QNB Finansbank evini değiştirmek isteyenler için kredi veriyor
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

QNB Finansbank evini değiştirmek isteyenler için kredi veriyor

KREDİ

2 Kasım 2020 Pazartesi 16:35:48

QNB Finansbank evini değiştirmek isteyenler için kredi veriyor

Eski evini değiştirip yeni bir eve sahip olma hayali yaşayan vatandaşlarımız için QNB Finansbank evini değiştiren konut kredisi ile yepyeni bir fırsat sunuyor! 120 ay vade imkanıyla evini değiştirmek isteyenlere %100 konut kredisi veriliyor. Düşük faiz oranlarıyla sizde hayalinizdeki eve hemen kavuşabilirsiniz.

Birçok vatandaşımız eski evini değiştirmek daha yeni daha büyük bir daha güzel bir eve geçmenin hayalini kurar. Gerek evleri eskidiği için gerek yenilik istedikleri için gerekse deprem gibi faktörlerin etkilisiyle yeni bir ev isterler. Fakat ev değiştirmek hiç de kolay bir süreç değil! Özellikle gerekli finansman yoksa birçok vatandaşımızı zorlayan bir durum! Fakat QNB Finansbank vatandaşlarımız için evini değiştiren konut kredisi sunuyor!

Bu kredi ile eski ev satışı olmadan vatandaşlarımız yeni evleri için hiç beklemeden kredi alabiliyorlar. Peki bu kampanyanın ayrıntıları neler? Kimler yararlanabilir? Başvuru şartları neler? İşte tüm ayrıntılar;

Birçok vatandaşımız eski evini değiştirmek istiyor. Bunun içinde mevcut evlerini satıp yeni bir ev almak istiyorlar. Bu bağlamda ise QNB Finansbank tam da vatandaşlarımız gönlüne göre bir kredi paketi duyurdu!

Vatandaşlarımız QNB Finansbank’ın yeni kredi kampanyası olan “evini değiştiren konut kredisi” ile birlikte hiç vakit kaybetmeden, eski evlerini satılmasını beklemeden istedikleri evi satın alabilirler!

Böyle bir kredi için bekleyen vatandaşlarımızı sevindiren QNB Finansbank ayrıca vatandaşlarımızın yeni evlerinin ekspertiz değerinin tamamına kadar kredi sunacağını da açıkladı! Vatandaşlarımız diledikleri kadar kredi çekebilir ve kolay ödeme seçenekleriyle ödeyebilirler!

EVİNİ DEĞİŞTİREN KREDİ ÖZELLİKLERİ

Bu konut kredisi kapsamında ise QNB Finansbank vatandaşlarımıza %100 konut kredisi sağlıyor. Alınacak evin ekspertiz değerinin tamamına varan oranda vatandaşlarımıza kredi sunuluyor.

Mevcut eviniz varsa ve evinizi değiştirip yeni bir ev satın almak istiyorsanız QNB Finansbank’ın evini değiştiren konut kredisinden sizde faydalanabilirsiniz. Bu kampanya kapsamında ise vatandaşlarımız yeni evlerinin tamamı için krediden yararlanabiliyorlar. Bu denli yüksek meblağlar da kredi içinse vatandaşlarımız hem yeni evlerini hem de mevcut evlerini teminat olarak gösteriyorlar. Faiz oranları ise vatandaşlarımız risk puanlarına göre değişiklik gösteriyor. Gerekli bilgi içinse vatandaşlarımızın QNB Finansbank şubelerine gitmeleri gerekmekte.

Kredinin özellikleri ise şu şekilde;

  • Vatandaşlarımıza 120 aya varan vade seçenekleri sunuluyor
  • Sabit faiz oranı ile ön görülebilir ödeme seçenekleri
  • Yeni alınacak evin ekspertiz değerinin tamamına kadar kredi seçeneği
  • Ödeme planına göre vatandaşlarımız mevcut evlerini istediklerimi zaman satabilirler
  • Vatandaşlarımız ödeme planlarına göre 12, 24 ve 36.aylar da balon ödemeler ile yapılandırma fırsatından da faydalanabilirler

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Kredi kampanyasından yararlanmak içinse vatandaşlarımız ön başvurularını sitenin ana sayfasından ya da mobil uygulamalarından gerçekleştirebilirler. Fakat geri kalan başvurular için vatandaşlarımızın doğrudan QNB Finansbank şubelerine gitmeleri ve kredi başvurularını bizzat yapmaları gerekmektedir.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı