Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli 5030 SMS kredi Duyurusu

15 Temmuz 2020 Çarşamba 15:11:25

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli 5030 SMS kredi Duyurusu

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli 5030 SMS kredi kampanyasını duyurdu. Banka 50.000 TL’ye kadar anında onay verecektir. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygunsanız hemen aynı gün içinde kredi kullanabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda 5030 sms kredi başvurusu nasıl yapılır, kredi başvuru şartları nelerdir bunlardan bahsedeceğiz.

QNB Finansbank 3 ay ertelemeli 5030 SMS kredi kampanyasını duyurdu. Banka 50.000 TL’ye kadar anında onay verecektir. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygunsanız hemen aynı gün içinde kredi kullanabilirsiniz. Sizlere bu yazımızda 5030 sms kredi başvurusu nasıl yapılır, kredi başvuru şartları nelerdir bunlardan bahsedeceğiz.

QNB Finansbank en çok kredi veren bankaların başında gelmektedir. Çünkü bu banka kolay başvuru ile birlikte müşterilerin kredileri onaylandığında hemen kullanım yaptırmaktadır. Gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız SMS kredi başvurusu yapabilir ve anında kredinizi kullanabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden başvuru yapacak olan müşteriler anında kredi kullanabilmeleri için kredi notunun 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka bu kredi skoruna oldukça önem verecektir. Kredi başvurusu sonrasında hemen değerlendirmeye girecek ve kredi skorunuz sorgulanacaktır. Kredi notu sorgulaması sonrasında banka size 50.000 TL’ye kadar kredi imkânı sunacaktır. İhtiyacınıza göre bu limitlere kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere kredi başvurusu nasıl yapılır ve kullanım nasıl olur bunun bilgilerini verelim.

QNB Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu

QNB Finansbank üzerinden 5030 SMS kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olursanız kredi sonucunuz onaylı olarak hemen cep telefonunuza gelecektir. Bunun için başvuru yapacak olan kişiler cep telefonlarının mesaj kısmına gelip TC kimlik numaralarını 5030’a mesaj atabilirler. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Banka 5 dakika içinde size kredi sonucu verecektir. Eğer bankamız politikalarına göre olumsuz mesajını alırsanız bir daha başvuru yapmayınız. Banka kredi notunuz düşük olduğu için veya diğer bankalardaki borçlanmalarınız çok olduğu için bu mesajı verecektir. Kredi onayı alırsanız belirli bir limit söyleyecekler ve bu limiti hemen kullanabileceğinizden bahsedeceklerdir. Sizde onay alırsanız onaylı limiti en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz.

Sadece kimliğinizle en yakın QNB Finansbank şubesine giderek, gişeden veya dilerseniz bireysel müşteri temsilcisinden kredinizi kullanabilirsiniz. Banka 60 ay vadeye kadar kredi kullanmanıza izin verecektir. Dilerseniz bu kredileri 3 ay ertelemeli olarak da kullanabilirsiniz.

Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

SMS kredi başvurusu yaptığınızda banka eğer size onay verirse bu onaylı krediyi internet üzerinden de kullanabilirsiniz. SMS kredi onayı aldıktan sonra bankanın internet bankacılığına giriş yaparak SMS tutarı kadar onaylı krediyi banka şubesine gitmeden hemen hesabınıza atabilirsiniz. Buradan da ayrıca başvuru yapabiliyorsunuz. İnternet bankacılığı üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız, bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Banka müşterisi olan kişiler internet şifresi oluşturarak yapacakları tüm başvuruları internet bankacılığı üzerinden yapabilirler.

Kredi başvurunuz onay aldıktan sonra 30 gün içinde bu krediyi kullanmanız gerekmektedir. Eğer kredi başvurusu yaptınız ve düşük limitli onay aldıysanız, bu limiti yükseltmek için bankadan manuel kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Manuel kredi başvurusu yaptığınızda limit yükselmesi için genel müdürlük onayını bekleyeceksiniz. Eğer onay almazsanız diğer SMS ile onay aldığınız tutar da iptal olacaktır.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı