REKOR BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR! Ziraat Bankası 200 Türk lirası Taksitle 5.000 TL Kredi İmkânı!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

REKOR BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR! Ziraat Bankası 200 Türk lirası Taksitle 5.000 TL Kredi İmkânı!

KREDİ

2 Aralık 2020 Çarşamba 10:25:34

Son Güncelleme: 02/12/2020 10:25:11

REKOR BAŞVURULAR DEVAM EDİYOR! Ziraat Bankası 200 Türk lirası Taksitle 5.000 TL Kredi İmkânı!

Hızlı ve acil nakit finansmanı ihtiyacı olan vatandaşlarımız için kamu banklarından olan Ziraat Bankasından evlere şenlik niteliğinde bir kampana geliyor! Vatandaşlarımız hiç beklemeden direkt ve hızlı bir şekilde Ziraat Bankası’ndan 5 bin Türk lirası değerinde kredi çekebilir ve 200 Türk lirası taksitlilerle geri ödeyebilir. İşte sizler için rekor başvuru kıran kampanyanın detayları

Hızlı ve acil nakit finansmanı ihtiyacı olan vatandaşlarımız için kamu banklarından olan Ziraat Bankasından evlere şenlik niteliğinde bir kampana geliyor! Vatandaşlarımız hiç beklemeden direkt ve hızlı bir şekilde Ziraat Bankası’ndan 5 bin Türk lirası değerinde kredi çekebilir ve 200 Türk lirası taksitlilerle geri ödeyebilir. İşte sizler için rekor başvuru kıran kampanyanın detayları;

Acil nakit ihtiyaçları için Ziraat Bankası vatandaşlarımıza destek oluyor. Kolay Kredi Kampanyası ile şimdi vatandaşlarımız sadece 200 Türk lirası aylık ödemeler ile acil finansman ihtiyaçlarını karşılayabilirler!

Ziraat Bankası vatandaşlarımızın acil finansman destekleri için onlara destek oluyor! Yeni kampanyası ile vatandaşlarımız 5 bin Türk lirası ihtiyaç kredisinden hiç vakit kaybetmeden yararlanabilirler!

Vatandaşlarımız hızlı kredilerini 3 yıla kadar vade seçeneği ve esnek ödeme koşulları ile kolayca geri ödeyebilirler!

Başvurular ise Ziraat Bankası ATM’leri, Ziraat Bankası internet bankacılığı ya da Ziraat Bankası mobil uygulaması ile kolayca yapılabilir.

Korona salgını nedeni ile bankalara gitmek istemeyen ve evde kalmayı tercih eden vatandaşlarımız da bu sayede şubelere gitmeden kolayca kredilerini kullanabilirler.

Korona salgını boyunca finansal açıdan zorlanan vatandaşlarımıza ilaç gibi gelecek bu kampanya ise rekor başvurular kırdı! Birçok vatandaşımız yeni alınan önlem ve kısıtlamalar nedeniyle ekonomik açıdan daha da zorlanmaktan korkuyor. Bu nedenle de uygun kredi kampanyalarını araştırmaya başladılar! Ziraat Bankası tarafından sunulan bu kredi kampanyası ile rekor başvuru aldı ve birçok vatandaşımızın acil finansman ihtiyacını karşıladı.

Vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına göre yeni kredi paketleri sunan kamu bankası Ziraat Bank ise açıkladığı paketine göre başvurun vatandaşlarımıza 5 bin Türk lirasına kadar kredi imkanı verecek. Başvuru da ise hiçbir ön koşul aranmıyor! Özellikle ön koşul olmadan sunulması nedeniyle kredi kampanyası oldukça talep gördü. Direkt kullanıma sunulan bu kredinin ise aylık ödemeleri tam olarak 192 Türk lirası.

ZİRAAT BANKASI’ NIN KOLAY 5.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Vatandaşlarımıza esnek ödeme planı

36 aya kadar vade fırsatı

Ayrıca vatandaşlarımızdan teminat veya kefil aranmaz

Birçok kredinin aksine vatandaşlarımız hayat kredisi yaptırmak zorunda değiller

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL HESAPLANIR?

Ziraat Bankası müşterilerine 36 ay vade ile 5 bin Türk lirasına kadar ihtiyaç kredisi kullanma imkânı tanıyor ve bu kredileri yüzde 1,75 faiz oranı ile veriyor. Bu ihtiyaç kredisini kullanan banka müşterileri ayda sadece 199 Türk lirası kredi borcu ödüyor. Kullanılan ihtiyaç kredisinin yıllık maliyeti ise yaklaşık %28 oranında. Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası tarafından alınan faiz artışı kararı ile neredeyse tüm bankalar gibi Ziraat Bankası da kredi faiz oranlarını yükseltmek durumunda kaldı.

 

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı