Son Dakika Bankaların Güncel Faiz Oranları Açıklandı! Akbank Garanti Faiz Oranları
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Son Dakika Bankaların Güncel Faiz Oranları Açıklandı! Akbank Garanti Faiz Oranları

KREDİ

19 Aralık 2020 Cumartesi 14:40:35

Son Güncelleme: 19/12/2020 14:40:48

Son Dakika Bankaların Güncel Faiz Oranları Açıklandı! Akbank Garanti Faiz Oranları

İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız için bankaların güncel faiz oranları sık sık takip ediliyor. Kredi çekmeyi düşünen vatandaşlarımızın kafası karışık. Yaşanan son gelişmelerle birlikte bankalar sık sık faiz oranlarını güncelliyor ve yeni kampanyalar sunuyor. İşte yeni yıl yaklaşırken faiz oranlarını güncelleyen tüm bankalar ve faiz oranları.

Bizler de sizler için son dakika banka faiz oranlarını ve güncel kampanyaları paylaşıyoruz. Sizler için kamu bankalarının yanı sıra Garanti, Akbank ve TEB gibi bankalarında güncel faiz oranlarını derledik işte tüm ayrıntılar haberimizde;

Bankalar bugünlerde sık sık faiz oranlarında güncellemeye gidiyor. Vatandaşlarımız da kredi çekmeden önce en uygun faiz oranını veren bankadan yararlanmak istiyor. Bu sebeple siz okuyucularımız için bizde en güncel faiz oranlarını derledik. Bankaların en güncel ihtiyaç, konut ve taşıt kredileri haberimizde;

Korona virüs salgınının etkileri aşı haberlerine karşın devam ediyor. Ülkemizde ekonomik olarak etkileniyor. Salgının zor süreciyle birlikte de vatandaşlarımız ihtiyaçlarını karşılamak için her zamankinden daha çok kredilere başvuruyor. Salgın döneminde evini değiştirmek isteyen ya da taşıt almak isteyen vatandaşlarımızsa değişen faiz oranlarını takip etmekte zorlanıyor. İhtiyaç kredileri de her bankanın giderek yükseldiği için vatandaşlarımız kendilerine en uygun faiz oranlarını arıyor.

BANKALARIN GÜNCEL FAİZ ORANLARI

Bizde sizler içim hem kamu bankalarının hem özel bankaların güncel faiz oranlarını derledik işte o liste;

KAMU BANKALARI

Öncelikle listemize 3 kamu bankası ile başlamak istiyoruz. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından verilen güncel faiz oranları şöyle;

Ziraat Bank

Ziraat Bankası vatandaşlarımıza konut kredisi için %1,65 faiz oranı sunuyor. Tüketici kredisi için %1,75 faiz oranı veren banka son olarak da taşıt kredisi için %1,75 faiz oranı sunuyor.

Halkbank

Diğer bir kamu bankası olan Halkbank ise konut kredisi için vatandaşlarımıza %1,52 faiz oranı sunuyor. Banka aynı zaman ihtiyaç ve taşıt kredisi içinse vatandaşlarımıza %1,77 faiz oranı sunmakta.

Vakıfbank

Son kamu bankamız Vakıfbank ise ünlü konut kampanyası Sarı panjur kapsamında vatandaşlarımıza %1,49 faiz oranı sunuyor. Banka ihtiyaç kredisi için %1,62 faiz oranı sunarken taşıt kredisi içinse %1,48 faiz oranı sunmakta.

İş Bankası

Özel bankalardan biri olan ve ülkemizde uzun zaman var olan sık tercih edilen İş Bankası ise ihtiyaç kredisi için %1,50 taşıt kredisi içinse %1,55 faiz oranı sunmakta. Son olarak da banka ev kredisi için vatandaşlarımıza %1,40 faiz oranı sunuyor.

Akbank

Özel bankalardan Akbank ise vatandaşlarımıza 5 farklı kredi seçeneği sunuyor. Direkt kredi ile vatandaşlarımıza anında kredi finansmanı sağlayan Akbank faiz oranı %2,02. İhtiyaç kredisinde ise faiz oranı %1,92 ve konut kredisinde ise %1,41. Taşıt kredisinde ise banka iki farklı faiz oranı sunuyor. Eğer 0 kilometre araçlar için finansman kullanacaksanız %1,51, ikinci el araçlar için kullanacaksanız da faiz oranınız %1,53 olarak değişiyor.

Son olarak Akbank çağrı merkezli ihtiyaç kredisinde ise vatandaşlarımıza %1,97 faiz oranı sunuyor.

Garanti

Garanti bankası vatandaşlarımız için ihtiyaç kredisi oranını %1,49’dan başlatıyor ve müşterinin kredi notuna göre de değiştirebiliyor. Konut kredisi içinse banka %1,49 ve taşıt kredisi içinse %1,64 oranında faiz sunuyor.

Türkiye Ekonomi Bankası

Öte yandan TEB ise vatandaşlarımıza ihtiyaç kredisi için %1,35, taşıt kredisi içinse %1,50 son olarak da konut kredisi içinse %1,49 faiz oranı sunuyor.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı