PTT'den Kredi Müjdesi! PTT Sms ile 80 bin lira kredi başvuru imkanı sunuyor!
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

PTT’den Kredi Müjdesi! PTT Sms ile 80 bin lira kredi başvuru imkanı sunuyor!

KREDİ

18 Eylül 2020 Cuma 18:20:12

Son Güncelleme: 18/09/2020 14:11:54

PTT’den Kredi Müjdesi! PTT Sms ile 80 bin lira kredi başvuru imkanı sunuyor!

PTT Bank müşterilerine özel SMS ile 80.000 liraya kadar düşük faizli kredi imkanı sunuyor. 60 ay vade aylık 1.250 TL taksit imkanıyla sizde anında başvuru yapabilirsiniz.

Nakit para ihtiyacı olan vatandaşlar uygun faiz imkanı sunan kredileri araştırıyor. PTT Bank, emekli kredisi kampanyasıyla birlikte, 80 bin liraya kadar 60 ay vadeye sahip olan kredi imkanı tanıyor.

SMS ile veya PTT şubelerine kimlik kartınızla birlikte giderek PTT Bankasının sunduğu taşıt kredisine başvuru yapabilirsiniz. İşte emeklilere verilecek olan ve SMS gibi çeşitli başvurma imkanı tanıyan PTT taşıt kredisi ile ilgili tüm detaylar…

EMEKLİLERE UYGUN FAİZLE BİREYSEL KREDİ İMKANI TANINACAK

Uygun faizli çeşitli kredi imkanları tanıyan bankaların neredeyse hepsi kredi kampanyalarını sona erdirdi ve vatandaşlara artık uygun kredi imkanı sağlamıyor. Emekli olan kişilere PTT Bank 80 bin lira ve 1250 lira arasında kredi imkanı veriyor. 60 ay vade imkanı sağlayan ve 80 bin liraya varan kredi imkanı tanıyan PTT’nin emekli kredisi ile ilgili tüm detayları sizler için araştırdık.

PTT’nin Emekliye Sunduğu Uygun Faiz İmkanlı Bireysel Krediyi Almak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

PTT Bank, emekli maaşı alan müşterilerine 1.250 lira ve 80 bin lira aralığında kredi imkanı tanıyor. Taşıt kredisi için 60 ay vadeyle birlikte uygun faiz oranı sunuyor. Bu nedenle vatandaşlar PTT Bankası’na yöneliyor. Bu krediye kimlik ile birlikte başvurabilirsiniz  ya da PTT şubelerine gitmenize gerek olmadan SMS ile kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

SMS İLE PTT TAŞIT KREDİSİNE  BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Kovid-19 salgını nedeniyle müşterilerine uygun faizli kredi imkanı tanıyan PTT BANK, vatandaşların nakit ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor. Virüs nedeniyle şubelere gitmek istemeyen vatandaşlar, SMS ile başvuru yapma imkanı tanıyor. SMS ile başvuru yapmak isteyen müşteriler, kimlik bilgilerini yazıp 3050’ye gönderin. Kredi çekme talebinize onay verildiğinde, kredi tutarınızı belirten bir sms atmanız gerekmektedir. Başvurunuz onaylandığı zaman talep ettiğiniz kredi tutarı hesabınıza aktarılır ve kredinizi böylece kullanmaya başlayabilirsiniz. PTT Bank, onay verildiği takdirde müşterilerine kredilerini aynı gün içinde teslim ediyor. Sms ve şubelere başvurunun yanı sıra yakın bir zamanda PTT mobil ve PTT İnternet bankacılığından da başvuru kabul edilecek.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
3 Yorum yapıldı

3 Yorum

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı