QNB Finansbank İle Hayalinizdeki Araca Kavuşun
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

QNB Finansbank İle Hayalinizdeki Araca Kavuşun

KREDİ

7 Aralık 2020 Pazartesi 15:37:08

Son Güncelleme: 07/12/2020 15:37:45

QNB Finansbank İle Hayalinizdeki Araca Kavuşun

Aralık ayında hayalindeki araca kavuşmak isteyenler için QNB Finansbank taşıt kredisi faiz oranları ve ödeme koşullarını güncelledi. İster ikinci el ister sıfır araç alacak olun, Finansbank güncellenen taşıt kredisi hesaplama işlemleriyle uygun fiyata yeni bir araç sahibi olabilirsiniz.

QNB Finansbank’tan bir yenilik daha, araç almak isteyen müşterilere özel taşıt kredisi bu bankada… İşte o habere ilişkin detaylar

Araç Kredisi Özellikleri
48 aya varan vade seçeneği imkanı,
Cazip faiz oranları,
Kredi masraflarını ve kredinizin faiz oranları aynı zamanda kredi vadesi üzerinden taksitlendirme imkanı,
Ödeme planını kendinize göre ayarlayabilme avantajı ,
Tercihinize göre sabit ya da esnek kredi imkanı.

Taşıt Kredisi Koşulları

Kredinizi Türk Lirası cinsinden kullanabilirsiniz.
Kullanacağınız Standart Taşıt Kredisi’ni binek veya almak istediğiniz hafif ticari araçlar için kullanabilirsiniz.
Kredi konusu ise araç teminatı olarak gösterilebilir.
Sıfır km ile 5 yaşa kadar olan araçlarda 48 aya varan vade seçeneği, 6 ile 8 yaş arası olan araçlarda ise araç yaşı ile vade süresinin toplamı 10 yılı aşmayacak bir şekilde ödeme planı oluşturulur.
0 kilometre araçlarda aracın nihai fatura tutarının 120 bin Türk Lirasına kadar olan bölümün yüzde 70’i, 120 bin Türk Lirası ve üzerinde kalan bölümünün ise yüzde 50’si kadar taşıt kredisi kullanılabilir.
İkinci el araçlarda fatura miktarı yerine aracın kasko değeri dikkate alınır. Kredilendirme oranları ise aynıdır.

KREDİ İÇİN GEREKLİ BELGELER

QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu Standart Taşıt Kredisi’ne size en yakın olan QNB Finansbank Şubesi’ne giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz için belirtilen evrakların yanınızda olması gereklidir.
• Satın alınacak olan araç sıfır km ise aracın proforma faturası, 2. el ise eğer ruhsat fotokopisi (Satış yapıldıktan sonra ise Noter Satış Senedi talep edilir.)
• Nüfus cüzdanı
• İkametgah belgesi ya da tarihi güncel olan cep telefonu faturası,
• Maaş bordrosu ya da gelir belgesi.
Taşıt kredisi kullanırken sıfır 0 km için farklı 2. el araçlar için farklı şartlar bulunmaktadır. Genel olarak taşıt kredisi, taşıtın kasko değerine göre ayarlanır ve hesaplanır. Bu neden ile kredi kullanarak almayı düşündüğünüz aracın kasko yapılabilir olması gerekli olup, 0 km araçlar için başvururken daha esnek imkanlara sahip olurken 2. el araçta ise belli kısıtlamalar ile karşılaşabilmek olasıdır. Bu kısıtlamalardan birincisi olarak sayılabilecek aracın yaşıdır. Aracın yaşı 8 yaşından büyük ise taşıt kredisi alma olasılığı azalırken modeli yeni olan araçlar için kredi almak çok daha kolaydır.

MALİYET VE FAİZ TABLOSU

36 Ay vade ile kullanacağınız 50 bin Türk Lirası araç kredisi için; Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı bin 940 Türk Lirası olup, aylık faiz oranı yüzde 1,61 olarak hesaplanır.
48 Ay vade seçeneği ile kullanacağınız 50 bin Türk Lirası kredi için; Aylık taksit tutarınız bin 607 TL olarak hesaplanmakta. Aylık faiz ise yüzde 1,61 olarak belirlenir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı