Vakıfbank, Denizbank ve Akbank 50.000 TL Borç Kapatma Kredisi Verecek
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank, Denizbank ve Akbank 50.000 TL Borç Kapatma Kredisi Verecek

KREDİ

21 Eylül 2020 Pazartesi 20:12:00

Son Güncelleme: 21/09/2020 17:27:09

Vakıfbank, Denizbank ve Akbank 50.000 TL Borç Kapatma Kredisi Verecek

Tüm borçlarını tek bir krediyle kapatmak isteyenler, yüksek faizli kredi kullananlar için müjdeli bir haberimiz var. Türkiye’nin 4 büyük bankası 2020 Eylül ayında düşük faizli borç kapatma kredisi kampanyalarını duyurdu. Akbank, Denizbank, Vakıfbank ve QNB Finansbank üzerinden borç kapatma kredisi başvurusu yaparak mevcut kredilerinizi kapatabilirsiniz.

Bankalar, kredi başvurusu yapan müşterilerin başvurularını değerlendirmeye alır ve sicili uygun olan müşterilere uygun faiz oranlarıyla kredi imkanı tanır. Farklı bankalardan kredi çeken kişiler, bu borçları tek çatı altında toplamak isterler. Bankalar, borçlarını tek çatı altında toplamak isteyen vatandaşlara bazı avantajlar sunuyor. Borç kapatma kredisi almak isteyen vatandaşlara daha uygun faiz oranları sunuluyor. Hem tek çatıda toplanarak ödeme kolaylığı sağlayan hem de uygun faiz oranları sunan borç kapatma kredileri pek çok vatandaş tarafından merak ediliyor.  Sizler için bankaların borç kapatma kredilerini derledik.

50.000 TL Borç Kapatma Kredisi

Farklı bankalara çeşitli kredi borcu olan vatandaşlar borç kapatma kredisi kullanmak istemektedir. Transfer kredisi olarak da bilinen borç kapatma kredisi veren bankalar kampanyalarını açıkladı. Vatandaşlar tarafından en çok merak edilen sorulardan olan “50 bin lira borç kapatma kredisi veren bankalar hangileri? Borç kapatma kredisine nasıl başvurulur? Borç kapatma kredisi için şartlar nelerdir?” gibi soruların cevaplarına haberimizde yer verdik.

VAKIFBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

VakıfBank, müşterilerine 50.000 lira borç kapatma kredisi imkanı sunuyor. Banka tarafından belirlenen şartlara uyan müşteriler, banka şubelerine giderek, tüm bankalarda olan kredi kartı ve kredi borçlarını hesaplatıp, 3 ay ertelemeli 36 ay vadeye varan borç kapatma kredisi alabilirler. Vakıfbank tarafından verilen borç kapatma kredisinden yararlanmak isteyen çalışan vatandaşların en az 6 aylık sigortası olmasi, emekli olan vatandaşların ise emekli maaşını Vakıfbank’tan alması gerekmektedir. Ne yazık ki Vakıfbank, işe yeni başlayan kişiler ve emekli maaşını bu bankadan almayan kişilere borç kapatma kredisi vermiyor.

DENİZBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Denizbank da müşterilerine borç kapatma kredisi sunan bankalardan birisidir. Denizbank tarafından verilen borç kapatma kredisinin faiz oranı vade sürecine göre değişkenlik gösteriyor. Kısa vadeli borç kapatma kredisi kullanmak isteyen müşteriler çok düşük faiz oranları kullanabiliyorken, orta ve uzun vadeli ödemelerde de faiz oranı artış gösteriyor. Denizbank’ın sunduğu 12 ay vadeli borç kapatma kredisi faiz oranı yüzde 0.79 iken, 13 ile 36 ay vadeli borç kapatma kredisinin faiz oranı yüzde 1.17’dir. Banka, bu kredi için kefil şartı da aramıyor.

QNB FİNANSBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

QNB Finansbank, borç kapatma kredisi kampanyası adı altında müşterilerine, diğer bankalara olan ihtiyaç kredileri borcunun tamamını ve kredi kartı borçlarının bir kısmını QNB Finansbank’a taşıma imkanı tanıyor. QNB Finansbank tarafından sunulan borç kapatma kredisinden yararlanmak isteyen müşteriler ön başvurularını cep telefonlarından SMS aracılığıyla yapabiliyorlar. TC kimlik numaralarını yazıp QNB Finansbank’a gönderen müşteriler ön başvuruları onaylanırsa, kalan işlemleri banka şubelerinden gerçekleştirebiliyorlar.

AKBANK BORÇ KAPATMA KREDİSİ

Akbank, farklı bankalara kredi borcu olan vatandaşlar için borç kapatma kredisi sunan bankalardan biridir. Borç kapatma kredisi sayesinde, müşteriler borçlarını tek bir çatı altında toplayabilir. Akbank müşterilerine 20 bin liraya kadar borç kapatma kredisi imkanı tanıyor. Bu kredi için uygulanan faiz oranı ise yüzde 1.25’tir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı