QNB Finansbank 48 Ay Vadeli Yeni Esnek Ödemeli Taşıt Kredisi Kampanyası
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

QNB Finansbank 48 Ay Vadeli Yeni Esnek Ödemeli Taşıt Kredisi Kampanyası

KREDİ

14 Ekim 2020 Çarşamba 09:12:25

Son Güncelleme: 14/10/2020 01:15:37

QNB Finansbank 48 Ay Vadeli Yeni Esnek Ödemeli Taşıt Kredisi Kampanyası

2020 Ekim itibariyle QNB Finansbank taşıt kredisi kampanyalarına bir yenisini ekledi. Sıfır ve ikinci el araçlarda geçerli kampanyada binek ve hafif ticari araçlar için tüm ihtiyaç tutarlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik 48 ay vade imkanı müşterilere rahat ödeme imkanı sunuyor. Örnek 100.000 TL taşıt kredisi hesaplama işlemlerini sizler için inceledik.

Sıfır veya ikinci el araç satın almanıza, taşıt sahibi olmanıza yardımcı olur.Taşıt kredisi, uygun ödeme planı oluşturarak hayalinizi süsleyen araca taşıt kredisi ile anında sahip olabilmenizi sağlar. Kredi başvurusu yaparken satın alacağınız aracı teminat olarak göstererek makul banka faiz oranları ve farklı ödeme planlarından rahat bir şekilde faydalanabilirsiziniz.

0 ile 5 yaş arası araçlarda maksimum 48 ay olmak üzere, 6 ile 8 yaş arası araçlarda ise araç yaşı ile toplam taksit sayısı 10 yılı geçmemek şartı ile esnek ödeme planı oluşturma fırsatına sahipsiniz. Finansçı tarafından sağlanmakta olan araba kredisi ile hem binek otomotiv ve SUV araçlar hem de hafif ticari araçlar içinde uygun finansman sağlayabilirsiniz.

Taşıt Kredisi için Hangi Belgeler Gerekmektedir? Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

QNB Finansbank’ın sunduğu Standart Taşıt Kredisi için bulunduğunuz yere yakın QNB Finansbank Şubesi’ne giderek başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun değerlendirmeye alınması için aşağıdaki evrakları bulundurmanız gereklidir.

• Satın alınacak araç 0 kilometre ise aracın proforma faturası gerekirken, araç 2. el ise ruhsat fotokopisi gereklidir. (Satış gerçekleştikten sonra Noter Satış Senedi talep edilir.)
• Kimlik belgesi gerekli
• İkametgah belgesi ya da güncel tarihli bir cep telefonu faturası ,
• Maaş bordrosu veya gelir belgesi .

Taşıt kredisi çekerken ise sıfır araçlar için farklı ikinci el araçlar için farklı koşullar sunulmaktadır. Genel olarak araç kredisi, aracın kasko değerine göre ayarlanır ve hesaplanmalar bu yönde yapılır. Bu nedenle kredi ile almayı düşündüğünüz aracın kasko yapılabilir durumda olmalıdır. Sıfır araç için başvurularda daha esnek seçeneklere sahip olunur iken ikinci el araçta belli kısıtlamalar ile karşılaşabilme durumu ortaya çıkabilir. Bu kısıtlamalardan ilki ise aracın yaşı oluyor. 8 yaşından büyük bir araç için taşıt kredisi alma olasılığı azalırken yeni model araçlar için ise taşıt kredisi almak çok daha kolay bir hale geliyor.

Taşıt Kredisi için sunulan koşullar nelerdir?

• Kredinizi TL olarak kullanabilirsiniz.
• Standart Taşıt Kredisi’ni binek ve hafif ticari araçlar için kullanılabilir.
• Kredi konusu ise araç teminat olarak gösterilebilir.
• 0 km ile 5 yaşa kadar olan araçlarda 48 aya varan seçeneklerle 6 ile 8 yaş arası olan araçlarda ise araç yaşının vade ile toplamı 10 yılı geçmeyecek şekilde ödeme planı oluşturulur.
• 0 kilometre olan araçlar için aracın nihai fatura tutarının 120.000 TL’ e tutarına kadar olan kısmının yüzde 70’i, 120.000 TL tutarı üzerinde kalan kısmının ise yüzde 50’si kadar taşıt kredisi kullanılabilir.
• 2. el araçlarda ise fatura tutarı yerine aracın kasko değeri dikkate alınır. Kredilendirme oranları ise aynıdır.

Taşıt Kredisinde Faiz ve oranlar 36 ay vade ile; 100.000 liralık kredi için sunulan vade süresi 36 ay üzerinden hesaplayacak olursak . Bu kredi için uygulanan faiz oranı ise 1.61’dir ve aylık ödenmesi gereken taksit miktarı 3.880.57 liradır. Toplam geri ödenecek olan tutar ise 137.700.73’tür .

48 ay vade ile; 100.000 liralık kredi için sunulan vade süresi 48 ay üzerinden hesaplayacak olursak . Bu kredi için uygulanan faiz oranı ise 1.61’dir ve aylık ödenmesi gereken taksit miktarı 3.215.24 liradır. Toplam geri ödenecek olan tutar ise 154.331.19’dur.

Taşıt Kredisi için faiz oranı %1,61’dir.Kredi tahsis ücreti %0.5 olup,maksimum kredi vadesi 48 ay ile sınırlıdır. Motosiklet Kredisi için faiz oranı %1,61’dir.Kredi tahsis ücreti %0.5 olup,maksimum kredi vadesi 48 ay ile sınırlıdır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı