Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru SORGULAMA! Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Desteği Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

KREDİ

19 Mayıs 2020 Salı 23:23:47

Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru SORGULAMA! Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Desteği Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Devlet tarafından açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı paketinin ardından Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tan vatandaşa yönelik temel ihtiyaç desteği kredileri hayata geçirildi! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 10 bin TL limitli, 36 ay vadeli, 6 ay anapara ve faiz geri ödemesiz %0,49 faizli ihtiyaç kredisi için başvurular halen daha devam ediyor.

Devlet tarafından açıklanan Ekonomik İstikrar Kalkanı paketinin ardından Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank’tan vatandaşa yönelik temel ihtiyaç desteği kredileri hayata geçirildi! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank 10 bin TL limitli, 36 ay vadeli, 6 ay anapara ve faiz geri ödemesiz %0,49 faizli ihtiyaç kredisi için başvurular halen daha devam ediyor. Milyonlarca kişinin başvurduğu Temel ihtiyaç kredisi için başvuru sorgulama işlemi nasıl yapılır? Temel ihtiyaç desteği kredisi başvuru sorgulama ekranı! Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank kredi başvuru sonucu öğren!

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınının ekonomik etkilerini ortadan kaldırmak adına Devlet tarafından açıklanan ekonomik istikrar kalkanı paketi doğrultusunda Kamu bankaları Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank tarafından Temel İhtiyaç Desteği kredisi devreye alınmıştı. Bu kapsamda vatandaşa, Koronavirüs sürecinde acil nakit ihtiyacını giderebilmesi için, %0,49 faiz oranı, 36 ay vade ve 6 ay geri ödemesiz seçenekleriyle 10 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi sağlanıyor. Temel İhtiyaç kredisi için başvurular halen daha devam ederken milyonlarca vatandaş da kredi başvurusu sonucunu araştırıyor.Peki Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank Temel İhtiyaç desteği kredisi başvuru sonucu sorgulama nasıl yapılır? Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank kredi başvuru sonucu sorgulama ekranı? Temel İhtiyaç Kredisi başvuru sonucu TIKLA ÖĞREN!

TEMEL İHTİYAÇ DESTEĞİ KREDİSİ BAŞVURU EKRANI!

Alınan sağlık tedbirleri kapsamında kredi başvurularının öncelikli olarak; bankaların mobil uygulamaları veya internet şubeleri aracılığıyla yapılması gerekiyor. Bu nedenle biz de şubeye gitmeden internet üzerinden güvenli şekilde kredi başvurusunda bulunmanızı öneririz. Aşağıda yer verilen başvuru ekranlarından Temel ihtiyaç desteği kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru Ekranı İçin TIKLAYINIZ! 

Halkbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru Ekranı İçin TIKLAYINIZ!

Vakıfbank Temel İhtiyaç Kredisi Başvuru Ekranı İçin TIKLAYINIZ! 

TEMEL İHTİYAÇ DESTEĞİ KREDİSİ BAŞVURU SONUCU ÖĞRENME

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, Koronavirüs salgını nedeniyle bireysel müşterilere yani vatandaşa destek olmak için elini taşın altına koydu ve 36 ay vade, 6 ay anapara ve faiz geri ödemesi olmaksızın, %0,49 faiz oranıyla 10 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredilerini hayata geçirdi.

Temel ihtiyaç kredileri için başvurular halen daha sürüyor. Değerlendirme aşamasının ardından kredi başvuru sonucunuz, telefon numaranıza SMS ile bildiriliyor. Bunun dışında bildirilmeyen durumlarda internet üzerinden başvuru sorgulama işlemi de gerçekleştirebiliyorsunuz.

Temel İhtiyaç desteği kredi başvuru sonucunuzu, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank resmi internet sitelerinde yer verilen başvuru sorgulama ekranları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank, şuan için başvuru sorgulama hizmetini internet üzerinden sunmadığı için Halkbank Çağrı merkezini arayarak şubeye gitmeden kredi başvurunuzla ilgili son durumu güvenli şekilde sorgulayabilirsiniz.

Bireysel müşteriler, 10 bin TL’ye kadar, 36 ay vade ve 6 ay geri ödemesiz, %0,49 faiz oranlı temel ihtiyaç desteği kredileri için yukarıdaki adreslerden başvuruda bulunabilirler. Kredi tutarları 5 bin, 7,500 TL ve 10 bin TL olarak belirtilebilir.

10 Bin TL kredi kullanan bir vatandaş, 36 ay vade ve 6 ay geri ödemesiz planda, aylık 376 TL ödeyerek 30 ay sonunda kredi borcunu kapatabilecek. 7 Bin 500 TL kredi kullanan ise aylık 282 TL, 5 Bin TL kullanan vatandaş ise aylık 188 TL ödeyerek 30 ay sonunda kredi borcunu tamamen ödemiş olacaktır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
4 Yorum yapıldı

4 Yorum

 1. Erkan ayhan

  20 Mayıs 2020 at 00:18

  Sizler birer yalanci siniz 50gundur bi kredi vereceksinizhala degerlendirmede ayip yazik isiniz reklam ama bu millet sorar bunun hesabini sizlere bizi perisan rezil ettiniz sizleride allaha havale ediyoruz hayirli mubarek gunde bayrami kara ettiniz parasiz pulsuz torunlara ne diyecezsizde para var tuzunuz kuru yazik yazik

  • Erkan ayhan

   20 Mayıs 2020 at 00:27

   Cikip suna verdik buna verdik biz bu ulkede degilmiyiz elli gundur neden verilmiyor bankalar kredi vermez reklam yapar devletten bi desdek almadik anlamiyorum kimler aliyor krediyi yardimlari halkin icine bi inin valla pazara cikamiyoruz ayip canina doyurdunuz artik virus var 3aydir cikmiyoruz kira beklemiyor evsahibi kapiya dayaniyor kira diye faturalar hergun mesaj atiyor anliycaniz duymuyosunuz ama durum sizinki gibi iyi degil bi kredi ya bu desdek kredisi devlet garantili 50gundur verilmezmi neden umut ettiriyosunuz vay vay vay

 2. Mesut

  20 Mayıs 2020 at 00:38

  Ben bas vurdum 1hafta sürmedi aradılar olumsuz dediler banka numarası değildi cep tlf nudu

 3. Mesut

  20 Mayıs 2020 at 00:41

  Banka reklam yapıyor ihtiyacı olana verilmiyor bence beni çalıştığım arkadaş aldı 10000 tl geliri mali mülkü var di onun

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı