Sıfır Faizli: Cep Telefonu, Bilgisayar, Tablet Alacaklara 12 Ay Taksitli Anında Kredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Sıfır Faizli: Cep Telefonu, Bilgisayar, Tablet Alacaklara 12 Ay Taksitli Anında Kredi

KREDİ

20 Kasım 2020 Cuma 19:20:15

Sıfır Faizli: Cep Telefonu, Bilgisayar, Tablet Alacaklara 12 Ay Taksitli Anında Kredi

Fibabank ve Vatan Bilgisayar arasında yapılan anlaşma neticesinde cep telefonu, bilgisayar ve tablet gibi teknolojik aletlerin alışverişi için sıfır faizli ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Fibabank, vatandaşlarımıza 3.500 TL sıfır faizli kredi ve 12 ay taksit imkanı sunuyor.

Her geçen gün yükselen akıllı cep telefonu, bilgisayar ve tablet fiyatları nedeniyle vatandaşlar bu ihtiyaçlarını giderirken ödeme yapmakta zorlanıyor. Bankalar tarafından verilen ihtiyaç kredisi kampanyaları tüm hızla devam ederken Vatan Bilgisayar ve Fibabanka ise bunları peşin olarak alamayan kişiler için yeni bir kampanyaya imza attı. Fibabanka ve Vatan Bilgisayar arasında imzalanan protokol sayesinde vatandaşlar 12 ay faizsiz olarak cep telefonu kredisi alabilecekler. 3 ay, 6 ay, 10 ay, 12 ay şeklinde vade seçeneklerinin sunulacağı bu kredisi kampanyası ile ilgili detaylar vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki, Vatan Bilgisayar cep telefonu kredisi nedir? Taksitle nasıl cep telefonu alınır? Faizsiz cep telefonu kampanyaları nelerdir? Taksitli bir şekilde telefon, bilgisayar, tablet almak isteyen kişiler için oluşturulan faizsiz kredi ile ilgili tüm detaylar…

Fibabanka tarafından yapılan duyuruya göre, Vatan Bilgisayar’dan akıllı cep telefonu alacak kişilere vade farksız, faizsiz ihtiyaç kredisi desteği sunulacak. Vatan Bilgisayar mağazalarından veya vatanbilgisayar internet sitesinden yapılacak elektronik alışverişlerinde 3 ay, 6 ay, 10 ay, 12 ay vade seçenekleri ile faizsiz kredi sunulacak. Bu sayede vatandaşlar hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde elektronik aletlere sahip olabilecekler.

FİBABANKA İHTİYAÇ KREDİSİ İLE VATAN BİLGİSAYAR’DAN FAİZSİZ CEP TELEFONU KREDİSİ

Fibabanka tarafından oluşturulan kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar, bilgisayar ve akıllı cep telefonu alımlarında 3 bin 500 liraya kadar 12 ay vadeli faizsiz ihtiyaç kredisi desteği alabilir. 3 bin 500 lira üzeri yapılan alışverişlerde de 3 ay vadeli faizsiz kredi desteği verilmektedir. Tablet almak isteyen vatandaşlara da 6 ay vadeli faizsiz ihtiyaç kredisi desteği veriliyor.

SMS İLE İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU ADIMLARI

  • Vatan Bilgisayar mağazalarından veya resmi internet sitesi üzerinden alacağınız ürünü belirleyerek kredi başvuru sürecine başlayın.
  • Ürünün fiyatını öğrenerek kredi başvurunuzu yapın.
  • Başvuru yapmak için, cep telefonuzda bulunan kısa mesaj bölümüne, VATAN yazın ve bir boşluk bırakıp kimlik numaranızı girin.
  • Bu mesajı 3422’ye SMS yoluyla gönderin.
  • Bu işlemin ardından Fibabanka, kullanılabilecek kredi tutarıyla ilgili bilgilendirme mesajı ve kredi ön onayı bilgisi verecek.
  • Son olarak, size en yakın Vatan Bilgisayar şubesine gidip, satın almak istediğiniz ürünü alabilirsiniz.

Sizde Fibabank cep telefonu, bilgisayar için faizsiz kredi kampanyasından yararlanmak için yukarıdaki adımları izleyerek başvurunuzu anında yapabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı