PTT 100.000 TL Kış Kredisi Yüzde 1,20 Faiz Oranı SMS Başvurusuyla Yüzleri Güldürdü
Bizimle iletişime geç
Haber Kredi

Haber Kredi

PTT 100.000 TL Kış Kredisi Yüzde 1,20 Faiz Oranı SMS Başvurusuyla Yüzleri Güldürdü

KREDİ

9 Kasım 2020 Pazartesi 16:02:13

PTT 100.000 TL Kış Kredisi Yüzde 1,20 Faiz Oranı SMS Başvurusuyla Yüzleri Güldürdü

Acil nakit ihtiyacı olanlar, borç transfer kredisi arayanlar, düşük faizli emekli kredisi çekmek isteyenler için PTT Kış Kredisi kampanyasını duyurdu. Yeni kampanya dahilinde yüzde 1,20 faiz oranından başlayarak vatandaşlarımıza 100.000 TL ‘ye kadar nakit desteği sunuluyor. Üstelik dilerseniz SMS ile başvuru yapabilirsiniz.

PTT’den nakite ihtiyaç duyan vatandaşlar için sevindirici haber geldi. Çok sayıda vatandaşın aylık maaşını aldığı PTT nakit sıkıntısı çekiyor olanlar için 4 farklı kredi seçeneğini vatandaşlar için hayata geçireceğini duyurdu. PTT, bilindiği üzere  vatandaşlara en çok kredi imkanı veren kurumlardan bir tanesi. Müşterilerine anlaşmalı olduğu bankalar aracılığı ile  gerekli olan kredi imkanını sağlayabiliyor. PTT’ye kredi başvuruları ise SMS üzerinden yapılabiliyor.

Acil nakite ihtiyaç duyuyor olan vatandaşların bankalar dışında kredi alabilecekleri tek kurum PTT. Kurum hem normal kendi müşterilerine hem de maaşlı müşterilerine kredi imkanını kolay bir şekilde sağlayabiliyor.  Peki PTT’den İhtiyaç Kredisi Nasıl Kullanılır?

PTT 100 BİN TL ANINDA KREDİ

Vatandaşlara krediler direkt PTT  ile verilmiyor. PTT’nin anlaşmalı olduğu bankalar, müşterilerin ihtiyaçları hangi doğrultudaysa o ihtiyaca en uygun kredi seçeneklerini müşterilerine sunuyor. PTT ise bu noktada kredi kullanımı için aracı olma görevi görüyor. Kredi kullanmak isteyen müşterilerin o bankayla herhangi bir teması ya da başvuru yapması söz konusu değil. Kredi PTT aracılığı ile alınıyor ve yine geri ödemeler PTT’ye yapılıyor. PTT, müşterilerine en az 3 bin Türk Lirası, kredi imkanı sunuyor. Müşterilerin kredi puanlarına göre  ve bankanın kararına göre bu limit 100.000 Türk Lirasına kadar artış gösterebiliyor.

PTT’den Kış Kredisi

Aktif Bank, PTT’nin müşterilerine kredi sağlamak için anlaşmalı olarak bulunduğu bankalardan bir tanesi. Aktif Bank’ın sunduğu 4 farklı kredi seçeneği  ile nakite ihtiyaç duyan vatandaşlara yardımcı olmaktadır.

Aktif Bank’ın vatandaşlar için sunmuş olduğu 4 farklı kredi seçeneği ise şu şekilde,

  • SMS ile PTT Emekli Kredisi
  • PTT içi Birleştirme Kredisi
  • Borç Transfer Kredisi PTT Emekli Kredisi
  • Borç Transfer Kredisi

Ödeme Seçenekleri  ve Faiz Oranları

Özel bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarının, vade ve kredi kullanıyor olan müşterinin puanına bağlı olarak %1.20 oranından başladığı belirtilmekte. Faiz oranı ise kamu bankalarında yüzde 1.38 oranı seviyesinde. PTT’nin, Aktif Bank üzerinden sağlamış olduğu kredi seçeneğinde faiz ise yüzde 2.00 oranı olarak belirlenmiş durumda.

Kredi için başvuruyu nasıl yapabilirim?

PTT’nin bu kredi fırsatına başvurmak ise  oldukça kolay. Hemen size en yakın olan PTT şubesine giderek krediye anında başvurabilirsiniz. Ayrıca en yakın şubeye gitme imkanınız yok ise  SMS ve Aktif Bank’ın internet şubesi üzerinden krediye çok kısa bir sürede başvurabilir ve kredinin  detaylarını oradan öğrenebilirsiniz.

HEMEN YENİ ORANLARLA KREDİ HESAPLA!

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı