Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Yapı Kredi Bankası 20 Bin TL Bayram Kredisi Duyurusu

KREDİ

10 Mayıs 2020 Pazar 15:53:03

Yapı Kredi Bankası 20 Bin TL Bayram Kredisi Duyurusu

Yapı Kredi Bankası 20.000 TL Bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır? Yapı Kredi Bankası bayram kredisi almak için şartlar nelerdir? Yapı Kredi Bankası 20.000 TL ihtiyaç kredisi almak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda nasıl başvuru yapabilirsiniz bunun bilgilerini vereceğiz.

Yapı Kredi Bankası 20.000 TL Bayram kredisi başvurusu nasıl yapılır? Yapı Kredi Bankası bayram kredisi almak için şartlar nelerdir? Yapı Kredi Bankası 20.000 TL ihtiyaç kredisi almak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda nasıl başvuru yapabilirsiniz bunun bilgilerini vereceğiz.

Ülkemizde bayramlar ve özel günlerde para ihtiyacımız çok olmaktadır. Bunun gibi durumlardan birisi de dini bayramlarımızdır. Bayram hazırlıkları yapan kişiler bayram için yapacakları harcamaları kredi alarak ödemek istemektedirler.

Rahat bir bayram geçirilmesi için bankaların kredi kampanyalarına bakabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası üzerinden kredi alacak olan müşteriler de bayram kredisi adı altında uygun faizlerle 20.000 TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirler. Bu krediyi alabilmeniz için banka politikalarına uygun müşteri olmanız gerekiyor. Kredi başvurusu sonrasında banka şartlarına uygun olmayanlar onay alamazlar. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan, bankalarda sıkıntısı olmayan, sigortası yatan müşterilerin kredileri onay alacaktır. Eğer şartlara uygunsanız bayram kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bayram Kredisi Başvurusu

Verilen ihtiyaç kredisi 20.000 TL’ye kadar verilmektedir. Banka bu kredinin başvurusunu banka şubelerinden yaptırdığı gibi ayrıca internet sitesi üzerinden de yapılmaktadır. Kullandığınız kredilerde 60 ay vade ile kredi kullanacaksınız.

  • Hızlı onay almak istiyorsanız bankanın internet sitesine giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Burada sizden kimlik bilgileriniz ve gelir bilgileriniz istenecektir. Bu bilgileri doğru yazmalısınız. Onay aldığınızda kredinizi banka şubesinden kullanacağınız zaman banka bu gelir bildirimi üzerinden sizden belge isteyecektir.
  • Ayrıca banka şubelerine giderek de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kimlik ve gelir belgeniz ile size en yakın yapı Kredi bankası şubesinden 20.000 TL bayram kredisi kullanabilirsiniz.
  • SMS ile kredi başvurusu yapacaksanız da Bireysel TC KİMLİK Aylık Gelir yazarak 4411’e mesaj atmanız gerekiyor. Bu kredi başvurusunu yaptığınız zaman 5 dakika içinde kredi sonucunuz cep telefonunuza gelecektir. Kredi onayı aldıktan sonra banka şubesine giderek bu krediyi kullanacaksınız. Mesajda da yazacağınız aylık gelir çok önemlidir. Şubeye giderken yazdığınız tutar kadar belge vermeniz gerekiyor.

Yapı Kredi Mobil Üzerinden Bayram Kredisi Başvurusu

Eğer bu bankanın müşterisi iseniz banka şubelerine giderek zaman harcamadan internet üzerinden işlem yapabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası mobil şubeye giriş yaparak kredi kullanmanız mümkündür. Üstelik alacağınız bu kredilerde onay almanız durumunda onaylanan krediyi hesabınıza hemen atacaksınız. Yapı Kredi mobil uygulaması üzerinden kredi kullanmak için internet bankacılığı şifresi gerekmektedir. İnternet bankacılığı şifreniz yoksa site üzerinden hemen oluşturabilirsiniz. Daha sonra Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasından kredi başvurusu bölümüne gelip kredinizi kullanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda uygun faiz oranları ile Yapı Kredi Bankası üzerinden bayram kredisi hakkında bilgiler verdik. Sizlerde bu bankadan bayram kredisi adıyla kredi başvurusunu belirtilen şartlara göre kullanabilirsiniz. Banka şubelerinden kredi detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı