Şekerbank’tan 60 bin TL Emekli Olma Kredisi Fırsatı! Prim Borcu Olanlara Müjde
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Şekerbank’tan 60 bin TL Emekli Olma Kredisi Fırsatı! Prim Borcu Olanlara Müjde

KREDİ

23 Kasım 2020 Pazartesi 22:28:55

Şekerbank’tan 60 bin TL Emekli Olma Kredisi Fırsatı! Prim Borcu Olanlara Müjde

Vatandaşlarımız tarafından beklenen kredi fırsatları geldi. Bankaların kredi faiz oranlarının yükselmeye başlamasıyla birlikte de vatandaşlarımız tarafından kredi alımları için düşük faizli krediler araştırılmaya başlanmıştı. Vatandaşlarımız tarafından kredi çekmek kadar düşük faizli kredi çekmek de oldukça önemlidir. Krona virüs ile birlikte gelen ekonomik sıkıtılar vatandaşlarımızı oldukça ekonomik anlamda sıkıntıya sokmuşlardır.

Bununla birlikte de vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi çekimlerine korona virüs sürecinin de uzamasıyla birlikte iyice ihtiyaç duyulmuştur. Bununla birlikte de vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi alımları için vatandaşlarımız tarafından en uygun faizli kredi fırsatlarından nasıl yararlanabiliriz? Kredi fırsatlarından yararlanmak için gerekli olan şartlar nelerdir? Gibi pek çok soru vatandaşlarımız tarafından oldukça merak ediliyor. Araştıran ve merak eden vatandaşlarımız için ayrıntıları haber kaynağımızda paylaştık.

Şekerbank tarafından vatandaşlarımız için fırsatlar sunulmaya devam ediliyor. Vatandaşlarımız tarafından korona virüs döneminin en büyük destekçilerinden bir tanesi de bankalar olmuştur. Bankalar her daim vatandaşlarımızın yanında olmuşlardır. Bankalar vatandaşlarımız için hem en düşük kredi faiz oranlarını uygulatırken hem de bunun yanında uzun vadelerde vatandaşlarımız için kolay ödeme seçeneklerini sunmaktadırlar. Bunun için de vatandaşlarımız için de bankaların kredi fırsatları oldukça önemli olmuştur. Vatandaşlarımız için kredi artık ihtiyaç olmuştur. Vatandaşlarımız temel ihtiyaçlarını karşılamak için kredilerden yardım almaktadırlar. Bunun için de vatandaşlarımız yapılacak olan kredi alımları için her yerden araştırma yapmaya başladılar. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan araştırmalar devam ediyor. Vatandaşlarımızın araştırmaları devam ederken biz de sizler için ayrıntılara haberimizde yer verdik.

şekerbank kredi veriyor!

Her daim vatandaşlarımızın yanında olan Şekerbank vatandaşlarımız için kredi imkânlarını sunmaya devam ediyor. Vatandaşlarımız için en iyi kredi fırsatlarını sunan bankalardan bir tanesi de Şekerbank olmuştur. Şekerbank vatandaşlarımız için kredi imkânlarının en uygun olanlarını her zaman vatandaşlarımıza sunmuşlardır. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan yardımlar neticesinde vatandaşlarımız kredi fırsatlarından yararlanmak istiyorlar. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan kredi kampanyaları için vatandaşlarımız hem şartların ne olduğunu hem de geri ödeme planı ile ilgili pek çok ayrıntıyı aynı anda merak ediyor.

SGK PRİM BORCU İÇİN 60 AY VADELİ KREDİ ŞARTLARI nelerdir?

  • Kampanya geçerlilik tarihi 31.12.2020 olarak belirlenmiştir.
  • Esnaf müşterilerimiz emekli olmak istediğini ibraz etmelidir.(SGK)
  • Kredi talep eden işletme sahibinin SGK prim borcunu gösteren belgeyi İl-İlçe SGK
  • Müdürlükleri’nden talep edilerek, kredi talebi ile eş zamanlı iletmesi gerekmektedir.
  • Müşterimiz, kredinin onaylanması halinde kullandırım işlemleri aşamasında, emekli maaşının bankamız tarafından ödenmesi ile ilgili taahhütleri içeren belgeyi imzalamalıdır.
  • Müşterimiz, emekli olması için gerekli tutarın (SGK tarafından verilen belgede yer alan tutar) EFT ile ilgili kuruma ödenecektir. (EFT işlemleri için SGK IBAN numarasının şubemize iletilmesi gerekmektedir.)

GERİ ÖDEME PLANI nasıl olacak?

Vatandaşlarımız tarafından alınacak krediler kadar nasıl ödeme yapılacağı da oldukça önemlidir. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan ödemeleri ile ilgili vatandaşlarımız bu kampanyadan yararlanmak istiyorlarsa eğer ödemelerin de nasıl yapılacağı konusunda araştırmalara başlamışlardır. Vatandaşlarımız için Şekerbank tarafından verilecek olan krediler oldukça önemlidir. Şekerbank’tan 60 bin lira kredi çeken kişi, ödemelerini 36 ay vade ve yüzde 1.94 faiz oranı ile gerçekleştirecektir, aylık ödemesi gereken miktar 2 bin 341 TL, toplam ödemesi ise 84 bin 308 TL olacaktır. Vatandaşlarımız bu ödeme planına göre aldıkları kredileri geri ödeyeceklerdir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı