Faiz Getirisi Başladı!

KREDİ

17 Aralık 2020 Perşembe 18:43:44

Son Güncelleme: 17/12/2020 18:44:58

Yüksek Faiz Getirisi Arayanlara Müjde! Vakıfbank Yüksek Faiz Getirisi Başladı!

Özel bankaların yanı sıra kamu bankaları da mevduat faiz oranlarını arttırdı. Bankalar adeta faiz yarışına girerken vatandaşlarımızı çekecek yeni kampanyalar da düzenlemeye devam ediyorlar. Son açıklanan kampanya ise Vakıfbank tarafından geldi!

Vakıfbank yeni bir fırsat ile vatandaşlarımızın karşısına çıkıyor. Stopaj indiriminden yararlanmak ve yüksek mevduat geliri isteyen vatandaşlarımız için fırsat geliyor! Vakıfbank tarafından sunulan ara dönem getirili hesap ile vatandaşlarımız yüksek mevduat getirisinden yararlanabilir ve birikimlerini arttırabilir. İşte tüm detaylar haberimizde;

Stopaj indirimi ile birlikte daha fazla getiri elde etmek isteyen vatandaşlarımızın fırsat kapsına geldi. Vakıfbank tarafından sunulan ara dönem getirili hesap ile birlikte yeni bir kampanya başladı. Vakıfbank tarafından sunulan 32 günlük hesap ve getirisi ile vatandaşlarımız birikimlerini arttırabilir. İşte kampanyanın detayları;

Kamu bankalardan biri olan Vakıfbank parasını değerlendirmek ve bu kapsamda gelir kazanmak isteyen vatandaşlarımız için fırsat şeklinde bir kampanya başlattı. Başlatılan kampanya ile birlikte vatandaşlarımız çok kolay bir şekilde yüksek faiz getirisi kazanabilecek. Başlatılan kampanya ile birlikte Vakıfbank vatandaşlarımıza Ara Dönem Getirili Mevduat hesabı ile birlikte hem stopaj indirimi bunun yanında da yüksek faiz getirisi fırsatı sunuyor.

Kamu bankalarından biri olan Vakıfbank tarafından sunulan bu fırsat dairse vatandaşlarımıza sunulan vade süresi 182 gün. Vakıfbank ise konu hakkında şu şekilde açıklama yaptı;

Vakıfbank açıklamasında ara dönem getirili mevduat hesabı ile vatandaşlarımız 182 günlük vade ile birlikte stopaj indirimi sunuyor. Ayrıca vatandaşlarımız aylık dönemlerde de faiz gelirlerinden yararlanabilecek.

KAMPANYANIN ÖZELLİKLERİ

Kampanyadan yararlanmayı düşünen vatandaşlarımız 182 gün vade ile hesap açmaları gerekiyor.

Vatandaşlarımız hesaplarını Türk lirası / Dolar ya da Euro olarak açabilir.

Vatandaşlara sabit faiz ve aylık getiri ödemeleri sunulacak.

Hesap açılış limiti ise her para birimi için 1000 olacak. Yanı 1000 Türk lirası, 1000 dolar ya da 1000 Euro limit olarak belirlendi.

VAKIFBANK ARI HESABI 32 GÜNLÜK VADELİ MEVDUAT HESABI FAİZ ORANI KAÇ?

Kamu bankası Vakıfbank tarafından sunulan Arı hesabı ile vatandaşlarımıza yüksek faiz oranı sağlanıyor. Vakıfbank tarafından sunulan mevduat faiz oranı ise güncen olarak %15,75. Vatandaşlarımız arı hesap ile birlikte hem hoş geldin kapsamında tanışma faizi de elde ediyorlar hem de bunun yanında stopaj indiriminden de yararlanıyorlar. Yine vatandaşlarımıza sunulan ara dönem getirisi ise kampanyanın başka bir artısı.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı