Vakıfbank rekor kıran kış kampanyalarını açıkladı! Her vatandaşa müjde var!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank rekor kıran kış kampanyalarını açıkladı! Her vatandaşa müjde var!

KREDİ

8 Aralık 2020 Salı 10:17:24

Son Güncelleme: 08/12/2020 10:17:23

Vakıfbank rekor kıran kış kampanyalarını açıkladı! Her vatandaşa müjde var!

Kamu bankalarından biri olan Vakıfbank kış dönemine dair taşıt, ihtiyaç ve konut kampanyalarını açıkladı. Faiz oranlarını, kampanya detayları ise haberimizde! Vakıfbank Aralık ayında rekor kıran faiz oranlarıyla hem kredi hem mevduat hesabından ciddi bir imkan sağlıyor.

Vakıfbank vatandaşlarımıza birçok konuda finansman desteği sunan kamu bankalarından bir tanesi. İhtiyacı olan vatandaşlarımız için güvenli araç sistemi yanında aynı zaman da taşıt kredisi sunuyor. Bunun yanı sıra acil finansman ihtiyaçları ya da çeşitli nedenlerden maddi desteğe ihtiyacı olan vatandaşlarımız için ihtiyaç kredisi de veriyor. Konut almak isteyen vatandaşlarımız içinse uygun kampanyalar ve ertelemeli dönemle birlikte konut finansmanı da sağlayan kamu bankası Vakıfbank vatandaşlar tarafından da çokça tercih edilen bankaların başında geliyor.

Kamu bankası Vakıfbank ise kış aylarına dair kampanyalarını güncelledi. Aralık ayının gelişi ile birlikte banka tarafından verilen ihtiyaç, taşıt ve konut kredileri güncellendi. Uzun ödeme olanakları ve daha birçok cazip fırsat vatandaşlarımız için sunuldu. Ev veya araba almayı düşünen her vatandaşımız kredi çekmeden önce mutlaka bu kampanyaları da incelemeli. İşte Vakıfbank tarafından sunulan kış kampanyaları ve detayları;

Krediler her geçen gün yenilenmeye devam ediyor. Kasım ayının bitişi ve aralık ayının gelişi ile birlikte hem özel bankalar hem de kamu bankaları faiz oranlarını bir kez daha güncelledi. Kış fırsatları ile vatandaşlarımıza yeni kampanyalar sunuldu. Vakıfbank tarafından sunulan krediler ise şöyle;

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ- ARALIK

Aralık ayının gelişi ile Vakıfbank’ta kredilerini güncelledi. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlarımız için Vakıfbank kredi limitini 125 bin Türk lirasına kadar çıkardığını duyurdu.

Bunun yanında banka kişiye göre ek teminat ya da farklı şekillere güvence isteyebiliyor.

Vakıfbank tarafından ihtiyaçlarını gidermek amacıyla finansman desteğinde bulunan vatandaşlarımıza sunulan faiz oranı %1,75 olarak duyuruldu.

Yine faiz oranları vatandaşlarımızın durumlarına, kampanya koşullarına göre değişiyor ve %1,62 oranına kadar düşebiliyor.

Yani vatandaşlarımız 36 ay vade oranları ile 125 bin Türk lirasına kadar krediyi %1,62 faiz oranı ile alabilirler.

VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ- ARALIK

Vakıfbank vatandaşlarımıza ister 0 isterlerse de ikinci el araç alımlarında finansman desteği sunuyor. Vatandaşlarımızdan ise genelde ek teminat istenmiyor sadece duruma göre araç ipotek ediliyor.

Vakıfbank vatandaşlarımıza taşıt kredisi için 60 aya kadar vade süresi tanıyor.

Vakıfbank taşıt kredisi içinse faiz oranını %1,48 olarak açıkladı.

Banka tarafından ise taşıt kredisi için limit, ikinci el araçlar da kasko değerine göre belirleniyor. Eğer ikinci el aracın kasko değeri 120 bin Türk lirasından fazla ise 120 bin Türk lirasına kadar olan kısmı için banka vatandaşımıza %70 kredi olanağı sağlıyor. 120 bin Türk lirasını artan kısmın da %50’sine kadar yine kredi veriliyor.

Ayrıca Vakıfbank tarafından sunulan taşıt kredisinde vatandaşlarımız hayat sigortası yaptırmak zorunda değiller.

VAKIFBANK KONUT KREDİSİ – ARALIK

Vakıfbank önceki dönemlerde özellikle de sarı-panjur ev kredisi ile oldukça popüler olmuştu. Vakıfbank tarafından sunulan bu kampanya devam ediyor fakat faiz oranları güncellendi.

Banka vatandaşımıza ise alınacak evin ekspertiz onayı sonrasında değerinin %80’ine kadar kredi veriyor.

Faiz oranları ise banka tarafından %1,49 olarak açıklandı. Vade süre ise 120 aya kadar.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı