Yapı Kredi günde 14 liraya 10.000 TL ihtiyaç kredisi online başvurular hizmete açıldı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Yapı Kredi günde 14 liraya 10.000 TL ihtiyaç kredisi online başvurular hizmete açıldı

KREDİ

12 Kasım 2020 Perşembe 18:14:31

Son Güncelleme: 12/11/2020 18:41:19

Yapı Kredi günde 14 liraya 10.000 TL ihtiyaç kredisi online başvurular hizmete açıldı

Yapı Kredi, acil nakit ihtiyacı olanlara 10.000 TL tutarına kadar hızlı kredi imkanıyla ihtiyaç kredisi hizmetini güncelledi. Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte temel ihtiyaçlarınız için bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Kredi tutarına göre değişen faiz oranları, 36 vade fırsatı sunan ihtiyaç kredisi için 10 bin TL, 50 bin TL ve 100 bin TL örnek hesaplama tutarlarını ele alacağız.

En yüksek limitli kredi sağlayan bankalardan biri olan Yapı Kredi, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. 36 aya varan vade seçenekleri ile uygun faiz oranları sunan Yapı Kredi, vatandaşlara ihtiyaç kredisi geri ödemelerini 3 ay sonra yapma şansı da tanıyor.Yapı Kredi Bankası’nın resmi sitesinden elde edilen bilgiye göre, 36 ay vadeli 10 bin liralık ihtiyaç kredisine günde sadece 14 liraya sahip olabileceksiniz.

Yapı Kredi 10 Bin TL İhtiyaç Kredisi

 • Yapı Kredi, ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında yüzde 1,58’den başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçeneği sunmaktadır.
 • Kişinin gelir durumuna bağlı olarak, ön onaylı limit seçeneği verilmektedir.
 • Yapı Kredi’den alacağınız ihtiyaç kredisi geri ödemelerinizin ilk taksitini 3 ay sonraya erteleyebilirsiniz.
 • Yapı Kredi tarafından, ipotekli ve diğer teminatlı ihtiyaç kredisi seçenekleri sunulmaktadır.
 • Şubelere gitmenize gerek bile kalmadan, kolayca ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Yapı Kredi Bankası, şubeden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurularında herhangi bir üst limit belirlememiştir ancak Yapı Kredi Mobil, İnternet Şubesi ve Müşteri İletişim Merkezi üzerinden yapılacak başvurularda müşteriye özel bir üst limit belirlenecektir.
 • Yapı Kredi’den kullanabileceğiniz en düşük ihtiyaç kredisi tutarı 1.000 liradır.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

Yapı Kredi İhtiyaç kredisine, 444 0 444 numaralı Müşteri İletişim Merkezinden, yapikredi.com.tr adresi üzerinden, Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi üzerinden, size en yakın Yapı Kredi Şubelerine giderek veyaATM’ler üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşterisi olmayan kişiler, internet sitesinde yer alan‘Hemen Başvur’butonuna tıklayarak başvurusunu yapabilir veya Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirip görüntülü işlem asistanına bağlanarak kolayca Yapı Kredi müşterisi olabilir.

SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak da mümkündür. “İhtiyaç (boşluk) T.C Kimlik Numaranız (boşluk) Aylık Gelirinizi” SMS’de belirterek 4411’e göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Örnek Ödeme Planı

 • 36 ay vadeli 1000 liralık ihtiyaç kredisi için uygulanan faiz oranı yüzde 2,06’dır. Bu kredi için aylık ödemeniz gereken miktar 422,68 liradır.
 • 36 ay vadeli 5000 liralık ihtiyaç kredisi için yüzde 1,88 faiz uygulanır. Bu kredi için aylık olarak ödemeniz gereken taksit miktarı ise 2.043,19 liradır.
 • 36 ay vadeli 10000 liralık ihtiyaç kredisi için belirlenen faiz oranı yüzde 1,58’dir. Bu kredi için ödenmesi gereken aylık taksit miktarı ise 3.858,06 liradır.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler

 • Kişiye ait nüfus cüzdanı
 • Gelir belgesi olmadan onay alan krediler için gelir belgesi istenmemektedir. Ancak kredi başvurunuzun sonucuna bağlı olarak bazı durumlarda gelir belgesi talep edilmektedir.
 • Emekli, kamu ve özel sektör çalışanı olan vatandaşlardan Emekli Aylık Bilgisi, Kamu E-bordro veya SGK Hizmet Dökümü gelir belgeleri
 • Özel veya kamu sektörü çalışanı olan vatandaşlardan son aya ait güncel maaş bordrosunun biri ya da antetli kağıda yazılmış veşirket yetkilileri tarafından maaş yazısı, şirket imza sirküleri ve yetki belgesi
 • Kira geliri olan vatandaşlardan tapu ve kira kontratı fotokopisi

KREDİ BAŞVURUMU NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?

Kredi başvurularınızın değerlendirme sürecini, Yapı Kredi Şubelerini veya Müşteri İletişim Merkezi’ni arayarak kontrol edebilirsiniz. Bunlara ek olarak, Yapı Kredi Mobil ve İnternet Şubesi’nden “Krediler” menüsüne girip “Başvuru İzleme” adımını seçerek de kredi başvurunuzu takip etmeniz mümkündür.

KREDİMİ NE ZAMAN KULLANABİLİRİM?

İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil veya Müşteri İletişim Merkezi’nden yaptığınız başvurular olumlu sonuçlanırsa kredinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yapı Kredi şubelerinden, SMS üzerinden, ATM’lerden veya yapikredi.com.tr üzerinden yaptığınız başvuru onaylanırsa, kredilerinizi Yapı Kredi şubelerine gidip kullanmanız gerekmektedir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı