Vakıfbank'tan merakla beklenen haber! Gelir Belgesiz ve Kefil İstenmeden 125.000 TL Kredi Kampanyası - HaberKredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank’tan merakla beklenen haber! Gelir Belgesiz ve Kefil İstenmeden 125.000 TL Kredi Kampanyası

KREDİ

1 Kasım 2020 Pazar 12:49:12

Son Güncelleme: 01/11/2020 12:49:23

Vakıfbank’tan merakla beklenen haber! Gelir Belgesiz ve Kefil İstenmeden 125.000 TL Kredi Kampanyası

Vakıfbank gelir belgesiz ve kefilsiz 125.000 TL kredi kampanyası nasıl alınır? Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank’tan gelir belgesiz, evraksız kredi almak için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda merak edilen bu kredi kampanyasının tüm detaylarından bahsedeceğiz.

Vakıfbank gelir belgesiz ve kefilsiz 125.000 TL kredi kampanyası nasıl alınır? Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank’tan gelir belgesiz, evraksız kredi almak için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda merak edilen bu kredi kampanyasının tüm detaylarından bahsedeceğiz.

Vakıfbank ülkemizde devlet bankası olarak hizmet veren ve müşteri portföyü yüksek kullanıcı olan bankaların başında gelmektedir. Kamu bankası olmasından dolayı da bankanın bazı şartları diğer bankalara göre daha uygun gelmektedir. İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi alımlarınızda banka uygun faiz oranları ile işlem yapabilmektedir. Sizde eğer bu bankadan kredi almak istiyorsanız aynı gün içinde banka şube onayı ile 125.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu krediyi alabilmeniz için banka şartlarına uygun olmalı ve sıkıntısız müşteri olmanız gerekmektedir. Dilerseniz şimdi şartlar ve başvuru aşamaları hakkında bilgiler verelim.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Acil ihtiyaçlarımız olduğu zaman bankaların ihtiyaç kredileri kampanyalarına başvuru yaparız. Kredi başvuru yapıldığı zaman uygun olan kredi kampanyasına göre ihtiyacımızı gideririz. Sizde eğer bir bankadan ihtiyaç için kredi kullanacaksanız bireysel krediler bölümünden tüketici kredisi başvurusu yapacaksınız.

Bankalar bu kredileri verirken bazı şartlara uygun müşteri olmanızı isteyecektir. Vakıfbank kamu bankası olmasından dolayı bu şartlarda biraz daha ağır olarak sizlere hizmet vermektedir. İhtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda öncelikli olarak kredi notunuza bakılacaktır. Kredi notu düşük olan ve banka sicili bozuk olan müşteriler kredi alamazlar. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerde de bu sisteme bakılmaktadır. Bu banka ayrıca gelir belgesiz kredi vereceği müşterilerin kendi bankasından maaş almasını isteyecektir. Banka üzerinden maaş alıyorsanız ve çalışan müşterilerde en az 6 aylık sigortanız varsa Vakıfbank gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka maaşınızın 22 katına kadar 125.000 TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir.

Vakıfbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda belirtilen şartlara uygunsanız ve 18 yaşının üzerindeyseniz kredi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Kredi başvurusu için internet bankacılığı ve SMS yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bu kredilerde düşük limitli sadece ön onay alırsınız. Ama kredi onayını banka şubeleri verecektir. Bu sebeple gelir belgesiz kredi başvurusu için sadece kimliğinizi bankaya götürüp kredi alabilirsiniz.

Eğer maaşınız bu banka üzerinde değilse bu sefer bankaya evraklarımız ile kredi başvurusu yapacaksınız. Kredi başvurusu için kimlik ve gelir belgenizi götürmeniz gerekiyor. Bu durumda maaşınızın 15 katına kadar kredi kullanabileceksiniz. Vakıfbank kredi başvurusu yapacak olan müşteriler başvuru yaptıkları gün sonucunu öğrenirler ve aynı gün içinde onay alınırsa kredisini kullanabilirler.

Kredi Başvurum Onaylanmadı Ne Yapmalı?

Vakıfbank üzerinden kredi başvurunuz onay almazsa banka size neden onay almadığınızı söyleyecektir. Genel olarak diğer kullandığınız kredi ve kredi kartlarındaki ödemeler gecikmeliyse banka sistemsel olarak onay vermeyecektir. Ayrıca yeni işe başladıysanız ve yeni sigortanız varsa da banka kredi onayı vermeyebilir. Bu gibi durumlarda kefil veya bir teminat istenebilir. Ama genel olarak bankalar politikalarına uygun olmayan kişilerin kredilerini onaylamazlar. Bankalardan daha önce icralık ve avukatlık olduysanız da banka kredi başvurunuz olumsuz olarak sonuçlanacaktır. Bu durumda kredinizin neden olumsuz olduğunu öğrenmeli ve hangi durumlarda tekrardan başvuru yapabilirsiniz bunun araştırmasını yapmalısınız. Kredi notunuzu yükseltecek olan yöntemlerin başında borçlarınızı düzenli olarak ödemeniz gelecektir. Eğer kredi kartı kullanıyorsanız sadece asgari değil diğer tüm borçlarını da kapatırsanız kredi skorunuzun yükseleceği görebilirsiniz. Ayrıca kredi kartından sürekli olarak nakit avans çekmek sizin kredi sicilinize olumsuz etki edecektir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
11 Yorum yapıldı

11 Yorum

 1. Cumali

  6 Temmuz 2020 at 00:42

  Tek kelimeyle allahinizdan bulun

 2. EKREM

  3 Ağustos 2020 at 18:15

  Bunları herkez biliyor zaten

 3. Varol güney

  3 Ağustos 2020 at 18:23

  Ulan vijdansızlar gelir belgesiz diye reklam yapıyonuz neymiş maaşımı ordan çekecen sanki ben emekliyim neymiş 6 ay ssk olacak neymiş kredi notu yüksek olacak hadi oradan milletle alau etmeyin

 4. Haydar

  3 Ağustos 2020 at 19:01

  VAKIFBANKTAN SIZ SIZ OLUN SAKIN KREDI CEKMEYIN SARTLAR NE OLURSAAAA OLSUNNNNNN SIZIIIIIII PERISANNNN EDERLERRRRR.. BENDEN SOYLEMESI. KULAGINAZAAAA KUPE OLSUNNN.

 5. İbrahim

  3 Ağustos 2020 at 20:40

  Bitik devlet yeter bırak git artık

  • kredi

   7 Ağustos 2020 at 17:18

   Hepsi yalan reklam yapiyolarbunlara inanmayin bi kredi karti cikarmak istedik o bile yok hikaye hepsi borcum olmasa bankallarla isim olmaz

 6. Ali

  3 Ağustos 2020 at 21:45

  İlla oradan mı maaş almam gerekiyor.Sanki bedava verecek.Şartlar ne,ne kadar faiz ve vade ne kadar olacak.Bir haber veya reklam yapılıyorsa açıklamasını,reklamını güzel yapılsa, albenisi olur.Şart şurt konulmamalı.Vatandaşlarımız yararlanmalı …. Eksik bilgi ve gereksiz şartlar.

 7. Kubra kesim

  3 Ağustos 2020 at 21:58

  50 bine basvuruyorum 3 bin onayliyor saka gibi zaten kredi kartimda kullanilabilir bakiye 3 bin malmiyim kredi cekiym millet le dalga gecmeyin

 8. Recai

  3 Ağustos 2020 at 22:10

  Zırt tokai
  Haber kredi
  Atma Recep

 9. Hakan MERTGENÇ

  4 Ağustos 2020 at 02:22

  Gelir belgesiz diye yazıyorsunuz ardından maaşını bu bankadan almanız gerekiyor diyorsunuz. Ne saçma sapan bir haber haber bile denmez buna daniskanın daniskası. Özel sektörün maaşı için banka tercih edebilme gibi bir durumu var mı haberi yazan arkadaş bunu da bi araştırıver sana zahmet

 10. Emre

  15 Ağustos 2020 at 22:13

  Arkadas ne maasi yasim 43emeklimiyimki ben.okadar fuzuli .vskifbanktan maas akacaklara verilecekmis la siz bunu kimlere vereceksiniz

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı