Yazı getiren Yaz Kredisi Kampanyası Duyuruldu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Yazı getiren Yaz Kredisi Kampanyası Duyuruldu

KREDİ

26 Mayıs 2020 Salı 23:08:53

Yazı getiren Yaz Kredisi Kampanyası Duyuruldu

Yaz kredisi veren bankalar nelerdir? Yaz kredisi veren bankalar hangi şartlarda işlem yapar? Yaz kredisi başvurusu nasıl yapılır? Sizlere bu yazımızda 60 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak yaz kredisi hakkında bilgiler vereceğiz.

Yaz kredisi veren bankalar nelerdir? Yaz kredisi veren bankalar hangi şartlarda işlem yapar? Yaz kredisi başvurusu nasıl yapılır? Sizlere bu yazımızda 60 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak yaz kredisi hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankaların yaptıkları kredi kampanyalarından en çok tercih edileni yaz kredi kampanyasıdır. Yaz kredileri genel olarak 3 ay ertelemeli ve tatil kredisi olarak verilmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olursanız aynı gün içinde kredinizin onayını alabilirsiniz. Sizlerde yaz kredisi alacaksanız bankalarda olan kredi notunuz 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir. Ayrıca bankalarda bir icralık durumunuzun olmaması, avukatlık bir durum yaşamamış olmanız gerekiyor. Eğer şartlara uygunsanız aşağıdaki bankalardan yaz kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Yaz Kredisi Kampanyası

Denizbank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin SMS ile veya WEB üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunu kolay bir şekilde yapacağını söyleyebiliriz. İhtiyaç kredilerinde bu banka kredi notu uygun olan müşterilere 55.000 TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir. Sizde Denizbank üzerinden eğer yaz kredisi kullanacaksanız banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen onay alabilir ve 60 ay vadeye kadar kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Denizbank Yaz kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız kredim tckimlik yazarak 3280’e mesaj atabilir veya Denizbank resmi internet sitesindeki başvuru formunu doldurup hemen kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Denizbank yaz kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, onay almaları durumunda kimlikle en yakın banka şubesinden kredilerini aynı gün içinde kullanabilirler.

Garanti BBVA Yaz Kredisi Kampanyası

100.000 TL’ye kadar yaz kredisi almak istiyorsanız Garanti BBVA üzerinden işlem yapabilirsiniz. Garanti BBVA üzerinden yaz kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler banka şubelerine kimlikle gitmeleri durumunda hemen kredi onayı alabileceklerdir. Kredi onayı almanız için kredi notunuzun yüksek olması kadar, ayrıca sigorta durumunuzun da 3 aylık kesintisiz olarak yatması gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka hemen değerlendirmeye alacaktır. 60 ay vadeye kadar verilen yaz kredisinde dilerseniz yaz sonu ödemeli olarak kredi de kullanabilirsiniz.

İş Bankası Yaz Kredisi Kampanyası

İş Bankası üzerinden de yaz kredisi alabilirsiniz. Banka 50.000 TL’ye kadar uygun faizlerle yaz kredisi başvurusu yapmanızı sağlayacaktır. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler şartlara uygun olması durumunda 60 ay vadeye kadar bu kredileri kullanabilirler. Bu bankadan kredi onayı alacak kişilerin sigortalı bir işte çalışıyor olması ve en az kredi notunun 1300 ve üzerinde olması gerekmektedir. Ayrıca banka müşterisi iseniz banka size internet bankacılığı üzerinden yaz kredisi verecektir. Banka internet üzerinden yapılan başvurularda onay alınan kredilerde 50.000 TL’ye kadar banka şubesine gitmeden kredi imkanı tanıyacaktır. Bu kredilerde de aynı şartlar mevcuttur. Banka kredisini almak istiyorsanız en yakın banka şubesine gidebilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Yaz Kredisi veren bankalar hangileridir, bunlar hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer Yaz Kredisi başvurusu yapacaksanız bu bankalar haricinde diğer bankaların kredi kampanyalarına da göz gezdirebilirsiniz.

 

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı