VakıfBank'tan 2. El Araç Almak İsteyen Kişilere Özel Kredi Kampanyası
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

VakıfBank’tan 2. El Araç Almak İsteyen Kişilere Özel Kredi Kampanyası

KREDİ

7 Aralık 2020 Pazartesi 20:22:12

Son Güncelleme: 07/12/2020 20:23:01

VakıfBank’tan 2. El Araç Almak İsteyen Kişilere Özel Kredi Kampanyası

Kamu bankaları arasından en çok tercih edilen Vakıfbank düzenlemiş olduğu yeni taşıt kredisi kampanyasıyla kişiye özel fırsatlar sunuyor. Üstelik herhangi bir teminat göstermeden hayalini kurduğunuz ikinci el araca hemen sahip olabilirsiniz.

İkinci el araç satın almak isteyen kişilere özel olarak hazırlanan kredi kampanyasına ilişkin detaylar haberimizde. Dolar kurunda yaşanan düşüş sonrası yavaşlayan ikinci el araç piyasasından yararlanmak isteyenler Vakıfbank 2. el taşıt kredisi kampanyasıyla hayalini kurduğu yeni araca sahip olabilirler.

VAKIFBANK İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ ARALIK 2020

Kasko değeri 120 bin TL üzerinde olan otomobillerde, bedelin 120 bin TL kadar olan kısmı için yüzde 70, 120 bin TL’nin üzerinde olan kısım için yüzde 50’sine kadar kredi kullanımı yapılır. Nihai fatura değeri 120 bin Türk Lirası ve altında olan taşıt kredilerinin vade süresi 60 ayı, nihai fatura değeri 120 bin Türk Lirasının üstünde olan taşıt kredilerin vadesi süresi ise 48 ayı geçememektedir. 60 aya kadar varan vade ile aylık, 3 aylık dönemler halinde ya da değişken taksitler ile geri ödeme imkanı vardır.

Belirli ve düzenli bir gelire sahip olan ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere bu krediler kullandırılır. Otomobil yaşı, 03 ile 36 ay vadede kredi çekimlerinde maksimum 8, 37 ile 60 ay vadede kredi çekimlerinde ise, maksimum 5 olabilir. Araç rehni, teminat olarak alınır.

Bankanın gerek görmesi durumunda buna ek olarak; kefalet ve gayrimenkul ipoteği veya nakit-mevduat-döviz tevdiat rehni gibi talepler istenebilir.

Başvuru için aşağıdaki belgeler gereklidir;

• Kimlik Belgesi ya da ehliyetin aslı ve fotokopisi,
• Ruhsat fotokopisi,
• Noter satış sözleşmesi,
• Araç üzerinde takyidat olmadığına dair yazı ya da trafikten çekme kaşesinin vurulmadığına ilişkin bir belge gereklidir.

MALİYET VE FAİZ TABLOSU

50 bin Türk Lirası ikinci el taşıt kredisi 60 ay vade seçeneği ile kullanmak istediğinizde; Aylık VakıfBank’a ödemeniz gereken taksit miktarı bin 473 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır. Aylık faiz oranı ise yüzde 1,75 üzerinden hesaplanır. Bu kredide bankaya geri ödemeniz gereken taksit miktarı ise 88 bin 655 Türk Lirası’dır.

Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının oran olarak yüzde 0.5’i olup Kredi Tahsis Ücreti üzerinden yüzde 5 Bank Sigorta Muamele Vergisi alınmaktadır. Efektif Yıllık Faiz Oranı hesaplamasında kredi için tahsil edilen 5 Bank Sigorta Muamele Vergisi kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir. Kredi hayat sigortası çekilen kredi miktarına, vade süresine ve krediyi kullanacak olan müşterinin yaşına göre değişiklik göstermektedir. Efektif Yıllık Faiz Oranı örnek vade ve örnek miktar olarak hesaplanmış olup faiz oranları alınan aracın markasına ve yetkili bayi anlaşma şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı