Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Sigortasız Çalışanlara da 3 Banka Birden Kredi Verecek

KREDİ

29 Temmuz 2020 Çarşamba 14:31:12

Son Güncelleme: 29/07/2020 14:31:31

Sigortasız Çalışanlara da 3 Banka Birden Kredi Verecek

Sigortasız çalışanlar kredi veren bankalar hangileridir? Sigortasız çalışanlar kredi başvurusu için şartlar nelerdir? Sigortasız çalışanlar kredi alabilir mi? Sizlere bu yazımızda bankalardan sigortanız olmadığı durumlarda gelir belgesiz nasıl kredi alabilirsiniz bunun bilgilerini vereceğiz.

Sigortasız çalışanlar kredi veren bankalar hangileridir? Sigortasız çalışanlar kredi başvurusu için şartlar nelerdir? Sigortasız çalışanlar kredi alabilir mi? Sizlere bu yazımızda bankalardan sigortanız olmadığı durumlarda gelir belgesiz nasıl kredi alabilirsiniz bunun bilgilerini vereceğiz.

Bankaların kredi başvuru şartlarından birisi bir iş yerinde sigortalı olarak çalışmanızdır. Bankalar siz kredi başvurusu yaptığınızda sigorta durumunuza bakarak onay verirler. Bu sebeple sigortası olmayan kişiler banka şubelerine gittiklerinde maalesef kredi onayı alamazlar. Bu sebepten ötürü de sigortasız olarak geliri olan kişilere bankalar kredi vermek istemezler. Ama bazı bankalar kişilerin kredi sicillerine göre onay verdikleri için bu durumda gelir belgesiz kredi kullanabileceksiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler banka kredi politikalarına uygun olması gerekiyor. Sigortanız yoksa ve daha önce bir banka çalışmanız yoksa kredi kullanamazsınız. Şimdi sizlere hangi bankalardan, hangi aşamalarda kredi kullanabilirsiniz bunun bilgilerini verelim.

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Kampanyası

İhtiyaç kredilerinde anında onay alacağınız bankalardan birisi QNB Finansbank olmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda gelir belgesiz kredi için 50.000 TL’ye kadar onay alabilirsiniz. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa, internet bankacılığını kullanarak kredi kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yaptıktan sonra kredi başvurusu için krediler menüsüne girebilir ve burada online kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. QNB Finansbank ayrıca müşterilerine SMS ile kredi başvurusu yaptırmaktadır. Kredi başvurusu için TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atarak anında ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz. Banka 50 bin TL kredi verdiğinizde 60 ay vadeye kadar kredi imkanı da sağlamaktadır.

Akbank Sigortası Olmayanlara Kredi Kampanyası

Akbank üzerinden sigortanızın olmaması durumunda internet üzerinden kredi alabiliyorsunuz. Bankanın internet bankacılığı olan ve mobil uygulaması olan Akbank Direkt üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve anında kredi onayı almanız durumunda gelir belgesiz olarak kredinizi kullanabilirsiniz. Akbank sigortası olmayan müşterilere verdiği kredilerde 50.000 TL’ye kadar limit vermektedir. Kredi limiti onaylandığında o onaylı olan limiti anında banka hesabınıza atacaksınız. Akbank 50.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak bu kredileri müşterilerine vermektedir. Banka şubelerinden maalesef sadece evraklarınız ile kredi başvurusu yapacaksınız. Akbank banka şubesinden kredi başvurusu yaptığınızda ilk olarak sigortanızın yatıp yatmadığına bakacaktır.

Aktifbank Sigortası Olmayanlara Kredi Veriyor mu?

Özellikle kredi notunuz yüzünden bankalardan ihtiyaç kredisi alamıyorsanız, Aktifbank sizlere 40.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Aktifbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesine girip başvuru formunu doldurabilir, kredi alacaksanız SMS ile hemen ne kadar onay alacağınızı görebilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredi yazın boşluk bırakın ve TC numaranızı yazdıktan sonra 3050’ye mesaj atın. Bu şekilde kredi başvurusunu yapmış olacaksınız. Banka 5 dakika içinde değerlendirmeyi yapacak ve size kredi sonucu hakkında bilgiler verecektir. Kredi kullanımını banka şubesinden değil adresinizden banka personeli ile birlikte yapacaksınız.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
2 Yorum yapıldı

2 Yorum

 1. Mustafa

  10 Temmuz 2020 at 00:09

  Yaw he he

 2. Sezer

  10 Temmuz 2020 at 01:43

  Sigortasız çalışanlara ne demek malmısınız siz.
  Birincisi kanunen sigortasız çalışmak yasak ikincisi sigortası olana vermeyen siz kan emiciler sigortasız olana vereceksiniz demek reklamlarda cikipta sizin bankaniz hep yanınızdayız biz bir aileyiz gibi tamamen gayri gerçek sözlerinizi gülerek izliyorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı