Vakıfbank, TEB ve İNG Bank'tan 37 bin TL kadar anında kredi dönemi başladı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank, TEB ve İNG Bank’tan 37 bin TL kadar anında kredi dönemi başladı

KREDİ

10 Aralık 2020 Perşembe 23:42:35

Vakıfbank, TEB ve İNG Bank’tan 37 bin TL kadar anında kredi dönemi başladı

Bu bankalardan 37 bin TL’ye kadar krediyi anında alabilirsiniz. 37 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları nelerdir? Bu konu hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

37 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şartlarına uygun olmanız durumunda hemen onay olabilir ve 36 ay vadeye kadar bu krediyi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 37.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler kredi başvurusu yaptıktan hemen sonra banka değerlendirme sonucunu müşterileri anında söyler. 37 bin TL’ye kadar verilen kredilerde gelir belgesiz olarak kredi kullanmanız da mümkündür. Alacağınız ihtiyaç kredisi bankaların tüketici kredisi kampanyası adı altında sizlere sunulmaktadır. Vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması ve daha öncelerde bir kredi kartı veya kredi kullanmış olmanız gerekmektedir.

Vakıfbank 37 bin TL’ye kadar Anında onay veriyor

Vakıfbank kamu Bankası olmasından dolayı düşük faiz oranları ile birlikte sizlere ihtiyaç kredisi veren bankalar dan bir tanesidir. Vakıfbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler en yakın banka şubesine giderek veya bu bankadan maaş almanız durumunda da internet bankacılığını kullanarak kredi başvurusunu yapabilirsiniz. 37 bin TL’ye kadar alacağınız bu krediler de ilk taksit ödemenizi dilerseniz 3 ay dilerseniz de 6 ay ertelemeli olarak yapabiliyorsunuz. Kredi taksitlerinizi de aylık ödeyebileceğiniz gibi isterseniz 3 aydan 3 aya da ödeyebilirsiniz. VakıfBank en yakın banka şubesinden kredi başvurusu yapacak olan müşterilerden kimlik ve gelir belgesi istemektedir. Kimlik ve gelir belgenizi verdikten sonra değerlendirme sonucu olumlu olursa 37.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

TEB Bankası 37 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

İhtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerin onay olabilecekleri bankalardan bir tanesi de TEB Bankası olmuştur. 37 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapacak olan müşteriler 36 ay vadeli olarak bu krediye kullanabilir. Size en yakın TEB Bankası şubesinden veya bu bankada hesabı olan müşteriler internet bankacılığı üzerinden bu krediyi gelir belgesiz olarak kullanabilir. TEB Bankası şubesinden kullanacağınız kredilerde banka gerekli durumlarda sizden kefil isteyebilir. Eğer kredi notunuz yüksekse ayrıca bankanın uygun faiz oranları kampanyalarından da yararlanırsınız.

ING Bank 37 bin TL’ye kadar kredi başvurusu

ING Bank üzerinden de 37 bin TL kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler uygun faiz oranları ile birlikte anında kredi onayı alabilmektedir. ING Bank 37 bin TL kredi başvurusu için bankanın internet sitesine girerek buradaki kredi başvuru formunu doldurup mesaj atmanız yeterli olacaktır.

ING Bank kredi başvurusu onaylanan kişilere aynı sayfa üzerinde kredi sonucu söylenir. Kredi başvuru formunda belirtilen banka şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz. Size yakın olan bir banka şubesini seçersiniz daha kolay bir şekilde onay almanız, onay aldıktan sonra da kredinizi kullanmanız mümkündür. ING Bank verdiği krediler de ilk 3 taksitinizi erteleme olarak yaparak ve toplam olarak 36 ay vade ile sizlere Kredi imkanı sunacaktır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı