TEB Kış Kampanyaları Başladı! %1,35 Faiz Oranı Fırsatı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

TEB Kış Kampanyaları Başladı! %1,35 Faiz Oranı Fırsatı

KREDİ

10 Aralık 2020 Perşembe 20:40:44

Son Güncelleme: 10/12/2020 20:41:40

TEB Kış Kampanyaları Başladı! %1,35 Faiz Oranı Fırsatı

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) 2021 yılına girerken yeni düşük faizli kış kampanyasının duyurusunu yaptı. Yüzde 1,35 faiz oranıyla vatandaşlarımıza 36 vadeli 50.000 TL ihtiyaç kredisi veriliyor. Günlük 61 TL ödemelerle sizde acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilrisiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından kış ayına özel faiz oranları başladı! TEB kış ayına özel %1,35 faiz oranı ile vatandaşlarımıza ihtiyaç kredisi sunuyor! Başvuru şartları ve krediye dair tüm detaylar ise haberimizde;

Merkez Bankası’nın kasım döneminde aldığı faiz kararı ile birlikte piyasalardaki faiz oranları da yükseldi. Vatandaşlarımız ihtiyaçları olduğu halde yüksek faiz oranları nedeniyle krediden korkarlar oldu. Korona virüs dönemi ve alına tedbirler ise hâlâ devam ediyor. Hafta sonu ve hafta içi uygulana sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle de birçok vatandaşımız gelir kaybı yaşıyor. Hal böyle olunca da vatandaşlarımız krediye yöneliyor. Fakat ihtiyaç kredileri de oldukça yüksek. Vatandaşlarımız da bir umut kampanyaları ya da bankalar tarafından sunulacak özel fırsatları takip etmeye başladı.

TEB ise kış ayının gelmesi ile kış kampanyasını duyurdu!

Diğer birçok banka gibi Türkiye Ekonomi Bankası da kış ayına özel faiz oranları ve kampanyalarını vatandaşlarımız ile paylaşıyor.

Türkiye Ekonomi Bankası kış döneminde de vatandaşlarımızın yanında olduğunu belirterek yeni kampanyasını duyurdu.

İşte o kampanya ve özellikleri;

TEB KIŞ KREDİSİ KAMPANYASI

Türkiye Ekonomi Bankası vatandaşlarımız kışın olan ihtiyaçlarını ertelemesin diye kış kampanyasını başlattı. Vatandaşlarımıza uygun faiz oranları ve kolay ödeme seçenekleri ile kredi fırsatı sunuluyor.
TEB ihtiyaç kredisine başvuru ise oldukça kolay!

3 AYA KADAR ÖTELEME

Kış kampanyası ile vatandaşlarımıza kış döneminde de destek olan Türkiye Ekonomi Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlarımıza 3 aya varan öteleme fırsatı da sunuyor!

Kampanya Özellikleri

Vatandaşlarımızın faiz oranları kredi notları düşükse değişebiliyor.

%1,35 faiz oranında başlayan kredi seçenekleri

Vatandaşlarımız için 3 aya varan öteleme fırsatı

Kredinin tahsis ücreti ise toplam tutarın binde 5’ine eşit

Gerekli durumlarda banka tarafından kefil ve ek belde talep edilebiliyor.

Başvuru Kanalları

İhtiyaç kredisine başvurmak ise oldukça kolay. Vatandaşlarımız TEB internet sitesi üzerinden ya da bizzat şubelere giderek başvurularını tamamlayabilirler.

Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanı
İkametgâh bilgileri
Son 3 aya dair güncel fatura
Gelir Belgesi

ÖDEME TABLOSU

Vatandaşlarımız için aynı zaman da örnek ödeme tablosu da derledik;

15 bin Türk lirası kredi çekimlerinde %1,35 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneği ile vatandaşlarımız aylık taksit miktarı 553 Türk lirası oluyor. Toplam geri ödenen miktar ise 19 bin 994 Türk lirası.

30 bin Türk lirası kredi çekimlerinde vatandaşlarımız yine 36 ay vade ve %1,35 faiz oranından yararlanırlarsa aylık ödemeleri bu sefer 1 bin 106 Türk lirası ve toplam geri ödemeleri de 39 bin 829 Türk lirası oluyor.

50 bin Türk lirası çekimlerinde vatandaşlarımız 36 ay vade ve %1,35 faiz oranı kapsamında aylık olarak 1 bin 843 Türk lirası ödüyorlar. Toplam geri ödemeleri ise 66 bin 381 Türk lirası oluyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı