QNB Finansbank Standart Konut Kredisi Hesaplama ve Başvuru İşlemleri
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

QNB Finansbank Standart Konut Kredisi Hesaplama ve Başvuru İşlemleri

KREDİ

18 Aralık 2020 Cuma 18:54:15

Son Güncelleme: 18/12/2020 18:54:45

QNB Finansbank Standart Konut Kredisi Hesaplama ve Başvuru İşlemleri

QNB Finansbank yeni bir ev alma hayali kuranlar için yeni standart konut kredisiyle uygun ödeme koşulları sunuyor. İster sıfır ister ikinci el konut alımlarında geçerli 100 bin TL konut kredisi hesaplama işlemlerini sizler için hesapladık.

QNB Finansbank ile ev sahibi olabilirsiniz, banka müşterilerine ve vatandaşlarına bu cazip ve uygun kredi fırsatları ile ev sahibi almak isteyen kişilere avantaj sağlıyor. Standart Konut Kredisi’nin özelliği nelerdir? Bu sorunun cevabı haberimizde. İşte o haber…

Standart Konut Kredisi Özellikleri Nelerdir?

180 aya kadar varan vade seçeneği,
Sabit faiz oranı sayesinde tahmin edilebilir ödemeler,
Satın almayı düşündüğünüz evin eksper değerinin yüzde 80’ine varan kredi kullanabilme imkanı,
Kredinizi Türk Lirası cinsinden kullanabilirsiniz. Kredi başvuru Koşulları nelerdir? Bu merak edilen sorunun cevabı haberimizde.

Standart Konut Kredisi Başvuru Koşulları Nelerdir?

Satın alacağınız evi teminat göstermeniz gereklidir. Sadece banka tarafından gerekli görülen hallerde kefil aranır.
Sabit faizli kredilerde kredi taksitlerinin bir veya daha fazla kredi taksidinin erken ödenmesi talep edildiğinde, kalan vade eğer 36 ayı geçmiyorsa ödenen anapara miktarının yüzde 1’ini, 36 aydan fazla ise vade süresi yüzde 2’sini geçmeyecek miktarda masraf tahsil edilir.

Sadece tapuda “mesken” olarak belirtilen ibarede gayrimenkul alımı maksadı ile ve yalnızca gerçek kişiler tarafından kullanılabilir. Peki, Standart Konut Kredisi koşulları nelerdir? Merak edilen bu sorunun cevabı haberimizde.

Standart Konut kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Konut Kredisi için QNB Finansbank şubelerinden çok kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Konut kredisi başvurusu için gerekli olan evrakları tam bir şekilde teslim ettikten sonra kredi başvurunuz değerlendirmeye alınır. Merak edilen Maliyet ve Faiz tablosu için haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Maliyet ve Faiz Tablosu

100.000 Türk Lirası krediyi 60 ay vade imkanı ile kullanmak istediğinizde; Aylık taksit tutarı bin 864 Türk Lirası olarak hesaplanır. Aylık faiz oranı ise yüzde 1,58 olarak hesaplanır. Geri ödeme tutarı 223 bin 693 Türk Lirası olarak bankaya geri ödenmesi gerekmektedir.
100.000 Türk Lirası QNB Finansbank Sabit Konut Kredisini 120 ay vade seçeneği ile kullanmak istediğinizde; Aylık taksit tutarı bin 839 Türk Lirası olarak hesapladığınızda, aylık faiz oranı ise yüzde 1,76 olarak hesaplanmaktadır. Bankaya ödemeniz gereken tutar ise 331 bin 122 Türk Lirası olarak hesaplanmaktadır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı