Üç Bankadan Büyük Sürpriz! 60 Ay Vade Şartı Değitşi! 10 bin TL Kredi'yi böyle veriyorlar
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Üç Bankadan Büyük Sürpriz! 60 Ay Vade Şartı Değitşi! 10 bin TL Kredi’yi böyle veriyorlar

KREDİ

10 Kasım 2020 Salı 15:18:30

Üç Bankadan Büyük Sürpriz! 60 Ay Vade Şartı Değitşi! 10 bin TL Kredi’yi böyle veriyorlar

10.000 TL 60 ay vadeli hızlı kredi veren bankalar hangileridir? 10.000 TL kredi almak isteyen vatandaşlar için hazırladığımız bu yazımızda, son dakika kampanyası yapan bankaların ve kolay başvuru imkânlarından bahsedeceğiz. Üç Banka SMS ile kredi başvurusunu sürdürürken, 60 ay vadeli kredi de son dakika şartları değişti. 36 Ay Vadeli krediyi hepsini veren bankalar, 60 ay için şart koydu. İşte 10 Bin TL’lik Kredi de yeni gelişmeler.

İhtiyaç kredisi almak isteyen müşteriler, 10.000 TL kredi almak istedikleri zaman 36 ay vadeye kadar kredi imkanından faydalanacaklardır. Bankalar son yapılan düzenlemeden sonra 60 ay olan kredi vadilerini 36 ay vadeye kadar düşünmüşlerdir. Yalnız bazı bankalardan 60 ay vadeli kredi verebilmesi için bu bankaların ipotek vermeniz gerekiyor. Bu sebeple eğer ihtiyaç kredisi alacaksanız ve özellikle 10.000 TL gibi düşük limitli kredi kullanacaksınız maalesef 60 ay vade yapamayacaksınız. Bunun için 36 ay vadeli kredi seçeneklerini başvuru yapmanız gerekiyor.

10.000 TL 60 ay vadeli kredi arayışı olan müşteriler için hazırladığımız bu yazımızda sizlere 36 ay vadeye kadar ve 3 ay vade ertelemeli olarak kredi nasıl alınır, bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Halkbank 10.000 TL kredi başvurusu

Halkbank üzerinden 10.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olmanız durumunda ancak onay alabilirsiniz. Banka çalışan veya emekli olan kişilere uygun faiz oranları ile birlikte kredi imkanı vermektedir. Kredi sonucu uygun olmayan müşteriler maalesef onay alamayacaklardır. Kredi başvurusu sonrasında banka çalışma durumunuza bakacak ve en az 6 aylık sigortalı olmanız durumunda sizlere kredi için sonuç verecektir.

Halkbank üzerinden ayrıca emekli maaşı alıyorsanız, 10.000 TL üzerinden de daha yüksek limitler de hızlı bir şekilde kredi onayı sadece kimlikle alabiliyorsunuz. Halkbank, müşterilerine banka daha uygun faizlerle kredi kampanyaları yapmaktadır. Başvurular banka şubesi, internet sitesi ve bankanın internet bankacılığı üzerinden yapılabildiği gibi ayrıca SMS atarak da yapılabilmektedir.

Fibabanka 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler, Fibabanka üzerinden 10.000 TL kredi kampanyasına katılabilirler. Banka müşterilerine internet sitesi üzerinden ve internet bankacılığı üzerinden gelir belgesiz olarak bu kredi limiti verilmektedir. Size yakın olan bir banka şubesine gidersiniz kimlik ve gelir belgenizi götürmeniz gerekiyor. Fibabanka SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız da kimlik numaranızı 34 22 telefon numarasına göndererek hemen kredi başvurusunu yapabiliyorsunuz.

Odeabank 10.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Hızlı onay alabileceğiniz bir diğer banka Odeabank olmaktadır. Odeabank üzerinden 36 ay vadeye kadar 10.000 TL kredi aldığınızda banka sizlere Kredi notunuza göre faiz oranı uygulayacaktır. Kredi başvuruları banka şubelerinden ve İnternet sitelerinden yapıldığı gibi ayrıca SMS atarak da hızlı bir şekilde sonuç alabiliyorsunuz. Bankaya SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 8444 numarasına NAKİT yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra gönderimi gerçekleştirin. Başvuru sonrasında 10 dakika dolmadan size mesaj atılan cep telefonuna kredi sonucu gelecektir. Kredi onayı aldığınızda banka şubesinden 10.000 TL kredi 36 ay vade ile kullanabilirsiniz 60 ay vadeli kredi almak istiyorsanız bankaya ipotek vermeniz gerekiyor.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı