Taşıt kredisi faiz oranları değişti! İşte tüm bankaların güncel faiz oranları
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Taşıt kredisi faiz oranları değişti! İşte tüm bankaların güncel faiz oranları

KREDİ

1 Eylül 2020 Salı 20:12:55

Son Güncelleme: 01/09/2020 16:39:51

Taşıt kredisi faiz oranları değişti! İşte tüm bankaların güncel faiz oranları

Otomotiv sektöründeki yoğun talep her geçen gün artıyor. Piyasadaki taşıt stoğunun erimesiyle birlikte taşıt fiyatları da yukarı yönlü hareket etmeye devam etmekte. Bu noktada milyonlarca vatandaşımız bankaların güncel taşıt kredisi kampanyalarını araştırmaktadırlar. Bu yazımızda sizler için tüm bankaların güncel taşıt kredisi faiz oranlarını ve hesaplama işlemlerini ele aldık.

Kredi faiz oranlarının değişmesinden taşıt kredileri de kötü etkilendi. Araba almak isteyen müşterilere bankalar tarafından sunulan taşıt kredisi faiz oranları ve ödeme seçenekleri de değişti. Vatandaşlar ise güncel olarak hangi bankanın en uygun taşıt kredisi verdiğini araştırmaya başladı. Sizler için en uygun taşıt kredisi veren bankaları ve tüm bankaların taşıt kredisi faiz oranlarını araştırdık. İşte güncel taşıt kredisi faiz oranları…

Araba almayı düşünen vatandaşlar için maliyetler fazlasıyla artmış durumda. Önce, müşteri taleplerinin artması ile birlikte araç fiyatları yükseldi. Ardından bankalar kredi faiz oranlarını yükseltti. Son olarak geçtiğimiz günlerde gelen ÖTV düzenlemesi ile birlikte vatandaş içinaraç almak bir hayli zorlaştı. Tüm bunlara rağmen araç almak isteyen vatandaşlar ise en düşük faizli kredi veren bankaları araştırmaya başladı.

GÜNCEL TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 2020 EYLÜL

Kendileri için en uygun kredi faiz oranını ve ödeme seçeneklerini sunan bankaları merak eden vatandaşlar için tüm bankaların güncel taşıt kredisi faiz oranlarını haberimizde topladık. İşte Eylül 2020’de taşıt kredisi veren devlet, özel, katılım bankalarının müşterilere sunduğu faiz oranları…

BANKALARIN TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Haberimizin devamında yer alan faiz oranları sıralaması, 50.000 lira taşıt kredisinin 60 ay vade ile kullanılması halinde bankaların sunduğu faiz oranlarına göre düzenlenmiştir.

-Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Eylül 2020 tarihinde sunduğu taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.09

-ICBC Bank’ın Eylül 2020 tarihinde sunduğu taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.13

-Vakıfbank’ın Eylül 2020 tarihinde sunduğu taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.15

-Halkbank’ın Eylül 2020 tarihinde sunduğutaşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.16

-İNG Bank’ın Eylül 2020 tarihinde sunduğu taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.17

-Ziraat Katılım Bankası’nın Eylül 2020 tarihinde sunduğu taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.17

-İş Bankası’nınEylül 2020 tarihinde sunduğu taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.20

-Ziraat Bankası’nın Eylül 2020 tarihinde sunduğu taşıt kredisi faiz oranı yüzde 1.20

ARAÇ ALIRKEN NE KADAR TAŞIT KREDİSİ KULLANILABİLİR?

Araba satın alacak vatandaşlar, satın alacakları araçların ekspertiz değerine göre taşıt kredisi kullanabilecekler. Bankalar alt sınır olarak 120 bin lirayı belirlemişlerdir. Eğer satın alacağınız araç bu rakamın altında bir fiyata sahipse yüzde yetmiş oranında taşıt kredisi kullanabilirsiniz. 120 bin liranın üzerindeki araçlar için ise bankalar 50 oranında taşıt kredisi sağlıyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı