Vergi levhası olana 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor! Eğer bir vergi levhanız varsa..
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vergi levhası olana 30 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor! Eğer bir vergi levhanız varsa..

KREDİ

12 Aralık 2020 Cumartesi 23:37:26

Vergi levhası olana 30 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor! Eğer bir vergi levhanız varsa..

Vergi levhası olana 30 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriliyor. Eğer bir vergi levhanız varsa 30.000 TL destek kredisine başvuru yapabilirsiniz. esnaf olan vatandaşlara yapılacak olan Bu kampanyada bazı bankalar müşterilerine hızlı bir şekilde kredi imkanı sunmaktadır. Sizlerde 30.000 TL vergi levhalı kredi başvurusunu yapmak istiyorsanız vereceğimiz bankalar üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Pandemi döneminde en çok sıkıntı yaşayan kişilerin esnaf vatandaşların olduğu bilinmektedir. Esnaf olan vatandaşlar pandemi döneminde bankaların kredi kampanyalarını da başvuru yapmak istemektedirler. Sizlerde bankalardan kredi alarak ihtiyacınız olması durumunda bu kredileri kullanabilirsiniz. İhtiyaç Kredisi olarak verilen ve destek kredisi olarak adlandırılan bu krediler de banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda vereceğimiz bankalar üzerinden 30 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra banka sizlere sonucu söyleyecek ve onaylanan kredinin size hemen anında hesaba gönderebilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi alabilirsiniz bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Şekerbank 30.000 TL vergi levhalı olanlara kredi kampanyası

Şekerbank üzerinden 30 bin TL’ye kadar vergi levhalı olarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şekerbank üzerinden 30.000 TL’lik krediler de 36 ay vadeye kadar işlem yapmanız mümkündür. Kredi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılıyor. Size en yakın Şekerbank şubesine giderek ticari bölümden 30 bin TL’ye kadar olan bu kredileri kullanabilirsiniz. Kredi kullanmaya giderken kimlik gelir belgenizi ve vergi levhası götürmeyi unutmayınız. Alacağınız kredi daha yüksek limitler değilse bankaya bunu söylemeniz gerekiyor. Banka kredi sicilinize baktıktan sonra size ne kadar limitli kredi vereceğini söyleyecektir. Ayrıca ipotek vererek de bu krediyi güçlendirebilirsiniz.

Ziraat bankasının vergi levhası olanlara 30.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden de 30 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvuru yapılması gerekiyor. 30 bin TL’ye kadar alacağınız bu krediler de banka hemen sonuç verecek ve size onaylı olan krediyi kullandıracaktır. Banka ayrıca daha önce bu bankadan ticari kredi kullanan müşterilerine de daha yüksek limitler de kredi imkanı sağlamaktadır. Kredi notu 1100 ve üzerinde olan kişilerin en az 2 yıllık vergi levhası olması durumunda bu kredileri alabileceklerini söyleyebiliriz.

İş Bankası 30.000 TL vergi levhası olana kredi kampanyası

Sıkıntılı günler geçiren vergi levhalı olan müşterilerin 30.000 TL’ye kadar kredi alabilecekleri bankalardan bir tanesi de iş Bankası olmaktadır. İş Bankası şubelerine giderek kredi başvurusu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. İş Bankası şubelerinden yapacağınız kredi başvurusunda banka sizin en az 1 yıllık vergi levhalı olmanızı isteyecek ve kredi notunuzun da uygun olmasını isteyecektir. Ayrıca vergi levhasında faal bir şekilde devam ediyor olması şartı vardır. 30.000 TL kredi kullandıktan sonra banka ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme olarak sizlere toplamda 36 ay vadeli Kredi verecektir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı