Yapıkredi SMS ile Anında 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Yapıkredi SMS ile Anında 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

KREDİ

3 Ekim 2020 Cumartesi 11:12:55

Son Güncelleme: 03/10/2020 01:32:55

Yapıkredi SMS ile Anında 100.000 TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yapı kredi bankasının sunduğu ihtiyaç kredileri ile vatandaşlarımız acil nakit ihtiyaçlarını hiç ertelemeden kolayca karşılayabilecekler! Yapıkredi tarafından duyurusu gerçekleştirilen yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına SMS yoluyla başvuru yapılabiliyor. 36 ay vade, 100.000 TL üst limit ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Salgın sonrasında vatandaşlarımızın giderleri artarken gelirleri oldukça azaldı. Özellikle de kısa çalışma ödeneği ile uzun zamandır geçinmeye çalışan vatandaşlarımız ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmıştı. Şimdi ise Yapı Kredi bankasının uygun faiz oranları ile vatandaşlarımız ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

İhtiyaç Kredisi Özellikleri ve Avantajları

 • Yapı kredi bankası vatandaşlarımıza gelir durumlarına göre onaylı limit seçenekleri sunarak ödemlerinde kolaylık sağlıyor
 • 36 aya varan vade seçeneği
 • Aynı zaman Yapı Kredi vatandaşlarımıza uygun faiz oranları sunuyor
 • Aynı zamanda vatandaşlarımıza 3 aya varan taksit erteleme fırsatı veriliyor
 • Vatandaşlarımızın aynı zamanda ipotekli şekilde de ihtiyaç kredisine başvurabilirler

Vatandaşlarımız Yapı kredi şubelerine giderek, Yapı Kredi internet şubesinde, mobil şubesinden veya iletişim merkezlerinden ihtiyaç kredilerini başvurabilir. Dileyen vatandaşlarımız SMS yoluyla da kredilerini alabilirler. Kredi çekimi ise haftanın her günü yapılmaktadır.

SMS ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu

SMS ile kredi başvurusu ise oldukça kolay! Vatandaşlarımız evlerinden hiç ayrılmadan kolaylıkla başvurularını tamamlayabilir! İşte başvuru örneği;

SMS ile başvuru için; KREDİ TÜRÜ (boşluk bırakılacak) T.C kimlik numarası (boşluk bırakılacak) Aylık gelir. Vatandaşlarımız bu bilgileri 4411’e göndermeleri yeterli olacaktır.

Şubeden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vatandaşlarımız en yakın Yapı Kredi şubesinden başvurularını yapabilirler.

Müşteri İletişim Merkezi’nden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Vatandaşlarımız dilerlerse 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezini arayıp anında ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirebilirler.

Ödeme Tablosu

 • Vatandaşlarımız Yapı Kredi bankasından 10 bin Türk lirası ihtiyaç kredisi çektiklerinde 36 ay vade oranında %1,94 faiz oranı ile aylık 413 Türk lirası ödeme yapmaktadırlar. Toplamda ise geri ödenen tutar 14 bin 878 Türk lirasıdır.
 • Eğer vatandaşlarımız 50 bin Türk lirası için başvuru yaparlarsa 36 ay vade de aylık faiz oranları %1,69 olmaktadır. Ayık taksit tutarları ise 1 bin 970 Türk lirası olup geri ödenen toplam tutar 70 bin 936 Türk lirasıdır.
 • 100 bin Türk lirası kredi başvurularında ise vatandaşlarımıza 36 aylık vade seçeneğinde %1,44 oranında faiz seçeneği sunuluyor. Aylık 3 bin 753 Türk lirası taksit ödeyen vatandaşlarımız ise toplamda geri 135 bin 142 Türk lirası ödüyor.

GEREKLİ BELGELER

 • Vatandaşlarımızdan öncelikli olarak gelir belgesi talep edilmektedir.
 • Vatandaşlarımızın kira geliri varsa tapu ve kira kontratı fotokopisi getirmeleri gerekmektedir.
 • Vatandaşlarımızdan aynı zamanda kimlik kartları veya bunun yerine geçecek olan pasaport ya da ehliyetleri talep edilmektedir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı