Yapı Kredi motosiklet kredisi hesaplama 2020 Kasım ayında yenilendi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Yapı Kredi motosiklet kredisi hesaplama 2020 Kasım ayında yenilendi

KREDİ

6 Kasım 2020 Cuma 23:02:37

Yapı Kredi motosiklet kredisi hesaplama 2020 Kasım ayında yenilendi

İster sıfır ister ikinci el motosiklet almak isteyenler için Yapı Kredi bankası Kasım 2020 tarihinde faiz oranlarına yeni güncelleme yaptı. 36 ay vade imkanıyla vatandaşlarımız Honda, Yamaha fark etmeksizin istediği motosiklet için kredi kullanabilirler. Yeni faiz oranlarına göre hesaplama ve başvuru işlemlerini ele aldık.

Oluşturduğu avantajlı kredi kampanyalarıyla her zaman vatandaşların yanında olan Yapı Kredi Bankası, bu kampanyalardan bir yenisine daha imza attı. Hem sıfır kilometre hem ikinci el motosikletler için kullanılabilecek olan Motosiklet Kredisi kampanyası ile vatandaşlara 36 aya varan vade imkanı, düşük faiz oranı ve esnek ödeme seçenekleri sunuluyor. İşte Yapı Kredi Motosiklet Kredisi ile ilgili tüm detaylar…

YAPI KREDİ MOTOSİKLET KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

  • Yapı Kredi, sıfır kilometre veya 2. el motosiklet alımlarınızda, 1.000 TL ve üzerinde kredi almanıza fırsat tanımaktadır.Motosiklet Kredisi kampanyası kapsamında 36 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,39 faiz oranı sunulmaktadır.
  • Avantajlı ödeme planlarıyla, bütçenizi zorlamadan, hayallerinizdeki motosiklete kolayca sahip olabilirsiniz. Esnek Geri Ödeme Modeli sayesinde, geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını ihtiyacınıza göre siz belirlersiniz ve dilediğiniz gibi ödeyebilirsiniz.
  • Dilediğiniz yerden alacağınız KDV+ÖTV dahil fiyatı 50.000 TL’ye kadar olan sıfır kilometre motosikletlerde maksimum yüzde 70’i tutarında, 50.000 TL üzeri olan araçlarda da 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 70 ve 50.000 TL’yi aşan kısım için yüzde 50’si kadar kredi kullanabileceksiniz. Satın alacağınız 2. El motosikletlerde ise bu koşul kasko bedeli üzerinden belirlenir.
  • Yapı Kredi Motosiklet Kredisi için istediğiniz zaman ara ödeme yapabilirsiniz.
  • Çeşitli firmalara özel uygulanan uygun vade ve faiz oranlı Motosiklet Kredisi kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANI

Yapı Kredi, Motosiklet Kredisi kampanyası kapsamında alacağınız 50 bin liralık 36 ay vadeli motosiklet kredisi için yüzde 1,39 faiz uygulanmaktadır. Bu kredi için aylık olarak ödemeniz gereken taksit miktarı 1.858,59 liradır.

Kredi taksit ödemelerinizi Otomatik Ödeme Talimatı ile, 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezini arayarak, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz

YAPI KREDİ MOTOSİKLET KREDİSİ BAŞVURU

Yapı Kredi’nin avantajlı Motosiklet Kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerin, kredi başvurusu için gerekli belgeler ve bu belgelerin asılları ile birlikte size en yakın Yapı Kredi şubelerine uğrayarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvurum ne zaman sonuçlanır?

Yapı Kredi’den Motosiklet Kredisi almak için yaptığınız başvurunuz 24 saat içinde sonuçlanacaktır.

YAPI KREDİ MOTOSİKLET KREDİSİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

  • Başvuru sahibine ve varsa kefile ait nüfus cüzdanı aslı ve bir adet fotokopisi
  • Başvuru yapan kişiye ve varsa kefile ait gelir belgesi

-Ücretli çalışan kişiler için son maaş bordrosunun fotokopisi

-Serbest meslek sahibi olan vatandaşlar için son vergi levhasının fotokopisi

  • Alınacak olan sıfır kilometre motosikletler için şirket tarafından verilenproforma fatura ve asıl fatura
  • Kişinin alacağı ikinci el motosikletler için araç ruhsatı ve en fazla 15 gün önce satın alınmış araçlar için noter tarafından düzenlenmiş alım satım sözleşmesi
  • Müşterinin adına son 3 ay içinde düzenlenmiş elektrik, su, doğalgaz veya telefon faturasının aslı veya 3 ay içinde alınmış ikametgâh belgesi

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı