QNB Finansbank 6 ay geri ödemesiz işe dönüş kredisi fırsatı
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

QNB Finansbank 6 ay geri ödemesiz işe dönüş kredisi fırsatı

KREDİ

1 Haziran 2020 Pazartesi 00:17:47

QNB Finansbank 6 ay geri ödemesiz işe dönüş kredisi fırsatı

Koronavirüs sonrası normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte QNB Finansbank aktif kredi kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. 36 vadeli, 6 ay geri ödemesiz işe dönüş kredi kampanyası duyuruldu. Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın işe dönüş kredisinin ayrıntıları hakkında açıklamalarda bulundu.

Korona virüsü salgını döneminde birçok kamu ve özel bankası vatandaşlarımıza yönelik hayatın her kesitinden çeşitli destek paketleri sundu. QNB Finansbank’ta KOBİ’ler için yeni bir destek kredisi hazırladı. İş yerlerinin kapatılması gibi korona salgını döneminde alınan tedbirler nedeniyle birçok vatandaşımız sıkıntılar yaşamıştı. QNB Finansbank ise şimdi vatandaşlarımızın bu sıkıntılarına yardımcı olacak yeni bir kredi hazırlığında.

Finansbank İşe Dönüş Kredisi

Finansbank, salgın döneminde nakit problemleri yaşayan veya yeni döneme hazırlık amacıyla yatırım yapmak isteyen ya da farklı ihtiyaçları karşılamak üzere KOBİ’lere destek olmak amacıyla yeni bir kredi paketi sundu.

Düşük Faiz Oranları

QNB Finansbank işe dönüş kredisi imkanlarıyla KOBİ vatandaşlarımız uygun vadeli geç ödemeli kredilerden yararlanabilecek. İşe dönüş kredisinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımıza QNB Finansbank 6 aya varan ödemesiz dönem sunmakta. Bunun yanı sıra vatandaşlar %0,75’ten başlayan kredi imkanlarından yararlanabilecekler. 36 aya kadar ise vade imkânı bulunmakta.
Yani KOBİ’lere özel olarak QNB Finansbank 6 ay ödemesiz, 36 ay vadeli, %0,75 oranından başlayan kredi imkanları sunuyor. Bunun yanı sıra hazırlanan kredi paketinden tarım sektöründe çalışan vatandaşlarımız içinde fırsatlar bulunuyor. Tarım sektöründeki firmalar ise hasat dönemine uygun kredi imkanlarından yararlanabilir. Tarım sektöründe çalışan vatandaşlarımız, çiftçiler ve faaliyet gösteren firmalar da QNB Finansbank’ın sunduğu İşe Dönüş Kredisinden yararlanabilecek.

6 Ay Geri Ödemesiz

QNB Finansbank Bireysel Bankacılık ve KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın ise salgın dönemi hakkında konuştu ve salgın sürecinin olumsuz etkilerinden mustarip olan reel sektörü destek vermek amacıyla mart ayından bu yana yaptıklarından bahsetti. QNB Finansbank, reel sektörü destek amacıyla mart ayından bu yana, kredi geri ödemelerini 3 ay erteledi. Bunun yanı sıra KFG ve KOSGEB destekli krediler kullandırıldı. Yeni hazırlanan İşe Geri Dönüş Kredisi sayesinde de nakit akışında zorlanan vatandaşlarımıza yardım edilecek. Yeniden işe dönmeye hazırlanan birçok firmaya da 6 ay ödemesiz dönem ile destek olunacağının vurgu Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın tarafından yapıldı.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı