Yapı Kredi'den Bir Yenilik Daha! 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Ödemeler Martta Başlıyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Yapı Kredi’den Bir Yenilik Daha! 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Ödemeler Martta Başlıyor

KREDİ

22 Kasım 2020 Pazar 14:49:54

Son Güncelleme: 22/11/2020 14:48:13

Yapı Kredi’den Bir Yenilik Daha! 100 Bin TL İhtiyaç Kredisi Ödemeler Martta Başlıyor

Yapı Kredi yüksek limitli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler için yeni kampanyasını müşterilerinin beğenisine sundu. Üstelik 3 ay erteleme seçeneğiyle isterseniz ödemeye 2021 Mart ayında başlayabilirsiniz. 100.000 TL, 33 ay vadeli ihtiyaç kredisi hesaplama işlemlerini ele aldık.

Türkiye’nin en bilinen bankalarından biri konumunda olan Yapı Kredi, korona virüs salgını sürecinde maddi sıkıntılar çeken vatandaşlara yardım eli uzatmaya devam ediyor. Yapı Kredi, maddi açıdan zorluk çeken vatandaşlar için yeni bir kampanya kredisini hayata geçirdi. Bu kapsam içerisinde 3 ay geri ödemesiz  olacak şekilde 100 bin TL’ ye kadar kredi veriliyor.  Cazip faiz oranları ile sunulan bu kredi fırsatı sayesinde hem borçlarınızı kapatabilir aynı zamanda çeşitli ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Yapı Kredi, Bireysel İhtiyaç Kredisi kapsamında maddi anlamda zorluk çeken müşterileri için 100 bin TL’ ye kadar kredi vereceğini duyurdu. Ayrıca bu kredi kampanyasında 3 ay boyunca hiçbir ödeme olmayacağı, bu sürenin ise kredi kullanacak olan kişinin ekonomik açıdan kendisini toplaması açısından ise oldukça önemli olduğu belirtildi. Peki, bu kredi için başvurular nasıl yapılır? İhtiyaç kredisi için Geri Ödeme Tablosu nasıl hesaplanır? Bütün bu merak edilen soruların cevapları sizler için haberimizde. İşte Yapı Kredi’sinin sizler için sunduğu kredi kampanyasına dair merak edilen detaylar.

Başvurular Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi’nin yeni kredi kampanyasına başvuru yapmak için size en yakın olan Yapı Kredi şubesine giderek hızlı bir şekilde başvuru yapabilir ve kullanmak istediğiniz kredi tutarını belirleyebilirsiniz.

Geri Ödeme Tablosu

Bu kapsam dahilinde, 12 ay vade ile 100 bin TL kredi kullanılması halinde aylık faiz yüzde 2.10 oranında olacaktır. Aylık bankaya  geri ödeyeceğiniz tutar ise 9 bin 760 Türk Lirası olacaktır.

24 ay vade seçeneği ile 100 bin Türk Lirası kredi kullanılması durumunda ise aylık yansıtılan faiz oranı yüzde 2.05 şeklinde olacaktır. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise 5 bin 666 Türk Lirası olacaktır.

33 ay vade ile kullanmak istediğiniz 100 bin Türk Lirası  krediyi çekmeniz durumunda ise aylık faiz oranı yüzde 1.90 olarak hesaplanır, aylık taksit miktarı ise 4 bin 344 lira olacaktır.

Cazip ve uygun faiz oranları ile verilen bu kredi kampanyasından faydalanmak için hemen bir Yapı Kredi şubesini ziyaret edebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı