Vakıfbank’tan 9 ay ertelemeli yüzde 0,90 faizli 60 ay vadeli kredi kampanyası duyurdu! İlk başvuranlar krediyi hemen alabilecekler!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank’tan 9 ay ertelemeli yüzde 0,90 faizli 60 ay vadeli kredi kampanyası duyurdu! İlk başvuranlar krediyi hemen alabilecekler!

KREDİ

8 Temmuz 2020 Çarşamba 22:11:14

Son Güncelleme: 08/07/2020 22:12:08

Vakıfbank’tan 9 ay ertelemeli yüzde 0,90 faizli 60 ay vadeli kredi kampanyası duyurdu! İlk başvuranlar krediyi hemen alabilecekler!

Korona virüs salgını sebebiyle ülkemizde yaşamakta olan tüm kişiler zorlu bir ekonomi süreci yaşıyor. İşsizlikler, maddi ihtiyaçların karşılanamaması ve en temel ihtiyaçların yok sayılması gibi sorunlarla savaşan vatandaşlarımıza can suyu olabilecek yeni bir kredi modeli tanıtıldı.

Korona virüs salgını sebebiyle ülkemizde yaşamakta olan tüm kişiler zorlu bir ekonomi süreci yaşıyor. İşsizlikler, maddi ihtiyaçların karşılanamaması ve en temel ihtiyaçların yok sayılması gibi sorunlarla savaşan vatandaşlarımıza can suyu olabilecek yeni bir kredi modeli tanıtıldı. Bu kredi modeli ile beraber tüm ihtiyaç sahibi olan kişiler hemen 9 ay ertelemeli yüzde 0,90 faizli ve 60 ay vadeli kredi kampanyasına sahip olabilecek. Yaşadığımız bu zorlu dönemde tüm vatandaşların maddi ihtiyaçlarını karşılayabilmesi ön görülüyor ancak hiçte kolay olan bir süreç olmayacak gibi. Hem Ziraat Bankası hem Halkbank hem Vakıfbank tarafından başlatılmış olan yüzde 0,49 faizli krediye başvuran kişi sayısı 5,5 milyon kişiydi. Vakıfbank bayram kredisi kampanyası yanı sıra bugün itibari ile 9 ay ertelemeli yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası daha başlattığını duyurdu. Vakıfbank 9 ay ertelemeli krediye dair tüm detaylar…

Vakıfbank, Ramazan Bayramı için oluşturduğu kredi paketinde zaten mükemmel yenilikler sunabiliyordu. Ancak bununla yetinmeyen Vakıfbank aynı zamanda ihtiyaç sahiplerine 9 ay ertelemeli, yüzde 0,90 kredi faiz oranına sahip 60 aya kadar vade imkanı olan bir kredi kampanyası başlattı. Vakıfbank bunu bir kutlama olarak addediyor. Sebebi ise Katar’da alınan bankacılık lisansıdır. Vakıfbank Katar’da banka açabilmek için banka lisans başvurusu yapmıştı ve nihayet başvuru onaylandı. Bundan böyle Vakıfbank Katarlı vatandaşlara da hizmet verebilecek. İşte bunu kutlamak için hemen sabahına tüm vatandaşlarına yüzde 0,90 kredi faiz oranlı, 9 ay ertelemeli ve 60 aya kadar vadesi olan bir kredi kampanyası başlattı. Bu kredi kampanyası ile beraber tüm ihtiyaç sahibi olan kişiler hemen kredisini çekebilecek ve anlık ihtiyaçlarını karşılayabilecek. Vakıfbank daha önce 3 ay ertelemeli kredi modelini başlatmıştı, bu kredi Ramazan Bayramı’na özeldi. Ancak 9 ay ertelemeli kredinin Ramazan Bayramı değil Katar’daki alınan lisans ile alakalı olduğu düşünülüyor.

VAKIFBANK 9 AY ÖDEMESİZ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Vakıfbank’ın başlatmış olduğu 9 ay ertelemeli kredi modeli sadece avukatlar için geçerlidir. Vakıfbank sadece avukatları kapsayan bir kredi kampanyası geliştirdi. Bu sayede avukatlığa yeni başlamış olan kişiler hızlı bir şekilde bu kredi kampanyasından faydalanabilir. Vakıfbank kredi kampanyaları sayfasında duyurulan yeni ilan ile beraber 60 ay vadeli olmak üzere ilk 9 ayı ödemesiz finansman desteği sunuldu. Söz konusu kampanya sadece avukatlık mesleği yapan kişiler için geçerli olacak. Kampanya koşullarında kesinlikle 9 ay ertelemeli bir kredi modeli olduğu açıklanan bu kredi modelinde ilk 9 ay herhangi bir taksit ödemesi yapılmayacak. İşte sadece avukatlar için geçerli olan kredi modeli için başvuru şartları:

  • Avukatlık mesleğine yeni başlamış olmak ya da en fazla 1 yıldır avukat olarak çalışmak,
  • Görev yapılan süreyi teyit etmek amacı ile bağlı bulunan barodan yazı vermek
  • Kredi Kayıt Bürosu Findeks kredi notu 0 ila 1250 puan arasında olan kişiler için 15 bin lira,
  • 1250 puandan daha yüksek olan kişiler için ise en fazla 20 bin lira kredi başvurusunda bulunmak.

20 BİN TL’YE KADAR 9 AY ERTELEME

Vakıfbank’ın yeni başlatmış olduğu bu kredi modelinde en önemli ayrıntı sadece 20 bin TL’ye kadar olan kısmı 9 ay ertelemeli olacak. Kredi paketine özel olarak Vakıfbank yüzde 0.90 ihtiyaç kredisi faiz oranı uygulayacak. Bankanın normal kredi paketlerinde şu anda uygulanan faiz oranı yüzde 0.98 seviyesinde yer alıyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı