Şekerbank Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Açıkladı! Günde 3 Liraya 3 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

Şekerbank Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Açıkladı! Günde 3 Liraya 3 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı

KREDİ

11 Aralık 2020 Cuma 21:05:27

Son Güncelleme: 11/12/2020 21:05:22

Şekerbank Yılbaşı İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Açıkladı! Günde 3 Liraya 3 Ay Ertelemeli Kredi Fırsatı

Nakit ihtiyacını karşılamak için ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların imdadına bankaların hazırladığı yılbaşı ihtiyaç kredi kampanyaları yetişti. Bunlardan biri de Şekerbank tarafından günlük 3 TL taksit ödemesiyle başlayan, 100 bin lira üst limit ihtiyaç kredisi oldu.

Pek çok banka yeni kredi kampanyalarını duyururken, bu bankalardan biri de Şekerbank oldu. Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi kampanyasını tanıtan Şekerbank, 3 ay erteleme seçeneği ve uygun faiz oranları ile dikkatleri üzerine çekti. Günde 9 liraya 5 bin lira nakit desteği alabileceğiniz Şekerbank Yeni Yıl İhtiyaç Kredisinin detaylarını sizler için inceledik. İşte tüm detaylar…

Yeni yılın başlamasına az bir zaman kala, bankalar yeni yıl kredi kampanyalarını açıklamaya devam ediyor. Yeni yıla özel ihtiyaç kredisi kampanyası hazırlayan bankalardan biri de Şekerbank oldu. Şekerbank yeni yıl kredi kampanyası kapsamında 36 aya varan vade seçenekleri ve 100.000 liraya kadar kredi üst limiti olan ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Günde 9 lira taksitlerle 5 bin lira ihtiyaç kredisi sunacağını açıklayan banka, uygun faiz oranları ve taksitler ile nakit ihtiyacınızı karşılamayı hedefliyor.

Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi Özellikleri
• Şekerbank, minimum 3 ay, maksimum 36 ay vadelendirme imkanı tanımaktadır.
• Dilerseniz Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi taksitlerinizi 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.
• Kredi üst limiti 100.000 lira olarak belirlenmiştir.

FAİZ ORANLARI
Şekerbank’ın Yeni Yıl İhtiyaç kredisinden yararlanan müşterilerine sunduğu faiz oranları, kredinin miktarına ve vade süresine göre değişiklik gösteriyor. 5 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi kullanımlarınızda 3 aydan 24 aya kadar vade seçmeniz durumunda yüzde 1.62 faiz oranı uygulanıyor. 5 bin liranın üzerinde kredi desteği almak isteyen kişilerin 3 aydan 24 aya kadar vade seçmeleri durumunda ise 1,64 faiz uygulanmaktadır. 25 aydan 36 aya kadar vade ile 5 bin liranın üzerinde kredi desteği alınması durumunda uygulanan faiz oranı ise 1,69’dur.

Örnek Ödeme Planı
• 12 ay vade ile 5 bin liralık ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlar için yüzde 1,62 faiz uygulanmaktadır. Bu kredi için aylık olarak ödenmesi gereken taksit tutarı 471 liradır.
• 24 ay vade ile 5 bin lira ihtiyaç kredisi kullanan vatandaşlara uygulanacak faiz oranı yüzde 1,62’dir. Bu krediyi kullanan kişilerin, aylık olarak 263 lira taksit ödemesi yapmaları gerekmektedir.

ŞEKERBANK YENİ YIL İHTİYAÇ KREDİSİNE NASIL BAŞVURULUR?

Şekerbank yeni yıl ihtiyaç kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlar internet üzerinden ya da kendilerine en yakın Şekerbank şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirebilirler. İnternet üzerinden başvuru yapan kişiler Şekerbank müşterisi ise şubeye gitmelerine gerek kalmadan kredi kullanabilecekler ve kredileri onaylandığında, kredi tutarları anında hesaplarına yatacak.

GEREKLİ BELGELER
• Başvuru yapan kişinin kimlik fotokopisi
• Başvuru sahibinin adına düzenlenmiş fatura örneği
• Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi
• Kişinin ek geliri veya mal varlığı varsa tapu, araç ruhsat fotokopisi, başka banka kredi kartı ekstresi, kira kontratı ve gayrimenkullere ait tapu fotokopisi gibi belgeler

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı