Vakıfbank Kart Başvuru Sorgulama 2021 - Kredi Kartı Başvurusu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank Kart Başvuru Sorgulama 2021 – Kredi Kartı Başvurusu

KREDİ

18 Aralık 2020 Cuma 02:13:18

Vakıfbank Kart Başvuru Sorgulama 2021 – Kredi Kartı Başvurusu

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemleriyle müşterilerine bir kolaylık daha sundu. 2021 yılında Vakıfbank müşterileri internet üzerinden kredi ve kredi kartı başvurularını online olarak kolayca sorgulayabilecek ve başvurularının güncel halini anlık olarak kontrol edebilecekler.

Türkiye Bankalar Birliği’nden alınan verilere göre 2014 yılında  Türkiye de  aktif büyüklük yönünden Vakıfbank 7.  sıradadır. Vakıfbank kredi kartı başvurusu yaptıysanız ve bunun sonucunu öğrenmek istiyorsanız eğer haberin geri  kalan kısmını okumaya devam edebilirsiniz.

Vakıfbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Vakıfbank’tan kredi kartı başvurusu yaptığınızda, Vakıfbank’a vermiş olduğunuz bilgiler incelemeye alındıktan sonra tarafınıza dönüş yapılmaktadır. Kredi notunuz ve banka siciliniz ve size ait olan gelir durumunuz kontrol edilerek krediniz için olumlu olup olmadığı tarafınıza bildirilir. Kredinizin onay alıp almadığı yine kısa mesaj yolu ile tarafınıza gönderilecektir. Eğer telefonunuz reklam mesajlarına kapalıysa ise banka mesajı tarafınıza ulaşamaz.. Eğer sizin de başvuru sonucunuz tarafınıza ulaşmadıysa, başvurunuzun sonucunu diğer kanallardan öğrenebilirsiniz.

Arama çubuğuna Vakıfbank başvuru sorgulaması olarak arattığınız zaman ve Siteye girdiğinizde ilk olarak aşağıdaki gibi bir ekran yansıyacak ve bu ekranda yer almak olan “Sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum.” ikonuna giderek tıklamalısınız ve ardından “Başvuru sorgulama”  butonuna basmalısınız.

Bu aşamanın ardından ekranınıza T.C. Kimlik numaranız ve başvuru sırasında bankaya ilettiğiniz cep telefon numaranız girilmelidir. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra bir sonraki adım olan “Sorgula” menüsünden başvuru sonucunuzu hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucunuzu merak ettiyseniz ve hemen öğrenmek istiyorsanız bir diğer seçenek ise müşteri hizmetlerini aramaktır. Vakıfbank müşteri hizmetleri sesli yanıt sistemi sayesinde hızlı bir şekilde başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz. Vakıfbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 724 olup bu numarayı tuşlayıp arama yaparak bir sonraki adım olan  “kredi kartı başvuru sonucum” dediğiniz zaman kısa bir zaman dilimi içerisinde kart başvuru sonucu sorgulama adresine yönlendirilirsiniz ve başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Başvuru sonucunu SMS yolu ile öğrenebilir miyim? Bu sorunun cevabı haberimizde

vakifbank-kredi-karti-basvuru-sorgulama

Kredi Kartı Başvuru Sonucumu SMS Yolu İle Öğrenebilir Miyim?

Kredi kartı başvuru sonucunuzu SMS yolu ile öğrenmeniz maalesef mümkün değil. SMS ile kredi kartı ve kredi başvurusu yapılabiliyor fakat başvuru sonucu sorgulaması ise sadece internet sitesinden ve Vakıfbank müşteri hizmetleri yolu ile yapılabiliyor. Vakıfbank kredi kartı için başvuru sonucunuzu, Vakıfbank şubelerine uğrayarak müşteri temsilcisinden kart durumunuz ile ilgili bilgi sağlayabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı