Türkiye Finans'tan 2021 Yılında Ödemeli Düşük Kar Payı Oranlı Konut Kredisi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Türkiye Finans’tan 2021 Yılında Ödemeli Düşük Kar Payı Oranlı Konut Kredisi

KREDİ

4 Ekim 2020 Pazar 16:12:58

Son Güncelleme: 04/10/2020 05:09:32

Türkiye Finans’tan 2021 Yılında Ödemeli Düşük Kar Payı Oranlı Konut Kredisi

Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan konut kredisine başvuran vatandaşlarımız ödemelerine 2021 yılında başlıyorlar. Üstelik düşük kar payı oranlarıyla kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Türkiye Finans yeni konut kredisi kampanyasıyla 120 ay vadeye ek olarak esnek ödeme imkanları sunuyor. Kredinizi isterseniz 3,6 veya 12 ay periyotlarla ödeyebilirsiniz.

Vatandaşlarımız uygun faiz döneminin kapanmasıyla en uygun kampanyayı veren bankalara yönelmeye başladı. Türkiye Finans Katılım bankası ise bu planda oldukça öne çıkıyor. Esnek ödeme planıyla vatandaşlarımıza kazanç getiren Türkiye Finans her türlü destek finansman da vatandaşlarımızın yanında oluyor.

Vatandaşlarımıza banka 3 aya kadar öteleme seçeneği sunduğu gibi avantajlı kar oranları da sunmakta.

Türkiye Finans Katılım vatandaşlara uygun koşullarda diledikleri eve beklemeden sahip olmaları için uygun finansman desteği sunmakta. Vatandaşlar satın almak istedikleri konutları, onlar adına Finans Katılım satın alınır ve vatandaşlara vadeli olarak satılır.

Ödemeler de ise vatandaşlar bütçelerine uygun istedikleri vadeyi seçebilir ve uygun koşullarla ödemelerinde zorlanmadan ev sahibi olurlar. Türkiye Finans Katılım belki şimdiye kadar ki en esnek ödeme planıyla vatandaşlarımızın karşısında.

Türkiye Finans Katılım vatandaşlarımıza ödemelerinde kolaylık sağlıyor ve dört ödemeli bir plan sunuyor işte tüm ayrıntılar;

Artan Taksitli

Düşük tutarlardan başlayan taksit ödemeleriyle birlikte vatandaşlarımızın aylık taksiti ilerleyen aylarda kademeli olarak artış gösteriyor. Özellikle vatandaşlarımız ilk aylarda fazla masraf yapmak istemiyorlarsa ya da zaman içinde gelirlerinde artış yaşayacaklarsa en ideal taksit ödemesi.

Azalan Taksitli

Taksit ödemelerinde ilerleyen aylarda kademeli olarak azaldığı kredi seçeneğinde ise vatandaşlarımız ileriki dönemler de oluşacak gelir düşüşlerine karşı kendilerini koruma altına alabilirler.

Ara Ödemeli

Vatandaşlarımız 3, 6 ya da 12 aylık zaman periyodlarında düzenli taksit planı oluşturabiliyorlar. Vatandaşlarımız ikramiye, hasat zamanı gibi yılın belli dönemlerinde gelir artışı yaşıyorlarsa en ideal, ödeme planı.

Değişken Ödemeli Konut Finansmanı 

Vatandaşlarımız için en esnek ödeme planı olarak değişken ödemeli finansman ön plana çıkıyor. Vatandaşlarımız taksit tutarlarını kendilerine göre belirliyor ve kendileri için en ideal çözümü buluyorlar.

Başvuru için Gerekli Belgeler

  • Şahsa ait nüfus cüzdanı ya da ehliyet
  • Gelir belgesi ya da maaş bordrosu
  • Serbest meslek sahibi olan ya da işletme sahibi vatandaşlarımız içinse son yıla dair vergi levhası ve onaylı bilanço, gelir tabloları, imza sirküleri ya da son ortalık payını gösteren Ticaret Sicil Gazetesi
  • Satın alınacak konuda dair kat mülkiyeti veya kat irtifakı tapusu ile yapı kullanım izin belgesi
  • Ücretli çalışan vatandaşlarımız için imza sirküleri

Konut Finansmanı Maliyet Tablosu​ ​

  • Vatandaşlarımız eğer Finans Katılımdan 100 bin Türk lirası başvuru yapar ve 120 ay vade süresi kullanmak isterlerse eşit taksitli ödemelerinde toplamda 201 bin geri ödeme ve aylık da 1 bin 680 Türk lirası ödeme yapacaklardır.
  • 100 bin Türk lirası kredi de 60 ay vade seçeneği ve eşit taksitlerle ise ayda 2 bin 436 Türk lirası toplamda da 146 bin Türk lirası ödeme yapacaklar.
  • 100 bin Türk lirası kredi de 36 ay vade seçeneğinde eşit taksitlerle ayda 3 bin 466 Türk lirası toplamda da 124 bin Türk lirası ödeyecekler.

12 ay vade seçeneğinde ise aylık taksit tutarı 8 bin 991 Türk lirası toplam geri ödenen tutar ise 107 bin 902 Türk lirası olmaktadır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı