Sicil Affı Bekleyene, Kredi Çekemiyorum Diyenlere Anında 30 Bin TL Hızlı Kredi
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Sicil Affı Bekleyene, Kredi Çekemiyorum Diyenlere Anında 30 Bin TL Hızlı Kredi

KREDİ

5 Aralık 2020 Cumartesi 17:47:34

Son Güncelleme: 05/12/2020 17:47:43

Sicil Affı Bekleyene, Kredi Çekemiyorum Diyenlere Anında 30 Bin TL Hızlı Kredi

Pandemi sürecinde ekonomik olarak olumsuz etkilenen vatandaşlar için bir destekte Garanti BBVA’dan geldi. Banka acil nakit ihtiyacı olan, sicil affı bekleyen, kredi başvurusu reddedilen vatandaşlarımız için anında hızlı kredi kampanyasını duyurdu. Üstelük TC kimlik numaranızla SMS ile başvuru yapabilirsiniz.

Vatandaşlarımız Garanti Bankası tarafından sunulan anında kredi ile bankaya hiç gitmeden 30 bin Türk lirası finansman desteği alabilirler! İşte tüm ayrıntılar!

Bu salgın dönemlerinde Garanti Bank yeni bir kampanya ile vatandaşlarımıza destek oluyor! Hızlı Kredi avantajı ile vatandaşlarımız evlerinden çıkmadan kolayca finansman desteği alabilirler! Başvuru adımları ise oldukça basit ve kolay! Esnek ödeme koşulları da yine vatandaşlarımızı bekliyor!

Garanti Bankası bu zor dönemlerde vatandaşlarımıza bankaya gitmeden anında kredi veriyor! Başvura ise oldukça kolay. Başvurduktan sonra vatandaşlarımız anında finansman olarak 30 bin Türk lirası kredi desteği alabilirler!

36 aya varan vade seçenekleri ile vatandaşlarının hızlı ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilirler. Başvuru ise oldukça basit, kolay ve hızlı!

HIZLI KREDİ

Garanti Bank vatandaşlarımıza 36 aya varan ihtiyaç kredisi imkânı sunuyor. Vatandaşlarımız ise bu krediyi bankaya gitmeden kolayca alabilirler ve anında kullanmaya başlayabilirler!

Yapmaları gereken ise çok basit! Garanti internet sayfasında hızlı kredi başvurusunu doldurmak ya da Garanti mobil kullanıcıları içinse hızlı kredi kısmından başvuru yapmak! Formda gereken yerleri doldurduktan sonra ise banka size hızlı bir dönüş sağlıyor! Sizde anında bankaya gitmeden direkt olarak finansman desteği alabiliyorsunuz!

Televizyonlarda veya internette sık sık gördüğümüz gibi sizde anında kredinize sahip olabilirsiniz. Form da ise yapacaklarınız çok basit. Sadece T.C Kimlik numaranızı, cep telefonunuzu ardından ise kredi bilgilerinizi yazıyorsunuz! Birkaç adım sonra ise finansmanınız cebinizde!

ÖDEME TABLOSU

100 bin Türk lirası için 36 ay vade seçeneğinde vatandaşlarımız aylık ödemesi 3 bin 790 Türk lirası. Faiz oranları ise %1,49 olurken toplam geri ödenen tutar ise 136 bin 474 Türk lirası oluyor.

Eğer vatandaşlarımız 50 bin Türk lirası için başvuru yaparlarsa aylık taksitleri 1 bin 951 Türk lirası olurken toplam geri ödeme tutarı da 70 bin 256 Türk lirası oluyor. Faiz oranları ise %1,64 olarak ele alınıyor.

Vatandaşlarımız 25 bin Türk lirası için 36 ay vade seçeneği ile hızlı kredi başvurusu gerçekleştirirse sunulan faiz oranı %1,74. Aylık taksitleri ise 994 Türk lirası olurken bankaya toplam geri ödenen tutar ise 35 bin 810 Türk lirası.

HIZLI KREDİ NEDİR?

Hızlı kredi aynı zaman da sık sık online kredi olarak da bahsedilir. Bankalar internet üzerinden vatandaşlarımızın gerekli bilgilerini alır ve bu sayede vatandaşlarımız bankaya gitmeden hızlıca kredi başvurusu yapabilirler. Vatandaşlarımız televizyon veya internet reklamlarında gördükleri SMS yoluyla alınan kredilerle aynıdır.

Vatandaşlarımıza ise geri cevapları genelde aynı gün içerisinde SMS yolu ile bildirilir. Eğer kredileri onaylandıysa vatandaşlarımız bankaya davet edilir ve aynı gün kredilerini hesaplarında görebilirler!

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı