Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank ve Garanti Bankası Sıfır Puana Kredi Veriyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank ve Garanti Bankası Sıfır Puana Kredi Veriyor

KREDİ

1 Eylül 2020 Salı 17:12:19

Son Güncelleme: 01/09/2020 13:19:36

Vakıfbank, Ziraat Bankası, Halkbank ve Garanti Bankası Sıfır Puana Kredi Veriyor

Sıfır kredi puanı olanlara kredi veren bankalar hangileridir? Sıfır kredi notu olanlara kredi başvurusu şartları nelerdir? Sıfır kredi notu olan ve bankalardan kredi alacak olan kişilerin ne yapması gerekiyor? Sizlere bu yazımızda daha önce banka çalışması yaşamamış olanların kredi alacakları bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Sıfır kredi puanı olanlara kredi veren bankalar hangileridir? Sıfır kredi notu olanlara kredi başvurusu şartları nelerdir? Sıfır kredi notu olan ve bankalardan kredi alacak olan kişilerin ne yapması gerekiyor? Sizlere bu yazımızda daha önce banka çalışması yaşamamış olanların kredi alacakları bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankalardan kredi alabilmek için belirli bir kredi notuna ulaşmak gerekiyor. Bunun için sıfır kredi puanı olanlarında icralık ve kara liste olanlar gibi kredi almaları çok zordur. Yalnız bu kişiler bazı banka şartlarını yerine getirirse bankalar kredi verebilmektedir. Bazı bankalar çalışma süresine göre kredi verirken bazı bankalar bir kefil bulmanız durumunda size düşük limitli kredi imkanı verecektir. Bu yazımızda sizlere kredi alabileceğiniz bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Bankaların şartlarına uygunsanız sizde kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Sıfır kredi notu olan kişiler sadece banka şubelerinden başvuru yapması gerekiyor. İnternet üzerinden, SMS yöntemleri ile veya ATM gibi yerlerden başvuru yaparlarsa sistem otomatik olarak kredi başvurusunu olumsuz sonuçlandıracaktır.

Vakıfbank Sıfır Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi

Ülkemizin devlet bankası olan ve ihtiyaç kredilerinde en çok tercih edilen bankaların başında gösterilen Vakıfbank, sıfır kredi puanı olan müşterilere kredi imkanı vermektedirler. Vakıfbank üzerinden alacağınız bu kredilerde sıfır puanı olan kişilerin ya emekli olması ya da belirli sürede çalışıyor olması gerekmektedir. Banka 12 ay boyunca aynı iş yerinde kesintisiz olarak çalışan ve kredi notu sıfır olan kişilere maaşının 15 katına kadar kredi imkanı vermektedir. Aldığınız kredilerde 60 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. Eğer bu şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız banka şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu aldığınız kredilerde düzenli ödemeler yaparsanız kredi notunuz hızlı bir şekilde yükselecektir.

Ziraat Bankası Sıfır Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi

Bir diğer kamu bankası olan Ziraat Bankası üzerinden de kredi başvurusu yapacak olan kişiler 6 aylık sigortalı çalışan olmaları durumunda bu bankadan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedirler. Ayrıca banka esnaf olan, çiftçi olan ve emekli olan kişilere de kredi notu sıfır olmaları durumunda çeşitli kredi kampanyaları yapmaktadırlar. Müşterilerin çalışan olması durumunda bu bankadan maaş alıyorsa kefilsiz, bankadan maaş almadığı durumlarda da Ziraat Bankası üzerinden maaş alan birisini bulup kredi başvurusu için kefil yapması gerekmektedir. Kredi başvuruları sadece banka şubelerinden yapılmaktadır.

Halkbank Sıfır Kredi Notuna İhtiyaç Kredisi

Sıfır puanlı olup kredi almak isteyenlerin ilk durağı kamu bankaları olacaktır. Halkbank’ta kamu bankası olduğu için diğer 2 banka gibi kredi notu sıfır olanlara kredi imkanı tanımaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin 6 aylık sigortalı olması veya emekli olmaları gerekmektedir. Banka şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunduktan sonra olumlu veya olumsuz olarak sizi bildireceklerdir. Emekli olup bu bankadan maaş almayanlar maaşlarını bu bankaya taşıdıkları zaman kredi alabileceklerdir. 100.000 TL’ye kadar verilen kredilerde banka çalışan müşterilerden kefil isteyebilmektedir.

Fibabanka 10.000 TL Kredi Başvurusu

Fibabanka üzerinden sıfır kredi notu olan kişilere 10.000 TL kredi başvurusu yapılmaktadır. Bu kişiler kredi başvurularını banka şubelerinden yapması gerekiyor. Kredi başvurusunda bulunacaksanız kredi için bir kefil bulmanız gerek. Kredi notu iyi olan ve sigortalı çalışan bir kefil ile kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. İnternet ve SMS sistemi üzerinden kredi başvurusu yapmayınız. Bu şekilde banka size kredi vermeyecek ve aksine olumsuz olarak sistemlere düşecektir.

Garanti BBVA Sıfır Kredi Notu Olana Kredi Veriyor mu?

Garanti BBVA üzerinden de kredi notu sıfır olan kişiler 3 aylık sigortaları yatmış olması durumunda kredi başvurusu yapabilmektedirler. Banka şubelerinden yapılan bu başvurularda aynı dakika içinde kredi onayını alabilirsiniz. Banka sadece kimlikle başvuruları kabul ediyor. Kredi için sizden başvuru sayınız fazla ise kefil istenebilmektedir. Maaşınıza göre verilecek bu kredilerde 5.000 TL ile 50.000 TL arasında 60 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz. Kredi kullanacak olan kişi eğer yeni iş başladıysa kredi alamaz. En az 3 aylık 90 gün süreli sigortası kesintisiz yatmış olması gerekiyor. Emekli olmanız durumunda ise banka emekli maaşını bu bankadan almanızı isteyecektir. Garanti BBVA üzerinden internet ve SMS yöntemlerini kullanarak sıfır puanı olan kişilerin kredi başvurusu yapmaması gerekiyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı