Vakıfbank tatil destek kredisi başvurusu nasıl yapılır?
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank tatil destek kredisi başvurusu nasıl yapılır?

KREDİ

26 Haziran 2020 Cuma 01:07:16

Vakıfbank tatil destek kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Koronavirüs sonrası tatile gitmek isteyen vatandaşlarımız 6 ay geri ödemesiz, 10 bin lira tatil destek kredisi başvurularını araştırmaya başladılar. Kamu bankaları tarafından vatandaşlarımızın beğenisine sunulan tatil kredisi kısa sürede yoğun ilgi gördü. 36 ay vadeli tatil kredisine nasıl başvuru yapılır?

Sıcakların gelmesi ile birlikte birçok vatandaşımız tekrardan tatil planları kurmaya başladı. Her ne kadar korona virüsü tehlikesi devam etse de plajlar da ve sahiller de önlem alınmış durumda. Normalleşme adımları kapsamın da ise devlet vatandaşlar için yeni destek paketleri açıklıyor. En son açıklanan destek paketlerin de ise tatil kredilerine yer verilmiştir. Tatil kredileri sayesinde vatandaşlara hem yıl boyunca bunaldıkları iş hayatından hem de uzun süre kapalı kaldığımız evlerimizden uzaklaşıp rahatlamak için destek veriliyor.

Vakıfbank Tatil Destek Kredisi 2020

Vakıfbank tatil kredisi ile vatandaşlarımı hayallerini ertelemeden gönülleri rahat bir şekilde tatile gidebilirler. İşte Vakıfbank tatil kredisinin ayrıntıları…

Vakıfbank’tan tatil destek kredisinden yararlanmak için öncelikle;

1- Vatandaşlarımızın maaş ödemelerini Vakıfbank’tan alıyor olması gerekmektedir. Bu kampanyadan ayrıca maaşını Vakıfbank aracılığıyla alan tüm emeli vatandaşlar da yararlanabilir.
2- Kampanya dahilinde kredi başvurusunda bulunan vatandaşlarımız anlaşmalı acentalardan satın aldıkları tatil paketlerinde 10 bin Türk lirasına kadar olan kredilerinde 6 ay ödemesiz 6 ay vade seçeneklerinde yararlanabilir.
3- Alınan kredinin birinci ve ikinci taksitleri Vakıfbank tarafından seyahat acentasına vatandaş adına yatırılacak ve vatandaşlarımız ödemeleri 9 ay sonra başlayabilecek.

Vatandaşlarımız anlaşmalı seyahat acentelerini Vakıfbank internet sayfasından kolayca ulaşabilirler. (Listeler 1 Temmuz tarihinde Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden duyurulacaktır.)

  • Tatil kredisinin özellikleri
  • Vatandaşlarımız 10 bin Türk lirasına kadar nakit desteği alabilirler
  • Vatandaşlarımız 6 ay ödemesiz toplam da 36 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirler
  • Aylık eşit taksit imkânı vatandaşlarımıza Vakıfbank tarafından sunulmaktadır
  • Ayrıca vatandaşlarımızın ilk taksitleri seyahat firması tarafından ikinci taksitleri ise Vakıfbank tarafından ödenmektedir. Toplam da vatandaşlarımız 28 taksit ödemektedir.

10 bin Türk lirası Tatil kredisi çeken vatandaşımız 6 ay ödemesiz olarak toplamda 36 ay vade ile %0,67 faiz oranıyla ayda 422 Türk lirası ödeme yapacaktır. Müşterilerimiz kimlik belgeleri veya kimlik belgesi yerine geçecek olan ehliyet, pasaport, evlilik cüzdanı gibi belgelerle Vakıfbank şubelerine başvuruda bulunabilirler. Ayrıca kredi başvurusunda bulunacak kişinin gelir durumunu gösteren maaş bardosu da getirilmelidir.

Tatil Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır?

Koronavirüs sonrasında tatil planları yapan vatandaşlarımız tatil destek kredisine yoğun ilgi gösterdi. Düşük faiz oranları ve 6 ay geri ödemesiz olması tatil paketini cazip kılan özellikler arasında. Aylık 422 lira taksitle tatil kredisi kullanmak isteyen vatandaşlarımız başvurularını en yakın Vakıfbank şubesi üzerinden gerçekleştirebilirler. Tatil destek kredisi başvuruları online platformlar üzerinden kabul edilmemektedir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı