Vakıfbank 2 sene ödemesiz 180 ay vadeli yüzde 0.69 faiz oranlı konut kredisi Rekor Başvuru
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Vakıfbank 2 sene ödemesiz 180 ay vadeli yüzde 0.69 faiz oranlı konut kredisi Rekor Başvuru

KREDİ

12 Kasım 2020 Perşembe 16:18:22

Son Güncelleme: 12/11/2020 16:19:03

Vakıfbank 2 sene ödemesiz 180 ay vadeli yüzde 0.69 faiz oranlı konut kredisi Rekor Başvuru

Faiz oranlarının yükselmesiyle birlikte yeni bir konut sahibi olmak isteyenlerin yardımına Vakıfbank koşuyor. Vakıfbank 2 sene ertelemeli, yüzde 0.69 faiz oranlı, 180 ay vadeli konut kredisiyle vatandaşlarımız hayalini kurduğu evi satın alabilirler. Sıfır konut almayı düşünen vatandaşlarımız Vakıfbank’ın Hayallerini Erteleme Türkiye kampanyasıyla yeni bir ev sahibi olabilir.

Yeni bir ev almayı düşünen vatandaşlarımızın desteğine Vakıfbank koşuyor! Vakıfbank, yeni kampanyası ile sıfır el konut almayı isteyen vatandaşlarımıza uygun kampanya seçenekleri sunuyor! Konut kredisi faiz oranları yükselmeye devam ediyor hal böyle olunca da vatandaşlarımız yeni kampanyalar aramaya başladı. Sıfır konut almayı düşünen vatandaşlarımız içinse müjde bir kampanya geldi! Vakıfbank 2 sene ertelemeli uygun faizli kredi desteği sunuyor!

Vakıfbank’ın sunduğu kredi ile vatandaşlarımız diledikleri eve sahip olup üstüne 2 yıl ertelemeli ödeme seçeneğine de sahipler! Vakıfbank tarafından sunulan EGYO Hayallerini Erteleme Konut kredisi vatandaşlarımızı iki yıl ödemesiz dönemin yanında uygun oranlardan sadece aylık %069 faiz oranı bekliyor!

VAKIFBANK’TAN EV SAHİBİ OLMAK İSTEYİP FAİZ YÜKSELİŞİ MAĞDURU OLAN VATANDAŞLARA MÜJDE! 0.69 GERİ ÖDEME FAİZ ORANI İLE 180 AYA KADAR VADELENDİRİLEBİLEN KONUT KREDİSİ!

Enflasyon rakamlarının açıklanmasıyla Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasının para piyasasını sıkılaştırma politikası izlemeye karar vermesi ile Ziraat Bankası ve Halkbank gibi kamu bankaları düşük faizli konut kredisi kampanyalarını sonlandırma kararı almışlardı. Bu durum ev sahibi olma hayali kuran vatandaşlar için hayal kırıklığı yaratan bir haber oldu ve mağduriyetlere yol açtı. Vakıfbank ise ev satın almayı planlayan vatandaşların karamsarlığına müjdeli haberi ile bir ışık olmayı amaçlıyor. Vakıfbank, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile birlikte anlaşmalı olarak yürüttükleri konut kredisi kampanyası dahilinde ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara yüzde 0,69 geri ödeme faiz oranı ile 12 yıla kadar vadelendirme seçeneği ile kredi kullanma fırsatı sunuyor.

VAKIFBANK VE EMLAK KONUT GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI’NIN BİRLİKTE YÜRÜTECEKLERİ PROJE SIFIR KONUT SATIN ALACAK VATANDAŞLARA DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ DESTEĞİ SUNACAK!

Vatandaşların yükselen geri ödeme faiz oranları karşısında ev sahibi olma planlarını uzun bir süre rafa kaldırdıklarının farkına varmış olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, “Hayallerini Erteleme Türkiye” adını verdikleri konut kredisi kampanyası dahilinde 180 aya kadar taksitlendirilebilen kredi kullanma opsiyonları sunuyor. Kampanya dahilinde an itibari ile ev satın alacak olan vatandaşlara satın alım tarihi itibariyle 24 ay ödeme ertelemesi ve 1 milyon Türk lirasına kadar talep edilen konut kredileri için yüzde 0,69 geri ödeme faizi oranı ile kredi kullanma seçeneği sunuluyor. İki milyon Türk lirasına kadar kullanılmak istenen konut kredilerinde ise müşterilere 0.74 geri ödeme faizi oranı sunulurken 2 milyon lirayı aşan taleplerde ise yüzde 0,94 faiz oranı ile kredi kullandırılması planlanıyor.

VAKIFBANK EMLAK KONUT GYO 0.69 FAİZ ORANI İLE ANLAŞMALI PROJELER LİSTESİ

Vatandaşlarımız aşağıda ismi geçen konut projelerinde almaları durumunda kampanyadan yararlanabilirler. İşte o liste;

  • Emlak Konut Avrupark Konut Projesi ve Başkent Emlak Konutları
  • İstanbul’da yer alacak olan Büyük yalı İstanbul
  • Düşler Vadisi, Evora Denizli ve Gebze Emlak Konutları 2. Etap
  • İstmarina Koordinat Çayyolu ile birlikte Körfez kent 4. Etap
  • Merkez Ankara ile birlikteNevşehir Emlak Konutları
  • Nidapark İstinye,Nidapark Küçükyalı veNiğde Emlak Konutları
  • SarphanFinanspark
  • Semt Bahçekent
  • Tual Bahçekent
  • Son olarak da Validebağ Konakları ve Yeniköy Konakları İstanbul

HAYALLERİNİ ERTELEME TÜRKİYE KAMPANYASI NEDİR?

2 SENE ERTELEMELİ KREDİ NASIL KULLANILIR?

Hayallerini erteleme kampanyası ile birlikte vatandaşlarımız iki yıl ötelemeleri kredi kullanabilirler ama nasıl?

Kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlarımızın öncellikle yukarıda belirtilmiş olan satış ofislerinden ev almak için başvuruda bulunmaları gerekmekte. Başvurularda ise tapuda ismi olacak vatandaşımızın konut kredisini kullanacağını belirtmesi ve kampanyadan yararlanmak istediğini söylemesi yeterli. Bu sayede vatandaşlar 2 sene ödemesiz şekilde aylık %0,69 oranında konut kredisi kullanma şansları olacak.

FAİZ TABLOSU

Vatandaşlarımız Vakıfbank tarafından sunulan kampanya ile birlikte 36 ila 180 ay vade ile 10 bin Türk lirası – 1.000.000 Türk lirası arasında kredi çektiklerinde aylık faiz oranları %0,69 olmaktadır, 1.000.001 ila 2.000.001 Türk lirası arasına aylık faiz oranı %0,74 ve son olarak da 2.000.000 üstüne de %0,94 faiz oranı sunulmaktadır. Tüm krediler de ise vatandaşlarımıza 24 ay ödemesiz dönem var.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı