Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanını Duyurdu! 3 Ay ödemesiz kredi, tüm ATM'lerden para çekme
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanını Duyurdu! 3 Ay ödemesiz kredi, tüm ATM’lerden para çekme

KREDİ

2 Ekim 2020 Cuma 18:12:23

Son Güncelleme: 02/10/2020 15:17:26

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanını Duyurdu! 3 Ay ödemesiz kredi, tüm ATM’lerden para çekme

Türkiye Finans İhtiyaç finansmanı ile birlikte vatandaşlarımız avantajlı kredilerden faydalanabilir. Vatandaşlarımız kredi faiz oranlarının tekrar yükselmesi ve erteleme dönemlerinin sona ermesiyle birlikte bankalardaki en uygun kredi faizlerini araştırmaya başladı. Türkiye Finans ise müşterilerine sunduğu yeni kampanyayla hem düşük faiz oranları sunuyor hem de havale/EFT ücreti gibi giderleri ortadan kaldırıyor.

Bunlardan birisini de son zamanların gözde bankası Türkiye Finans Katılım sunuyor. Vatandaşlarımız kolaya kredi başvurusu yapabildikleri gibi aynı zaman da uygun faiz oranları ve kredi ertelemeden yararlanabiliyor.

Vatandaşlarımız Türkiye Finans sayesinde ihtiyaçlarını ertelemeden uygun faiz oranları ile kredi imkanlarından yararlanabilirler.

3 Ay’a Varan Ödemesiz Dönem

Türkiye Finans ile birlikte vatandaşlarımız %1,24 faiz oranından başlayan ödene koşullarına sahip olurlar.

Bunun yanında vatandaşlarımız dilerse kredilerini 3 ay ertelemeli şekilde ödemeye başlayabilirler.

Ayrıca vatandaşlarımız Temel Finans bankacılık işlemlerinden de ücretsiz faydalanma hakkı kazanırlar.

Türkiye Finans “Masrafsız Üçlü” Avantajlarını Unutmayın!

Vatandaşlarımız aynı zamanda banka müşterisi olduklarından itibaren ATM, Mobil şube vs. üzerinden gerçekleştirdikleri EFT/Havaleişlemler için de ekstra ücret ödemiyor. Aynı zaman ATM’lerden aynı ay içerisinde olmak koşuluyla 500 Türk lirasına kadar olan para çekme işlemlerinde komisyon ücreti de vermiyorlar.

İhtiyaç Finansmanı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Başvuru süresi ise vatandaşlarımız için oldukça kolay, basit ve hızlı işlemektedir. Bu sayede vatandaşlarımız acil ihtiyaçlarını bekletmeden zaman kaybetmeden hemen yerine getirebilirler. Vatandaşlarımız dilerse şubelerden, internet web sitesinden veya mobil şubelerinden işlemlerini hızlıca yapabilirler. Bunun için kredi seçeneklerinden bireysel krediyi seçmeleri ve gerekli alanları doğruca doldurmaları yeterlidir.

Başvuru için Gerekli Belgeler

Vatandaşlarımıza ait nüfus cüzdanları bu yoksa yerine geçecek ehliyet veya pasaport

Gelir belgesi ya da maaş bordrosu

Serbest meslek ve işletme sahibi olan vatandaşlarımız içinse son yıla ait olan bir adet vergi levhası ve onaylı bilanço, Gelir tabloları, imza sirküleri ve son olarak Ticaret Sicil Gazetesi

Son olarak eğer ücretli işte çalışan vatandaşlarımızın maaşları, maaş bordrosu antetli kağıt ile verilmekteyse bunun için ayrıca firmanın imza sirküleri de gerekmektedir.

Eğer banka gerekli görür ve kefil talep ederse, kefil için de aynı belgeleri istenmektedir.

ÖDEME TABLOSU

İŞTE VATANDAŞLARIMIZIN 10 BİN TÜRK LİRASI KREDİ İHTİYAÇLARI İÇİN ÖRNEK ÖDEME TABLOSU;

Vatandaşlarımız 10 bin Türk lirasına 12 ay vade oranları ile başvurduklarında aylık %1,24 oranında faiz ile karşılaşmaktalar. Aylık ödemeleri ise bu durumda 916 Türk lirası olup geri ödenen toplam miktar da 10 bin 933 Türk lirası olmaktadır.

Vatandaşlarımız 10 bin Türk lirasına 24 ay vade oranları ile başvurduklarında aylık %1,24 oranında faiz ile karşılaşmaktalar. Aylık ödemeleri ise bu durumda 498 Türk lirası olup geri ödenen toplam miktar da 11 bin 965 Türk lirası olmaktadır.

Vatandaşlarımız 10 bin Türk lirasına 36 ay vade oranları ile başvurduklarında aylık %1,32oranında faiz ile karşılaşmaktalar. Aylık ödemeleri ise bu durumda 366 Türk lirası olup geri ödenen toplam miktar da 13 bin 197 Türk lirası olmaktadır.

Başvuru sonucumu nasıl öğrenebilirim?

​​İnternet üzerinden yapılan başvurular SMS ile bilgilendirilmekte olup şubeden yapmış olduğunuz başvuruları da yine şubeden öğrenebilirsiniz. Mobil şubeden yapılan başvurular dan “başvuru izleme” seçeneğinden takip edilebilir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı