Vakıfbank 30 bin TL Faturalı Tüketici Kredisiyle Uygun Ödeme Koşulları
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank 30 bin TL Faturalı Tüketici Kredisiyle Uygun Ödeme Koşulları

KREDİ

24 Haziran 2020 Çarşamba 23:18:23

Vakıfbank 30 bin TL Faturalı Tüketici Kredisiyle Uygun Ödeme Koşulları

Vakıfbank 30 bin lira tüketici kredisi vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi gördü. Covid-19 etkilerinin yavaş yavaş azalması ve normalleşme planlarının devreye alınmasıyla birlikte Vakıfbank, sosyal hayatı destekleyen kredi kampanyasını duyurdu. Buna göre mobilya, beyaz eşya, ev tekstil ürünleri gibi bir çok alanda yapacağınız alışverişleri desteklemek amacıyla 30.000 TL kredi veriliyor.

Vakıfbank korona virüs sonrası müşterilerinin normalleşme sürecine uyum sağlamaları ve sosyal hayata katılımlarının artması ile finansal açıdan ortaya çıkabilecek ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla bu ihtiyaçlara yönelik çeşitli yeni kredi tipleri sunuyor.

Vakıfbank Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi

Vakıfbank’ın anlaşmalı olduğu yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet firmalarından ürün satın almak ve bu tutarı kredilendirmek isteyen tüm bireysel bankacılık müşterileri Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir. Krediden faydalanmak isteyen müşteriler satın alınan ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren fatura veya fatura yerine geçen bir belge ile bir Vakıfbank Şubesine başvurmalıdır.

Kredinin Özellikleri

  • 3.000-30.000 TL’ye kadar
  • Azami 6 ay ödemesiz dönemli
  • Azami 60 ay vade
  • Aylık %0,55 faiz oranı

Örneğin 6 ay ödemesiz 10 bin TL kredi çeken bir müşteri 60 ay vadeli şekilde %0,55 faiz oranıyla aylık 228 Türk lirası taksitle ödeyebilir.

Faturalı Tüketici Kredisi

Vakıfbank ile kredi anlaşması bulunmayan firmalarda, Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisinde belirtilen alışveriş alanlarında yapacakları harcamaları için kredi kullanmak isteyen Vatandaşlar Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir.

Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanmak isteyen müşteriler Katkı Paylı Faturalı Tüketici kredisinden faydalanmak için yapılan işlemde olduğu gibi Satın alınan ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren, kesin fatura veya proforma ile birlikte bir Vakıfbank Şubesine başvurabilirler.

Kredinin Özellikleri

  • 3.000-30.000 TL’ye kadar
  • Azami 6 ay ödemesiz dönemli
  • Azami 60 ay vade
  • Aylık %0,82 faiz oranı ile

Örneğin 10 bin Türk lirası kredi çeken bir vatandaşımız 60 ay vade seçeneğiyle %0,82 faiz oranıyla birlikte aylık taksit olarak 251 Türk lirası ödeyecektir.

Her iki kredi türü için de Kredi Tahsis Ücreti çekilecek olan tutarın %0,5’idir. Kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır. Sigorta primine ilişkin kredi tutarı ve vadesi, müşteri yaşı ve cinsiyetine göre değişiklik göstermektedir. En yakın Vakıfbank Şubesinden konuya ilişkin detaylı bilgi alınabilir.
Vatandaşlarımızın Cep Telefonu, Bilgisayar ve Tablet gibi elektronik satın alımları için kredi kullanımı söz konusu değildir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı