Vakıfbank'tan beklenen açıklama bugün geldi! Gelir Belgesiz ve Kefil İstenmeden 125.000 TL Kredi Kampanyası
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank’tan beklenen açıklama bugün geldi! Gelir Belgesiz ve Kefil İstenmeden 125.000 TL Kredi Kampanyası

KREDİ

13 Aralık 2020 Pazar 23:27:12

Son Güncelleme: 13/12/2020 23:25:48

Vakıfbank’tan beklenen açıklama bugün geldi! Gelir Belgesiz ve Kefil İstenmeden 125.000 TL Kredi Kampanyası

Vakıfbank gelir belgesiz ve kefilsiz 125.000 TL kredi kampanyası nasıl alınır? Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank’tan gelir belgesiz, evraksız kredi almak için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda merak edilen bu kredi kampanyasının tüm detaylarından bahsedeceğiz.

Vakıfbank gelir belgesiz ve kefilsiz 125.000 TL kredi kampanyası nasıl alınır? Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? Vakıfbank’tan gelir belgesiz, evraksız kredi almak için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda merak edilen bu kredi kampanyasının tüm detaylarından bahsedeceğiz.

Vakıfbank ülkemizde devlet bankası olarak hizmet veren ve müşteri portföyü yüksek kullanıcı olan bankaların başında gelmektedir. Kamu bankası olmasından dolayı da bankanın bazı şartları diğer bankalara göre daha uygun gelmektedir. İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi alımlarınızda banka uygun faiz oranları ile işlem yapabilmektedir. Sizde eğer bu bankadan kredi almak istiyorsanız aynı gün içinde banka şube onayı ile 125.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu krediyi alabilmeniz için banka şartlarına uygun olmalı ve sıkıntısız müşteri olmanız gerekmektedir. Dilerseniz şimdi şartlar ve başvuru aşamaları hakkında bilgiler verelim.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Acil ihtiyaçlarımız olduğu zaman bankaların ihtiyaç kredileri kampanyalarına başvuru yaparız. Kredi başvuru yapıldığı zaman uygun olan kredi kampanyasına göre ihtiyacımızı gideririz. Sizde eğer bir bankadan ihtiyaç için kredi kullanacaksanız bireysel krediler bölümünden tüketici kredisi başvurusu yapacaksınız.

Bankalar bu kredileri verirken bazı şartlara uygun müşteri olmanızı isteyecektir. Vakıfbank kamu bankası olmasından dolayı bu şartlarda biraz daha ağır olarak sizlere hizmet vermektedir. İhtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda öncelikli olarak kredi notunuza bakılacaktır. Kredi notu düşük olan ve banka sicili bozuk olan müşteriler kredi alamazlar. Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişilerde de bu sisteme bakılmaktadır. Bu banka ayrıca gelir belgesiz kredi vereceği müşterilerin kendi bankasından maaş almasını isteyecektir. Banka üzerinden maaş alıyorsanız ve çalışan müşterilerde en az 6 aylık sigortanız varsa Vakıfbank gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka maaşınızın 22 katına kadar 125.000 TL’ye kadar kredi imkanı vermektedir.

Vakıfbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yukarıda belirtilen şartlara uygunsanız ve 18 yaşının üzerindeyseniz kredi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Kredi başvurusu için internet bankacılığı ve SMS yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bu kredilerde düşük limitli sadece ön onay alırsınız. Ama kredi onayını banka şubeleri verecektir. Bu sebeple gelir belgesiz kredi başvurusu için sadece kimliğinizi bankaya götürüp kredi alabilirsiniz.

Eğer maaşınız bu banka üzerinde değilse bu sefer bankaya evraklarımız ile kredi başvurusu yapacaksınız. Kredi başvurusu için kimlik ve gelir belgenizi götürmeniz gerekiyor. Bu durumda maaşınızın 15 katına kadar kredi kullanabileceksiniz. Vakıfbank kredi başvurusu yapacak olan müşteriler başvuru yaptıkları gün sonucunu öğrenirler ve aynı gün içinde onay alınırsa kredisini kullanabilirler.

Kredi Başvurum Onaylanmadı Ne Yapmalı?

Vakıfbank üzerinden kredi başvurunuz onay almazsa banka size neden onay almadığınızı söyleyecektir. Genel olarak diğer kullandığınız kredi ve kredi kartlarındaki ödemeler gecikmeliyse banka sistemsel olarak onay vermeyecektir. Ayrıca yeni işe başladıysanız ve yeni sigortanız varsa da banka kredi onayı vermeyebilir. Bu gibi durumlarda kefil veya bir teminat istenebilir. Ama genel olarak bankalar politikalarına uygun olmayan kişilerin kredilerini onaylamazlar. Bankalardan daha önce icralık ve avukatlık olduysanız da banka kredi başvurunuz olumsuz olarak sonuçlanacaktır. Bu durumda kredinizin neden olumsuz olduğunu öğrenmeli ve hangi durumlarda tekrardan başvuru yapabilirsiniz bunun araştırmasını yapmalısınız. Kredi notunuzu yükseltecek olan yöntemlerin başında borçlarınızı düzenli olarak ödemeniz gelecektir. Eğer kredi kartı kullanıyorsanız sadece asgari değil diğer tüm borçlarını da kapatırsanız kredi skorunuzun yükseleceği görebilirsiniz. Ayrıca kredi kartından sürekli olarak nakit avans çekmek sizin kredi sicilinize olumsuz etki edecektir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
11 Yorum yapıldı

11 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı