TEB, ING ve İş Bankası üzerinden 10 bin TL kredi kampanyası başladı! 3 Ay Ertelemeli
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

TEB, ING ve İş Bankası üzerinden 10 bin TL kredi kampanyası başladı! 3 Ay Ertelemeli

KREDİ

11 Aralık 2020 Cuma 23:37:07

TEB, ING ve İş Bankası üzerinden 10 bin TL kredi kampanyası başladı! 3 Ay Ertelemeli

TEB, ING ve İş Bankası üzerinden 10 bin TL kredi kampanyası başladı. Üç ay ertelemeli olarak alacağınız bu krediler de 10 bin TL kredi başvurusu nasıl yapılır, faiz oranları nedir, nasıl onaylanır? Sizlere bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler bu 3 bankadan birini seçerek ihtiyaçları için kredi kullanabilirler.

TEB Bankası, ING Bankası ve İş Bankası üzerinden 10.000 TL kredi kampanyasına başvuru yapmak istiyorsanız kredi notunuzun 1200 ve üzerinde olması şartı aranmaktadır. Daha öncelerde bankalarda çalışmış olmanız ve ödemelerinizi de sıkıntı olmaması durumunda kredi kullanabilirsiniz. TEB Bankası, ING Bankası ve İş Bankası kendi politikalarına göre bu şekilde krediler vermektedir. Her bankanın faiz oranı farklı olup kredi başvuru yöntemleri de diğerlerinden farklıdır. Şimdi sizleri 10.000 TL kredi başvurusu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

TEB 3 ay ertelemeli cepteteb ihtiyaç kredisi başvurusu

TEB Bankası üzerinden 3 ay ertelemeli olarak uygun faiz ile kredi kullanmak istiyorsanız 1.35 faiz oranları ile birlikte cepteteb ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmak için bankanın resmi internet sitesine girebilir veya cepte Teb mobil uygulamasını indirdikten sonra ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilirsiniz. 10.000 TL kredi kullandığınızda 36 ay vadeye kadar işlem yapacaksınız.

10.000 TL kredi kullanan müşteriler 36 ay vadeli olarak işlem yaptıkları zaman 369 TL aylık ödemesi yapacak toplam olarak da 10.000 TL de 13276 TL ödeme yapacaklardır. Size en yakın TEB Bankası şubesine giderek de kimliğinizle kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ING 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi başvurusu

ING Bank üzerinden de 10.000 TL kredi kullanacak olan müşteriler 3 ay ertelemeli olarak bu işlemleri yapabilir. 36 ay vadeye kadar kullanacağınız kredilerde banka ilk taksit ödemeniz de sizlere bu güzelliği yapmaktadır. 1.44 faiz oranı ile birlikte işlem yapan bankada ayrıca kredi notu yüksek olan kişiler daha uygun faiz ile kredi kullanabilir.1.44 faiz oranı ile kredi kullanırsanız, 10.000 TL de 36 ay ödemelerde 375 TL aylık ödemeniz çıkar. ING Bank şubelerinden ve ING Bank resmi internet sitesi üzerinden kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Ayrıca online olarak kredi kullanmak istiyorsanız da internet bankacılığına girerek buradan kredi başvurunuzu yapmanız mümkündür.

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

10.000 TL kredi veren bankalar dan birisi de İş Bankası olmaktadır. İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu 1.50 faiz oranı ile birlikte 36 ay vadeye kadar verilmektedir. Eğer bu faiz oranları ile kredi kullandıysanız, 10.000 TL’den ödemeniz toplam olarak 13726 TL olacak ve aylık ödeme tutarı 380 TL olacaktır. Bu Kredi 36 ay vade ye göre hesaplanmıştır. Size en yakın İş Bankası şubesine giderek kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi anında kullanabilirsiniz. İşCep uygulaması kullanan müşteriler de İşCep online kredi başvurusunu hızlı bir şekilde yapabilirler.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı