Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

QNB Finansbank 50.000 TL Bayram Kredisi 2020 Faiz Oranları Düştü

KREDİ

11 Mayıs 2020 Pazartesi 00:43:39

QNB Finansbank 50.000 TL Bayram Kredisi 2020 Faiz Oranları Düştü

Geleneksel olarak düzenlenen bayram kredisi kampanyası bu yıl QNF Finansbank tarafından tekrarlandı. Koronavirüs sonrasında artan nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına Finansbank yeni kredi kampanyasının duyurusunu gerçekleştirdi. 2020 Ramazan Bayramı’nda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlarımız için güncel faiz oranlarıyla kredi hesaplama işlemlerini ele aldık.

Geleneksel olarak düzenlenen bayram kredisi kampanyası bu yıl QNF Finansbank tarafından tekrarlandı. Koronavirüs sonrasında artan nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına Finansbank yeni kredi kampanyasının duyurusunu gerçekleştirdi. 2020 Ramazan Bayramı’nda ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlarımız için güncel faiz oranlarıyla kredi hesaplama işlemlerini ele aldık.

Wuhan kentinde ortaya çıkan koronavirüs salgını kısa sürede tüm dünyayı etkisi altına aldı. Salgının yayılmasını önlemek adına hükümetler tarafından çeşitli tedbirler alındı. Bu kapsamda birçok işyeri kepenk kapatırken milyonlarca kişi işsiz kaldı. Ülkemizde de koronavirüs salgınının olumsuz ekonomik etkilerini azaltmak adına Ekonomik İstikrar Kalkanı destek paketi duyuruldu. Asgari ücretli çalışanlar, dar gelirli aileler, emekliler, esnaf ve KOBİ’ler için çeşitli destek ödemeleri gerçekleştirildi. Tüm desteklere rağmen hem çalışan hem de işverenler yaklaşan ödemelerini nasıl karşılayacağını düşünüyor.

BDDK’nın 100 baz puan indirimi kararı sonrasında gerek kamu gerekse özel bankalar kredi faiz oranlarını düşürmüştü. BDDK tarafından yapılan açıklamaya göre; bu kararlar sonrasında ülkemizde kredi başvuruları geçtiğimiz yıla oranla yüzde 30 oranında arttı. Buda vatandaşlarımızın koronavirüs salgını sonrasında nakit paraya ne kadar ihtiyaçlarının olduğunun en önemli göstergesi.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

Finansbank, BDDK kararı sonrasında ihtiyaç ve tüketici kredisi faiz oranlarını yüzde 1.04 seviyelerine kadar geri çekmişti. Buna ek olarak, 2020 Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte geleneksel bayram kredisinin duyurusu gerçekleşti. Vatandaşlarımızın bayramda ihtiyaç duydukları ödemelerini gerçekleştirebilmesi adına 2020 Bayram Kredisi’nin tanıtımı yapıldı. Kampanya kapsamında faiz oranları daha da aşağıya çekildi. QNB Finansbank yüzde 1.04 faiz oranlarını yüzde 0.89 oranlarına kadar düşürdü. Üstelik müşterilere 3 ay erteleme ve 60 aya kadar vade seçenekleri sunuluyor.

Finansbank 50000 TL Bayram Kredisi Hesaplama

Faiz oranlarının düşmesiyle birlikte okurlarımız tarafından en çok merak edilen konu örnek kredi hesaplama tutarları. 50.000 TL kredi tutarlarını farklı vade seçeneklerine göre sizler için hesapladık. İşte Finansbank bayram kredisi hesaplama:

50 Bin TL , 60 Ay vade seçeneğiyle: Aylık Taksit Tutarı: 1.132,95 TL ve Toplam Geri Ödeme Tutarı: 67.977,06 TL olarak belirlenmiştir.

48 Ay vadeli ödemede: Aylık Taksit: 1.336,81 TL, Toplam Cebinizden Çıkacak Tutar: 64.167,08 TL

36 Ay vade seçeneğiyle: Aylık Ödeme: 1.680,27 TL, Toplam Ödeme: 60.489,71 TL

24 Ay vade seçerseniz: Aylık Ödemeniz: 2.372,77 TL, Toplam Ödenecek Tutar: 56.946,56 TL

12 Ay vadeli seçenekle: Aylık Ödenecek Tutar: 4.461,55 TL, Toplam Tutar: 53.538,57 TL şeklinde hesaplanmıştır.

QNB Finansbank bayram kredisi kullanacak müşterilerine 3 Ay Ödemesiz , Kolay Ödemeli, Tanışma Kredisi, Doğum Günü Kredisi, Borç Transferi Kredisi, Kamu&Finansmaaş Kredisi şeklinde çeşitli ödeme seçenekleri sunmaktadır. Sizde kendinize en uygun ödeme planını belirleyerek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank müşterileri bayram kredisi başvurularını internet bankacılığı, mobil uygulama ve müşteri hizmetleri kanallarıyla gerçekleştirebilir. Dileyen okurlarımız en yakın Finansbank şubesine giderek başvurularını bireysel müşteri temsilcisi aracılığıyla da yapabilirler. İnternet Bankacılığı ve Mobil Uygulama üzerinden başvuru yapacak kişiler, ‘Krediler – Bireysel – İhtiyaç Kredisi’ bölümünden ‘Hemen Başvur’ butonuna tıklayarak bayram kredisi başvurularını gerçekleştirebilir. Telefon bankacılığıyla kredi başvurusu yapmak isteyenler ise 0850 220 8 573 numaralı Alo Kredi hattını arayarak bayram kredisi başvurularını anında gerçekleştirebilirler. Bu noktada değerli okurlarımızı uyarmak gerek ki, Alo Kredi aracılığıyla yapılan kredi başvurularında farklı faiz oranları uygulanabilmektedir. Bu yüzden müşteri hizmetleri kanalıyla kredi başvurusu yapacak okurlarımız, müşteri temsilcisinden mutlaka kredi faiz oranlarının yüzde 0.89 olup olmadığını kontrol etmelidir. Farklı faiz oranları belirtilmesi durumunda başvurularınızı İnternet Bankacılığı veya KrediGO mobil uygulaması üzerinden yapılmasını tavsiye ederiz.

SMS ile kredi başvurusu yapacak okurlarımız 5030’a TC Kimlik Numaraları’nı mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirler. Aynı şekilde sms yoluyla yapılan kredi başvurularında da mutlaka faiz oranlarını kontrol etmeyi unutmayınız. İnternet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden yapılacak kredi başvurularında herhangi bir belge talep edilmemektedir.

Sizde QNB Finansbank tarafından düzenlenen 2020 bayram kredisine yukarıdaki kanalları takip ederek başvuru yapabilir, nakit ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. 60 aya varan vade seçenekleriyle ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı