Vakıfbank elindeki konutları satıyor! %20 İNDİRİM + DÜŞÜK FAİZ ORAN FIRSATI BAŞLADI!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank elindeki konutları satıyor! %20 İNDİRİM + DÜŞÜK FAİZ ORAN FIRSATI BAŞLADI!

KREDİ

5 Aralık 2020 Cumartesi 19:55:16

Son Güncelleme: 05/12/2020 19:55:08

Vakıfbank elindeki konutları satıyor! %20 İNDİRİM + DÜŞÜK FAİZ ORAN FIRSATI BAŞLADI!

Ucuza ev sahibi olmak isteyenler için Vakıfbank kaçırılmayacak fırsatı müşterilerinin hizmetine sundu. Banka bünyesinde bulunan 1+1, 2+1 ve 3+1 konutların satışları başladı. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız için yüzde 20 indirime ek olarak 120 ay konut kredisi imkanı sunuluyor.

Vakıfbank mülkiyeti kendisine ait olan gayrimenkulleri satışa çıkardığını duyurdu! Ayrıca %20 indirim ve düşük faiz oranları da fırsatın bir parçası! İşte ev sahibi olmayı ya da yatırım yapayı düşünen vatandaşlarımız için haberin detayları;

Birçok vatandaşımız her ne kadar ev fiyatları yükselse de her ay kira ödemektense ev almayı tercih ediyor. Bunun içinse gerek fırsat kampanyalarını araştırıyor gerekse de bankadan satılan gayrimenkullere bakıyor! Vakıfbank ise vatandaşlarımız için kaçırılmayacak bir fırsat sunduğunu duyurdu!

Vakıfbank’ın gayrimenkul haberlerini duyurduğu Sarı panjur sitesinde resmi olarak ilan edilen kampanya ise fırsat niteliğinde! Bu kampanya ile vatandaşlarımız banka gayrimenkullerini %20 oranına varan indirimler ile satın alabilecek! İşte haberim tüm detayları;

Vakıfbank resmi sitesinden kendisine ait olan gayri menkuller için satış ihalesi başlattığını açıkladı! ihaleye katılan vatandaşlar ise konutlar için teklif sunuyor. En yüksek teklifi veren vatandaşımız ise gayrimenkulü almaya hak kazanmış oluyor. Vakıfbank ayrıca dilerse konut sahibi olmaya hak kazanan vatandaşlarımız için uygun kredi oranları da sunuyor! Böylece Vakıfbank vatandaşlarımıza %20 indirimin yanı sıra bir de düşük faiz oranlı kredi desteği sağlıyor!

VAKIFBANK’TAN YÜZDE 20 İNDİRİMLİ KONUT SATIŞI

Vakıfbank tarafından satışa çıkarılan konutlar ise kısa süreli aralıkla farklı illerde ve ilçeler de olacak. İlanlar ise 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks dairelerin yanı sıra bina satışları, bağ evi ve rezidans gibi gayrimenkulleri de içeriyor. Her vatandaşın isteğine ve bütçesine uygun çeşitli evler mevcut.

Bu konut satışlarında ise Vakıfbank %20 indirim uyguluyor ve vatandaşlarımız için özel faiz oranlarında kredi desteği de sunuyor.

KAMPANYANIN ÖZELLİKLERİ

Banka tarafından sunulan fırsat niteliğinde kampanyanın ise özellikleri şunlar;

Banka tarafından satışa sunulan konut, arsa ve işyerleri için %1,60 faiz oranı ve 120 aya kadar vade seçenekleri veriliyor

Satış fiyatında ise %20 oranına kadar indirim

Bu kampanya ise sadece Vakıfbank tarafından sunulan gayrimenkuller için geçerli

KONUT SATIŞLARINA İLİŞKİN DETAYLI BİLGİ EDİNMEK İSTEYENLER NEREYE BAŞVURMALI?

Vakıfbank tarafından yapılacak olan gayrimenkul satışlarına başvuru yapmak isteyen kişiler başvurularını en yakın Vakıfbank şubesine giderek gerçekleştirebilir ve konuya ilişkin daha detaylı bilgi alabilirler. Başvuru yapmak isteyen kişiler eğer Vakıfbank müşterisi ise başvurularını internet bankacılığı aracılığı ile gerçekleştirebilirler.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı