Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi 2020 - SMS Başvurusu
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi 2020 – SMS Başvurusu

KREDİ

21 Mayıs 2020 Perşembe 00:50:52

Vakıfbank 3 Ay Ödemesiz Bayram Kredisi 2020 – SMS Başvurusu

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala vatandaşlarımız Vakıfbank 3 ay ödemesiz bayram kredisine yoğun ilgi göstermeye devam ediyorlar. SMS yoluyla başvuru yapabileceğiniz 2020 yılı bayram kredisi için yüzde 0.98 faiz oranları ve 60 ay vade seçenekleri sunuluyor. Peki Vakıfbank tarafından oluşturulan bayram kredisine kimler başvuru yapabilir ve başvuru şartları nelerdir?

Birçok banka tarafından gelenek haline gelen vatandaşların elini rahatlatmak için düzenlenen kredi kampanyalarına Vakıfbank’ta katıldı. Vakıfbank müşterilerine özel 3 ay ödemesiz bayram kredisi sunacağını açıkladı.

Vakıfbank tarafından hazırlanan bayram kredisi dahilinde tüm bireysel segmentli müşterilerine özel olacak. Kredi kapsamında Vakıfbank 3 ödemesiz vade imkânı da sunuyor.

Vakıfbank Bayram Kredisi 2020

Vakıfbank salgın başladığından bu yana birçok destek paketi de açıklamıştı. Bunların birçoğu ilen halkın yanında olan banka birçok kesimden vatandaşa acil nakit ihtiyaçlarının karşılanmasında kolay imkanlar sunmuştu. Şimdi ise Vakıfbank geleneksel “Bayram Kredisi” ile vatandaşları desteklemeye devam ediyor. Açıkladığı bayram kredisi destek paketine Vakıfbank bir yenisini daha ekledi.

Vakıfbank açıkladığı bayrama özel kredi için aylık %0,98 oranında faiz uygulanacağını duyurdu. Bunun yanında Vakıfbank müşterileri 3 ay ödemesiz kredi imkanının yanı sıra 60 aya varan vade seçeneklerinden de yararlanabilecek.

Açıklanan bayram kredisi için açıklama yapan Vakıfbank Genel Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi, Vakıfbank olarak her zaman olduğu gibi bu destek kapmayasında da öncelik olarak ihtiyaç sahiplerine rahat bir nefes alma fırsatı vermeyi hedeflediklerini vurguladı. Aynı zaman da M. Lütfü Çelebi, bayrama özel sundukları 3 ay ödemesiz ve 60 aya varan vadeli kredi imkanından ihtiyaç sahibi olan tüm bireysel segmentli müşterilerinin yararlanabileceğini açıkladı. M. Lütfü Çelebi, Ramazan Bayramı’na özel hazırlanan bu kredi destek paketinin ise üst limitini 125 bin Türk lirası olduğunu belirtti. Aylık %0,98 faiz oranına da sahip olan bu paketin şu anki piyasa koşullarına göre münasip bir faiz oranının uygulandığı belirtildi.

Vakıfbank tarafından hazırlanan bayram kredisi;
Kredi Limiti 3.000 Türk lirası ile 125.000 Türk lirası arasında olacak. Vade sınırı ise 60 ay olacak. Vatandaşlar 60 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilecekler. Aylık faiz oranı %0,98, Efektif Yıllık Faiz Oranı ise %15,3 olacak.

SMS İLE BAŞVURU YAPILABİLİR

Salgın yüzünden veya başka sebeplerle şubeye gitmek istemeyen/gidemeyen vatandaşlarımız SMS yolu le kolaylıkla Bayram Kredisi’ne başvurup faydalanabilecekler.
Vatandaşlarımız başvuru yaparken “KREDI”, “T.C KİMLİK NUMARALARI” ve “AYLIK GELİR” bilgileri aralarında birer boşluk bırakmaları gerekmektedir. Vatandaşlarımız başvuru taleplerini, 5724’e SMS olarak göndermeleri yeterli olacak.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı